Yumurta Pişirme

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Yumurta Pişirme Oyunu Oyna

Yumurta Pişirme ; Start spillet e tıkla. Önce 3 yumurta yı kaba kır. sonra sütü dök ve karıştır. iyice karıştıktan sonra ocağı yak ve tavayı ateşe koy. sonra karışımı tavaya dök. kapagını kapat. süre dolunca hemen al tavayı ve tabaga koy. sonra tekrar aynı şeyleri yap.. süre bitene kadar ne kadar çok ve güzel yumurta pişirirseniz o kadar çok puan alırsınız, yakarsanız aldığınız puan azalır. Yemek oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Yumurta Pişirme Oyunu 658 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 1 Yemek Oyunları

Yumurta Pişirme Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Yumurtalı pasta Yumurtalı pasta Civciv bize yumurtalı pasta yaparken bir bir tarif ediyor.Play ile oyuna giriş yapın. Yemek oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Yumurtalı Ekmek Yumurtalı Ekmek Ekmeğin yumurtalısı da bir başka olur. Yemek oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Yumurta Yakalayıcı Yumurta Yakalayıcı Yukarıdan düşen yumurtaları dikkatle takip et ve kısa süre içerisinde bütün yumurtaları yakalayarak oyunu kısa sürede tamamla. Çocuk oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Yumurta Pişirme Yumurta Pişirme Start spillet e tıkla. Önce 3 yumurta yı kaba kır. sonra sütü dök ve karıştır. iyice karıştıktan sonra ocağı yak ve tavayı ateşe koy. sonra karışımı tavaya dök. kapagını kapat. süre dolunca hemen al tavayı ve tabaga koy. sonra tekrar aynı şeyleri yap.. süre bitene kadar ne kadar çok ve güzel yumurta pişirirseniz o kadar çok puan alırsınız, yakarsanız aldığınız puan azalır. Yemek oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Tavşanlar ve Yumurtalar Tavşanlar ve Yumurtalar Tavşanlar ve yumurtalar aşağıya düşmemeli. Tavşanların hepsini karşıya geçirmelisiniz. Yumurtalarda da sürprizler var. Bazıları taşıyıcıyı uzatıyor, bazıları ekstra puan veriyor, bazıları da can veriyor. HAydi sevimli tavşanları düşürmeden karşıya taşıyın. Beceri oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Kurabiye Pişirme Kurabiye Pişirme Ağzınızın tadına göre kurabiyeleri pişirin. Yemek oyunları Ciftlik-oyunlari.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Kek Pişirme Kek Pişirme oyun oynarken pankeklerinizi yanmaması ve iki yüzününde eşit miktarda pişmesi gerekir. Oyunu MOUS ile oynayabilirsiniz. Yemek oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Harry Potter Altın Yumurta Peşinde Harry Potter Altın Yumurta Peşinde Altın yumurtayı almak için ejderha'ya karşı. Ejderhanın alevinden kaçın. Çizgi film oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Garfield Yumurtaları Yakala Garfield Yumurtaları Yakala Oyun yüklenince CLICK HERE TO PLAY butonuna tıklayarak oyuna başlayabilirsiniz. Çok eylenceli bir oyun. MAUSE (Fare) ile tavukların yumurtladığı yumurtaları yere düşmeden yakalamaya çalışın. Beceri oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.