Usta Aşçı

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Usta Aşçı Oyunu Oyna

Usta Aşçı ; Yemek yapmak için hazır bekleyen güzel aşçıyı çevresinde bulunan butonları kullanarak istediğiniz gibi giydirebilirsiniz. Yemek oyunları Ciftlik-oyunlari.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Usta Aşçı Oyunu 1148 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 1 Yemek Oyunları

Usta Aşçı Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Usta Kaykaycı Usta Kaykaycı Kaykaycıya yardım ederek çeşitli hareketler yapabilir siz de ustalığınızı sergileyebilirsiniz. SPACE tuşu ile hareket edin. Fare ile dönüşler ve sıçrayabilirsiniz. Spor oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Usta Kaplan Usta Kaplan Oyun'da bulunan simgelerin üzerinde en yükseğe çıkarak puan toplamalısınız. Oyun içerisinde üzerine çıktığınız her simge için puan kazandığınızdan dolayı simgelerin üzerinde ilerleyerek en yukarıya doğru çıkmanız gerekmektedir. Oyuna başladıktan sonra mause yani farenizin sol tuşunu kullanarak oyun içerisinde zıplayabilirsiniz. Ayrıca farenizin kombinizasyonunu sağlayarak oyun içerisinde hareket edebilirsiniz. Üstelik oyun içerisinde kuş gibi engeller bulunmaktadır ve bu engellerin üzerine çarparak oyun içerisinde bonus puanlar kazanarak puanınızı hızlı bir şekilde yükseltebilirsiniz. Çizgi film oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Usta Aşçı 2 Usta Aşçı 2 Yemek yapmak için hazır bekleyen güzel aşçıyı çevresinde bulunan butonları kullanarak istediğiniz gibi giydirebilirsiniz. Yemek oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Usta Aşçı Usta Aşçı Yemek yapmak için hazır bekleyen güzel aşçıyı çevresinde bulunan butonları kullanarak istediğiniz gibi giydirebilirsiniz. Yemek oyunları Ciftlik-oyunlari.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Sörf Ustası Sörf Ustası Sörf yaptığınız dalga dağılmadan biran önce oyunu tamamlamanız gerekmektedir. Oyun içerisinde ilerlemenize gerek olmadığından dolayı, oyun içerisinde sadece dengenizi sağlayarak oyun sonuna ulaşarak güzel kızların gözüne girebilirsiniz. Oyun içerisinde bulunan dengenizi sağlamak için klavyenizin sağ ve sol yön tuşlarını kullanabilirsiniz. Yanlız unutmayın oyun içerisinde dalga dağılmadan oyunu tamamlamanız gerekmektedir. Spor oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Savaşcı Ninja Savaşcı Ninja A-S-W-D yön tuşları J vurma K zıplama L korunma Düşmanları kılıç darbelerıyle oldurmek amacımız ve ilerlemek. Savaş oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Savaşçı Kaktüs Savaşçı Kaktüs Kahraman kaktüsümüz düşmanlara karşı tek başına mücadele ediyor. Üstelik geçmesi gereken yollar da oldukça zorlu. Haydi onu bu macerada yalnız bırakmayın. Kullanacağınız tuş kombinasyonları oyunun içinde açıklanıyor. Savaş oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Savaşcı Araba Savaşcı Araba Ready diyerek oyuna başlayınız. Oyun yön tuşları ve space tuşu ile oynanıyor. Araba oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Kokteyl Ustası Kokteyl Ustası Oyunu oynayabilmek için önce bardağa tıklayın daha sonra, kokteylin içindeki meyvelere tıklayın ve kokteyl i hazırlayıp,servis edin. Oyun'da Mause'yi kullanın. Beceri oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.