Kek Yapma

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Kek Yapma Oyunu Oyna

Kek Yapma ; En iyi keki sen yapabilir misin?Hadi o zamn ne dururyorsun. Yemek oyunları Ciftlik-oyunlari.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Kek Yapma Oyunu 1512 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -1 Yemek Oyunları

Kek Yapma Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Sünger Bob Hamburger Yapma Sünger Bob Hamburger Yapma START butonuna basınız. Oyun hemen başlayacaktır.Sünger Bob'un çizgi filmlerinden de bildiğiniz gibi işi hamburger hazırlamaktır. Hamburger hazırlarken titiz olmalısınız. Sünger Bobun bu atari oyunu tadındaki oyununda hamburger malzemelerinin üzerinden geçerek en alta düşürmeye çalışacaksınız. Mikroplar etrafta sizi yok etmeye çalışacaklardır ve sizde onlara böcek ilacı sıkacaksınız. Oyun kontrol tuşları klavyenizdeki YÖN tuşları ve Space(boşluk) tuşudur. Süngerbob oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Şekilli Kekler Şekilli Kekler Oyunda yapmanız gereken istediğiniz şekli seçerek o keki yapmaya çalışmak olacak. Yemek oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Piknik Yapma Piknik Yapma PLAY THE GAME yazısına tıklayarak oyuna başlayınız daha sonra mause ile tepsiye istediklerinizi koyun. Kız oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Peynirli Kek Pişir Peynirli Kek Pişir Peynirlik kek pişirmek için malzemeleri kullanmalısınız. Mouse ile oynanır. Caillou oyunları iyi eğlenceler diler.

Pankek Yakala Pankek Yakala Kızgın pankek ustası, pankekleri fırlatıyor ve siz onları yakalamaya çalışıyorsunuz. FYön tuşları ile oynayın. Pankeklerin gölgelerini takip ederek yakalayın. Pankek halk arasında Akıtma olarakta bilinir ve çok güzel bir kahvaltılıktı. Beceri oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Pankek Hazırlayın Pankek Hazırlayın Pankek hazırlamayı bu oyun sayesinde öğrenebileceksiniz. Mouse ile oynayabilirsiniz. Caillou oyunları iyi eğlenceler diler.

Nefis Kek Nefis Kek Oyun mouse yardımıyla size gösterilen malzemelere tıklayarak kek yapmaya çalışmalısınız. Yemek oyunları Ciftlik-oyunlari.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Muzlu Kek Muzlu Kek Şöyle bi muzlu kek yapında sanal'da olsa yiyelim. Yemek oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Lezzetli Kek Partisi Lezzetli Kek Partisi İki arkadaş evde kek partisi vermeye karar verir.Ama ilk önce kekleri yapmaları gerekiyor. İkiside çok kararsız siz onlara yardım eder misiniz.Oyunumuzda sol üst köşedeki seçenekleri belirleyip kekin üzerine uygulayın. Ardından kek hazır olduğunda SHOW yazısına tıklayın.Oyunu yeniden başlatmak için RESET yazısına tıklayın. Yemek oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.