Kek Pişirme

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Kek Pişirme Oyunu Oyna

Kek Pişirme ; oyun oynarken pankeklerinizi yanmaması ve iki yüzününde eşit miktarda pişmesi gerekir. Oyunu MOUS ile oynayabilirsiniz. Yemek oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Kek Pişirme Oyunu 457 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 0 Yemek Oyunları

Kek Pişirme Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Yumurta Pişirme Yumurta Pişirme Start spillet e tıkla. Önce 3 yumurta yı kaba kır. sonra sütü dök ve karıştır. iyice karıştıktan sonra ocağı yak ve tavayı ateşe koy. sonra karışımı tavaya dök. kapagını kapat. süre dolunca hemen al tavayı ve tabaga koy. sonra tekrar aynı şeyleri yap.. süre bitene kadar ne kadar çok ve güzel yumurta pişirirseniz o kadar çok puan alırsınız, yakarsanız aldığınız puan azalır. Yemek oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Şekilli Kekler Şekilli Kekler Oyunda yapmanız gereken istediğiniz şekli seçerek o keki yapmaya çalışmak olacak. Yemek oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Peynirli Kek Pişir Peynirli Kek Pişir Peynirlik kek pişirmek için malzemeleri kullanmalısınız. Mouse ile oynanır. Caillou oyunları iyi eğlenceler diler.

Pankek Yakala Pankek Yakala Kızgın pankek ustası, pankekleri fırlatıyor ve siz onları yakalamaya çalışıyorsunuz. FYön tuşları ile oynayın. Pankeklerin gölgelerini takip ederek yakalayın. Pankek halk arasında Akıtma olarakta bilinir ve çok güzel bir kahvaltılıktı. Beceri oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Pankek Hazırlayın Pankek Hazırlayın Pankek hazırlamayı bu oyun sayesinde öğrenebileceksiniz. Mouse ile oynayabilirsiniz. Caillou oyunları iyi eğlenceler diler.

Nefis Kek Nefis Kek Oyun mouse yardımıyla size gösterilen malzemelere tıklayarak kek yapmaya çalışmalısınız. Yemek oyunları Ciftlik-oyunlari.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Muzlu Kek Muzlu Kek Şöyle bi muzlu kek yapında sanal'da olsa yiyelim. Yemek oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Lezzetli Kek Partisi Lezzetli Kek Partisi İki arkadaş evde kek partisi vermeye karar verir.Ama ilk önce kekleri yapmaları gerekiyor. İkiside çok kararsız siz onlara yardım eder misiniz.Oyunumuzda sol üst köşedeki seçenekleri belirleyip kekin üzerine uygulayın. Ardından kek hazır olduğunda SHOW yazısına tıklayın.Oyunu yeniden başlatmak için RESET yazısına tıklayın. Yemek oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Kurabiye Pişirme Kurabiye Pişirme Ağzınızın tadına göre kurabiyeleri pişirin. Yemek oyunları Ciftlik-oyunlari.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.