Yemek Oyunları

0/3

Yemek Oyunları

Karışık Çorba Karışık Çorba Karışık Çorba zamanı geldi. Duffy Duck çok iyi bir aşçı olarak size enfes bir karışık çorba yapmayı öğretiyor. Giydirme oyunları Ciftlik-oyunlari.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Master Chef Master Chef Play butonuna basınız.Oyun sadece mause(fare) ile oynanıyor.Oyundaki malzemeleri mause(fare) ile tek tek seçiniz ve yerlerine koyunuz.Oyunda bir yandan kek yaparken bir yandan da malzemelerin ingilizce isimlerini görebilirsiniz.Hadi şefler mutfağa. Yemek oyunları Ciftlik-oyunlari.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Nefis Hamburger Yap Nefis Hamburger Yap Size verilen malzeleme çeşitleri ile dilediğiniz gibi bir hamburger hazırlayabilirsiniz. Yemek oyunları Ciftlik-oyunlari.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Kek Yapma Kek Yapma En iyi keki sen yapabilir misin?Hadi o zamn ne dururyorsun. Yemek oyunları Ciftlik-oyunlari.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Elmalı Kek Yap Elmalı Kek Yap Oyun yüklendikden sonra art arda gelen PLAY butonlarına basınız. Oyun puanlı yemek yapma oyunlarındandır. Elmalı kek hazırlanıp, pişirildikten sonra servis edilir. O zaman puanınızı alabilirsiniz. Oyun sadece mause(fare) ile oynanan oyunlardandır. Mause ile malzemelere tıklayarak işlem yapabiliyorsunuz. Aşçı size el işaretiyle yardımcı olacaktır. Yemek oyunları Ciftlik-oyunlari.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Çilekli Top Kek Çilekli Top Kek Çilekli Top Kek Oyunumuzda, kek yapmamız için belirtilen malzemelerimizi hazırlayacağız. Daha sonra hazırladığımız malzemeleri istenilen kaba koyarak karıştırmaya başlayacağız. Kıvamını tutturduktan sonra pişirmek için gösterilen adımları uygulayıp en güzel çilekli kekimizi yapacağız. ipucu: çilekli kabı buzdolabında bulabilirsiniz. Yemek oyunları Ciftlik-oyunlari.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Çikolatalı Kek Tarifi Çikolatalı Kek Tarifi Kek nasıl yapalırmış sırasıyla görebilirsiniz. Oyuna başlamak için yapmanız gereken art arda gelen Play butonlarına tıklamaktır. Oyun başladığında pempe yön işareti nelere tıklamanız gerektiğini sırasıyla gösterecektir. Oyun sonunda keki kısa sürede tıklamalarla hazırlayabilirseniz yüksek puan kazanabilirsiniz. Oyun sadece mause(fare) ile oynanıyor. Yemek oyunları Ciftlik-oyunlari.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Yemek Savaşı Yemek Savaşı Takımınızı kurun daha sonra aldığınız yemekleri rakiplerinize fırlatın. Oyunda kimler mi var derseniz Sam, Jerry, Barny, Ayı Yogi gibi sevimli kahramanlarımız vardır. Oyuna girmek için PLAY butonuna basınız. Sonra OK işaretlerine mause ile tıklayıp takımınızı oluşturup Fight butonuna basınız. Oyunda yemeklerin üzerine koşuyorsunuz ve yemeğe dokunduğunuzda elinize geçiyor. Daha sonra onu rakibinize fırlatmak için Space(boşluk) butonuna basınız. Takım arkadaşınızla yer değişmek için B tuşuna basınız. Yemek oyunları Ciftlik-oyunlari.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Sevgililer Günü Yemeği Sevgililer Günü Yemeği Oyun'da sevgililer günü için en güzel masayı sen hazırla. Yemek oyunları Ciftlik-oyunlari.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Sulu Spagetti Sulu Spagetti PLAY butonuna basın. Oyun açıldığında karşınıza malzemeleriyle,teçhizatlarıyla dolu mutfak geliyor. Hemen ok işaretini katip ederek ilk olarak ocağı yakıyorsunuz. Ocağı yakmak için çakmağı mause(fare) ile ocağa doğru götürmelisiniz. Oyun sadece mause ile oynanıyor. Yemek oyunları Ciftlik-oyunlari.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Uçan Meyveler Uçan Meyveler Meyveler yere düşene kadar meyvelerin önüne çıkan tüm baloncukları toplamalısınız. Çemberlerin içindeki şeillere göre meyveleri sıralayıp içinden geçmelisiniz. Eğlenceli meyveler yere düşünceye kadar en yüksek puanı siz toplamalısınız. Yemek oyunları Ciftlik-oyunlari.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Usta Aşçı Usta Aşçı Yemek yapmak için hazır bekleyen güzel aşçıyı çevresinde bulunan butonları kullanarak istediğiniz gibi giydirebilirsiniz. Yemek oyunları Ciftlik-oyunlari.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Meyveleri Topla Meyveleri Topla Engelleri aşarak size puan getirebilecek simgeleri ve meyveleri toplamanız gerekmektedir. Oyun içerisinde klavyenizin yön tuşlarını kullanarak ilerleyebilir ve klavyenizin yukarı yön tuşunu kullanarak oyun içerisinde zıplayabilirsiniz. Ayrıca oyun içerisinde ilerlerken havada uçan ve size zarar verebilecek arılara farenizin imleci ile nişan aldıktan sonra farenizin sol tuşunu kullanarak öldürerek hem puan kazanabilir hemde oyun içerisinde aralıksız ilerleyebilirisniz. Üstelik oyun içerisinde bulunan altınları toplayarak engellere takılmadan hedef bölgeye ulaşmalısınız. Yemek oyunları Ciftlik-oyunlari.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Çikolata Topları Çikolata Topları Oyun Sağ ve Sol yön tuşları hareketi sağlıyor. Z krema atıyoz, SPACE [Boşluk] tuşu ile zıplıyoruz. Yemek oyunları Ciftlik-oyunlari.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Obur Mete Obur Mete Obez çocuk Mete çorbasını içerken sizde boş tabakları üst üste dizip kule yapmaya çalışın. Tabakları FARE yardımı ile sürükleyip, bırakın. Yemek oyunları Ciftlik-oyunlari.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Katlı Pasta Katlı Pasta Pasta ustasısınız ve merdiven üzerinde sağa sola savruluyorsunuz elinize gelen pastaları üst üste düşmeyecek şekilde bırakın ve puanları kazanın. Yemek oyunları Ciftlik-oyunlari.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Jöle Zıplat Jöle Zıplat Yemek oyunları Ciftlik-oyunlari.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Aile Lokantası Aile Lokantası Ailenizle beraber en güzel servisi, hızlı bi şekilde yapmaya çalışın. Yemek oyunları Ciftlik-oyunlari.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Zencefilli Kurabiye Zencefilli Kurabiye Kurabiye yapabilecek misiniz bakalım yazıları takip ederek kurabiyenizi yapın. Yemek oyunları Ciftlik-oyunlari.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Mangalda Balık Pişir Mangalda Balık Pişir karda balık mangal keyfi sanal da olsa ne güzle olur. Yemek oyunları Ciftlik-oyunlari.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Çikololatalı kurabiye Çikololatalı kurabiye En lezzetli çikolotalı kurabiyeyi siz hazırlayın. Yemek oyunları Ciftlik-oyunlari.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Çikolotalı Dondurma Çikolotalı Dondurma İştahınıza uygun çikolotalı dondurmaları hazırlayın. Yemek oyunları Ciftlik-oyunlari.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Çorbacı Çorbacı Çorbacı Oyununda en güzel çorbayı siz hazırlayın herkese ikram edin. Yemek oyunları Ciftlik-oyunlari.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Ekmek Pişir Ekmek Pişir Oyun başında soldaki butona tıklarsanız oyunu nasıl oynayacağınız gösterilir.Sağdaki buton oyuna hemen başlar.Un,süt,su koyup mikserle karıştırıyorsunuz. Hamuru kabartıp sonra yoğuruyorsunuz. Üzerine bıçakla 3 kesik atıp fırçayla yumurta sürüyorsunuz.Sonra fırına koyup pişiriyorsunuz. Yemek oyunları Ciftlik-oyunlari.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Okul Kantini Okul Kantini Müşterilerin üstüne tıklayıp isteklerini öğrenin. Tost hazırlamak için ekmeği koyun, yumurtayı koyun, OK çıkınca yumurtayı ekmeğin arasına koyup sos dökün. Birşeyi almak, koymak, vermek için üstüne tıklayın. Yemek oyunları Ciftlik-oyunlari.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Dondurma Dondurma Dondurma Yapma Oyununda en güzel dondurmaları sen hazırla. Yemek oyunları Ciftlik-oyunlari.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Kurabiye Pişirme Kurabiye Pişirme Ağzınızın tadına göre kurabiyeleri pişirin. Yemek oyunları Ciftlik-oyunlari.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Ekmekci Kız Ekmekci Kız Ekmekleri dekore etmesi için bu üç güzel kıza yardım et. Yemek oyunları Ciftlik-oyunlari.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Kekçi Kız Kekçi Kız En güzel kekleri yapalım. Yemek oyunları Ciftlik-oyunlari.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Kral Dürümcü Kral Dürümcü Oyunda kral dürümcüye yardımcı olun. Yemek oyunları Ciftlik-oyunlari.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Balık Pişirme Balık Pişirme Kış gelmişken bol bol balık yemek lazım. Yemek oyunları Ciftlik-oyunlari.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Nefis Kek Nefis Kek Oyun mouse yardımıyla size gösterilen malzemelere tıklayarak kek yapmaya çalışmalısınız. Yemek oyunları Ciftlik-oyunlari.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Pizza Servisi Pizza Servisi Pizza Servisinizi özenle yapın. Yemek oyunları Ciftlik-oyunlari.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Patates Soy Patates Soy Bıçağı patatesin üzerinde gezdirerek tıklayın. Patatesin arka ve yan kısımlarını da soymak için sol ve sağ kısımlarda bulunan .ok işaretli yönlerin. üzerine gelin. Patates kendi etrafında döner. Yemek oyunları Ciftlik-oyunlari.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Kendi Pastanı Yap Kendi Pastanı Yap Pasta severler, kendi pastanızı yapabilirsiniz. Yemek oyunları Ciftlik-oyunlari.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Pasta Fabrikası Pasta Fabrikası Sağ taraftaki buluta tıklayarak oyuna başlayın. Sağ üst köşede görünen pastanın aynısını yapmaya çalışın. Bunun için 150 saniyeniz var. Numaralanmış makinaları kullanın. 1. makina ile hamuru alın. 2. makina ile şekil verin. 3. makina ile kremasını kaplayın. 4. makina ile süsleyin. 5. makina ile üzerini süsleyin. Yemek oyunları Ciftlik-oyunlari.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

0/3