Sünger Bob Hamburger Yapma

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Sünger Bob Hamburger Yapma Oyunu Oyna

Sünger Bob Hamburger Yapma ; START butonuna basınız. Oyun hemen başlayacaktır.Sünger Bob'un çizgi filmlerinden de bildiğiniz gibi işi hamburger hazırlamaktır. Hamburger hazırlarken titiz olmalısınız. Sünger Bobun bu atari oyunu tadındaki oyununda hamburger malzemelerinin üzerinden geçerek en alta düşürmeye çalışacaksınız. Mikroplar etrafta sizi yok etmeye çalışacaklardır ve sizde onlara böcek ilacı sıkacaksınız. Oyun kontrol tuşları klavyenizdeki YÖN tuşları ve Space(boşluk) tuşudur. Süngerbob oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Sünger Bob Hamburger Yapma Oyunu 543 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 0 Süngerbob Oyunları

Sünger Bob Hamburger Yapma Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Yemek Avcısı Sünger Bob Yemek Avcısı Sünger Bob Sünger bob köprüde yiyecek avcılığına başladı.Kançayla yiyecekleri kendinize çekin.Oyunu fare ile oynayın. Süngerbob oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Temizlik Süngeri Temizlik Süngeri Sünger Bob Patrick'in kirlettiği masayı temizliyor. Sünger Bob a yardımcı olmak istiyorsani kollarını sıva ve deterjanlı suyunu hazırla. Sünger Bob'u Mause ile yönetiyoruz. Masanın üzerinde ileri geri sürükleyip, kirli yerleri ovalıyoruzz. Eğer Sünger Bob un köpüğü biterse, DETERJANLLI SUYA batırıp, temizliğe devam ediyoruz. Süngerbob oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Telaşlı Sünger Bob Telaşlı Sünger Bob Telaşlı sunger bob senden yardım bekliyor, ona yardım et ve yok edilmesi gereken nesneleri yok ederek kısa sürede oyunu bitir. Süngerbob oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Süngerbob Yarışma Süngerbob Yarışma Start Game Ardından Next Karakterini seç Hi. Score tıklarsan tek başına antrenman yaparsın. Versus tıklarsan rakibine karşı yarışırsın. PLAY tıkla. Süngerbob oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Süngerbob Temizlik Süngerbob Temizlik Bob Patrick ile birlikte bu kez dipteki kirliliği temizlemek için işbirliği yapmış ve sizinde yardımınızı bekliyorlar. Oyunda kirli baloncukları temizlemeye çalışacaksınız. Kontroller için YÖN TUŞLARI ve MOUSE kullanacaksınız. Mouse ile vakum makinasını çalıştıracak ve kirli baloncukları içeri çekip hapsedebileceksiniz. Eğer işinizi başarıyla bitirirseniz icarly nin Big Green Help ile alakalı videosu da aktif olacak. Süngerbob oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Süngerbob Macerası Süngerbob Macerası Deniz altındaki bu maceraya sizin de katılımınız gerekli. Hemen süngerbob oynamaya başlayın. Süngerbob oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Süngerbob Denizde Süngerbob Denizde Sünger arkadaşı Gary i yine arıyor. Onu kurtarmak için yeni bir macerada. Ona yardım edin. Süngerbob oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Süngerbob Deniz Kabuğu Topla Süngerbob Deniz Kabuğu Topla Karşınıza çıkan patric elinde sepet ile süngerbobun atacağı deniz kabuklarını toplayacak.Sİz yön tuşları ile sepete atmaya çalışacaksınız. Hedefi ayarladığınızda boşluk tuşu ile atın. Köpek balıklarından kaçın. Süngerbob oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Süngerbob Boks Maçı Süngerbob Boks Maçı Süngerbob ile rakiplerini yen ve bir dahaki bölüme geç. S ve D tuşları ile oyunu oynayabilirsiniz. Süngerbob oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.