Süngerbob Oyunları

0/1

Süngerbob Oyunları

Sünger Bob Kirli Balon Sünger Bob Kirli Balon PLAY yazısına tıklayıp oyuna başlayabilirsiniz. Oyuna başladığınızda Sünger Bob ve ahtabot arkadaşıyla denizi temizlemelisiniz. Deniz de bolca pis balonlar vardır ve bu balonlar herkesin yüzüne yapışıp onları kötü yönlendiriyor. Balonlar harici de ne varsa deniz de temizleyebilirsiniz. Sünger Bob veya arkadaşını yönetmek için klavyedeki yön tuşlarını kullanınız ve pislikleri süpürgenizin içine çekmek için mause(fare) sol tuşuna basınız. Süngerbob oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Sünger Bob Yemek Topla Sünger Bob Yemek Topla Enter ve Start Coking yazan yere tıklayın. Oyunu yön tuşlarınla oynayabilirsiniz. Oyunda amacınız SüngerBob ile hamburger yapmaktır. Hamburger yapmak için yukarıdan düşen malzemeleri soldaki hazır hamburger malzemelerinin sırasıyla 3 kere hata yapmadan toplamasınız. Eper toplayamazsanız oyundan Quit diyerek çıkıp yeniden başlayabilirsiniz. Süngerbob oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Sünger Bob ve Gangsterler Sünger Bob ve Gangsterler Oyun'da Süngerbob gangsterlere karşı panik içinde. Balon silahı ile onları etkisiz hale getirip daha sonra onlardan puanları kazanıyor. Süngerbob oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Beyzbolcu Süngerbob Beyzbolcu Süngerbob Süngerbob beyzbol oynuyor ama rakiplerine müthiş sürprizleri var sizde sünger bob 'a bu oyunda yardımcı olunuz. Süngerbob oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Süngerbob Macerası Süngerbob Macerası Deniz altındaki bu maceraya sizin de katılımınız gerekli. Hemen süngerbob oynamaya başlayın. Süngerbob oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Süngerbob Denizde Süngerbob Denizde Sünger arkadaşı Gary i yine arıyor. Onu kurtarmak için yeni bir macerada. Ona yardım edin. Süngerbob oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

SüngerBob Baloncuk SüngerBob Baloncuk Süngerbob oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Süngerbob Temizlik Süngerbob Temizlik Bob Patrick ile birlikte bu kez dipteki kirliliği temizlemek için işbirliği yapmış ve sizinde yardımınızı bekliyorlar. Oyunda kirli baloncukları temizlemeye çalışacaksınız. Kontroller için YÖN TUŞLARI ve MOUSE kullanacaksınız. Mouse ile vakum makinasını çalıştıracak ve kirli baloncukları içeri çekip hapsedebileceksiniz. Eğer işinizi başarıyla bitirirseniz icarly nin Big Green Help ile alakalı videosu da aktif olacak. Süngerbob oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Krab Matic Krab Matic Süngerbob oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Temizlik Süngeri Temizlik Süngeri Sünger Bob Patrick'in kirlettiği masayı temizliyor. Sünger Bob a yardımcı olmak istiyorsani kollarını sıva ve deterjanlı suyunu hazırla. Sünger Bob'u Mause ile yönetiyoruz. Masanın üzerinde ileri geri sürükleyip, kirli yerleri ovalıyoruzz. Eğer Sünger Bob un köpüğü biterse, DETERJANLLI SUYA batırıp, temizliğe devam ediyoruz. Süngerbob oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Sünger Adam Sünger Adam Oyun yüklendikten sonra PLAY butonuna tıklayınız. Oyun yön tuşları ile oynanmaktadır. Süngerbob oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Sünger Bob Karnaval Sünger Bob Karnaval Bu oyunda birden çok mini oyun bulunmakta. Hepsinde Sevdiğiniz süngerBob yer alıyor. Oyuna göre değişiyor. Oyunların başlangıçındaki bölümleri okuyarak bilgi sahibi olabilirsin. Süngerbob oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Süngerbob Boks Maçı Süngerbob Boks Maçı Süngerbob ile rakiplerini yen ve bir dahaki bölüme geç. S ve D tuşları ile oyunu oynayabilirsiniz. Süngerbob oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Kahraman Sünger Bob Kahraman Sünger Bob Süngerbob'un sevimli dostu Garyi kaçırdılar. Sünger bob ve Gary'nin mutluluğu senin elinde onlara yardım et. Süngerbob oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Boksör Süngerbob Boksör Süngerbob Süngerbob şimdi ringlerde arkadaşlarıyla karşı karşıya. Rakiplerini devir ringlerin şampiyonu sen ol. S ve D tuşları ile saldırabilirsiniz. Süngerbob oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Şovalye Spongebob Şovalye Spongebob Şövalye ruhlu Spongebob kaçırılmış olan prensesin peşinde su altı dünyasında yeni bir maceraya atılır. Süngerbob oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Süngerbob Süngerbob oyunun başında 3 kahramandan birini seç, daha sonra play butonuna tıkla oyuna başlicaksın amaç en uzağa uçmak. Süngerbob oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Süngerbob Yarışma Süngerbob Yarışma Start Game Ardından Next Karakterini seç Hi. Score tıklarsan tek başına antrenman yaparsın. Versus tıklarsan rakibine karşı yarışırsın. PLAY tıkla. Süngerbob oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Pizzacı Sünger 2 Pizzacı Sünger 2 Sünger Bob bir pizzacı olmuş ve ona pizzaları dağıtmasında yardım etmemiz gerekiyor. Yön tuşları ile yönlendirip space tuşu ile pizzaları evlerden çıkanlara atmanız gerekiyor. Space ve ctrl tuşuna aynı anda basarsanız biraz daha geriye doğru atabilirsiniz. En kısa sürede pizzaları dağıtmalısınız. Süngerbob oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Sünger Bob Bulma Sünger Bob Bulma Resimlerin arasında duran Sünger Bobu bulmaya çalışacaksınız. Sünger Bob her yerde olabilir. Sizin yapmanız çok dikkatli etrafınıza bakmaktır. Süngerbob oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Pizzacı Sünger Bob Pizzacı Sünger Bob Sünger Bob, pizzacıda işe başlıyor ve bisikletiyle müşterilere en kısa sürede sıcak pizzaları yetiştirmesi gerekiyor. Oyunda yolda bisiklet ile ilerlerken karşınıza çıkan insanlara çarpmadan hızlı bir şekilde ilerlemelisiniz. Sıcak pizzaları evin önüne geldiğinizde boşluk tuşu ile fırlatın. Oyunda ilerlerken ek süre ve pizza kazanma şansınız da bulunuyor. Pizzaları fırlatırken eve yakın ve doğru zamanda atmalısınız. Bisikleti yön tuşları ile kontrol edebilirsiniz. Eğer Boşuk ve CTRL tuşuna basarsanız pizza aşağıdan gidecektir. Süngerbob oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Sünger Bob Denizaltı Sünger Bob Denizaltı Bu oyuna başlamak için önce play butonuna basmalısınız. Daha sonra ok tuşları ve zıplamak için boşluk tuşunu kullanarak oyunu kontrol edebilir sünger bobu canavarlardan kurtarabilirsiniz. Süngerbob oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Kurtarıcı Sünger Bob Kurtarıcı Sünger Bob Sünger Bob ile deniz altındaki tüm kötü kalpli hırsızları yakalayıp, elleri kolları bağlı olan insanaları kurtarmalısınız. Oyunu Yön okları ile oynayabilirsiniz.Space ile balon tabancanızı ateşleyebilirsiniz. Tüm insanları kurtarmadan çıkış kapısını açmalısınız. Süngerbob oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Şirin Sünger Bob Şirin Sünger Bob Şirin bir çizgifilm kahramanı olan sünger bob ile birlikte harika oyunlar oynayın. Süngerbob oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Sünger Bob Zıplama Sünger Bob Zıplama Sğnger bobun denize düşmemesini sağlamaktır. Mouse kontrolü ile diğer deniz canlısının üzerine zıplamak için gidiş yönünü iyi ayarlamanız gerekmekte.Fare ile nişan alarak sünger bobun zıplamasına yardımcı olun. Süngerbob oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Sünger Bob Paraşütle Uçuş Sünger Bob Paraşütle Uçuş Sevilen çizgi kahramanımız bob, uçuş aracı ile önüne gelen sosisleri ve hamburgerleri yakalaması gerekiyor. Fakat, yere düşmeden havada kalabilmesi için pervaneyi mouse ile tıklamalısınız. Bu sayede sünger bobu düzgün bir şekilde havada tutarak yiyecekleri toplamasında yardımcı olmalısınız. Yemekleri toplarken diğer zarar verici iğne ve dikenli toplardan kaçınmanız gerekli. Süngerbob oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Telaşlı Sünger Bob Telaşlı Sünger Bob Telaşlı sunger bob senden yardım bekliyor, ona yardım et ve yok edilmesi gereken nesneleri yok ederek kısa sürede oyunu bitir. Süngerbob oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Sünger Bob Yarış Sünger Bob Yarış Play seçeneğine tıklayarak sünger bob yarış oyununu başlatabilirsiniz. Oyunda yapmanız gereken sünger bobun kullandığı teknenin kontrolünü sağlayarak kaza yapmadan finish yazan bitiş bölgesine götürmektir. Yön tuşları yardımı ile aracı kullanabilirsiniz. Ani fren yapmanız gerektiğinde boşluk tuşuna basınız. Süngerbob oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Yemek Avcısı Sünger Bob Yemek Avcısı Sünger Bob Sünger bob köprüde yiyecek avcılığına başladı.Kançayla yiyecekleri kendinize çekin.Oyunu fare ile oynayın. Süngerbob oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Sünger Bob Peynir Küpleri Sünger Bob Peynir Küpleri Sünger Bob peynirleri dengede dizmesine gerekiyor. 1:30 saniyede 10 tane peyniri üstüste dizmeniz gerekiyor.Oyunu fare ile oynayın. Süngerbob oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Sünger Bob Sayıları Yerleştir Sünger Bob Sayıları Yerleştir Sünger Bob ile sayıları sırasıyla yerlerine yerleştirin. Süngerbob oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Sünger Bob Hafıza Sünger Bob Hafıza Sünger Bob ve arkadaşlarının resimleri eşleştirin.Bölüm ilerledikçe kartlar çoğalacak. Süngerbob oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Sünger Bob  Domateslere Karşı Sünger Bob Domateslere Karşı Starta basarak oyuna başlayın.Sünger bob yukarıdan gelen domateslerden kaçması gerekiyor.Eğer domateslere yakalanırsanız yanarsınız.Again e basıp yeniden başlayın. Süngerbob oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Patric Denge Patric Denge Süngerbob'un arkadaşı patrick bu oyunda elindeki uzun sopayı dengede tutmak için mücadele ediyor. Sopayı düşürmeden dikkatli bir şekilde ilerleyerek oyunu tamamlamaya çalışın. Kontrolü sağlamak için yön tuşlarını kullanmalısınız. Süngerbob oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Süngerbob Deniz Kabuğu Topla Süngerbob Deniz Kabuğu Topla Karşınıza çıkan patric elinde sepet ile süngerbobun atacağı deniz kabuklarını toplayacak.Sİz yön tuşları ile sepete atmaya çalışacaksınız. Hedefi ayarladığınızda boşluk tuşu ile atın. Köpek balıklarından kaçın. Süngerbob oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Sünger Bob Gazeteci Sünger Bob Gazeteci Oyunumuzdaki amaç evlerinden çıkan insanların gazetelerini hemen vermek. Gazeteleri atmak için SPACE ( boşluk ) tuşunu kullanacaksınız. Yolda motorunuzla giderken önünüze engeller çıkacak onlardan da kaçmalısınız. Süngerbob oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

0/1