Tehlikeli Tren Yolu

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Tehlikeli Tren Yolu Oyunu Oyna

Tehlikeli Tren Yolu ; PLAY THE GAME yazısına tıklayarak oyunu başlatabilirsiz.Oyunumuz 24 bölümden oluşuyor. 1. Bölüme tıklayarak ilk bölümden başlayalım .Trene binen çocukları inanılmaz bir tehlike bekliyor..Adacıkların arası uçurum size verilen köprüleri doğru ve dikkatli boşluklara koyacağız ki çocuklarımıza zarar gelmesin. Macera oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Tehlikeli Tren Yolu Oyunu 491 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 0 Macera Oyunları

Tehlikeli Tren Yolu Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Yük treni 3 Yük treni 3 Play, Play, Go yazan yerlere tıklamanız gerekmektedir. Ardından kitli olmayan bölüm olan şehire tıklayınız. Size verilen trenlerden birini seçiniz ve tekrar Go yazan yere tıklayınız. Her bölümün içinde ayrı ayrı 3 level vardır.Her 3 level bittikten sonra yeni bölüm açılıyor.Yüklerinizi taşıdıkça para kazanırsınız ve treninizi geliştirmek için "Shop" yazan yere tıklayınız. Oyunda taşıdığınız yükleri düşürmeden yerine teslim ederseniz ya da kaza yapmadan oyunu kazanırsınız. Beceri oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Yük Treni Yük Treni Kömür yüklemeniz için bekliyor. Haydi hem yükleme hem de taşıma esnasında çok dikkatli olun ve yükü dökmeyin. Beceri oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Trenle Gezi Trenle Gezi Şirin kız trenle geziye çıkacak ama küçük bir sorunu var.Ne giyeceği konusunda kararsız ona yardım edermisiniz. Giydirme oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Trende Son Moda Trende Son Moda Trendeki sevgilileri birbirine uyumlu şeklinde giydirin. Giydirme oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Trenci Dora Trenci Dora Play seçeneğine tıklayıp oyunu başlatın. Daha sonra ise sağ altta bulunan makinist hareket kollarını kullanmanız gerekecek. En sağda duran kol hareket hızını arttırmaya ve azaltmaya yarıyor. Hemen bir yanında bulunan kol ise ani fren içindir. Sonrasında tren kornası ve son olarak hız göstergesi bulunmaktadır. Bunları düzgün ve uygun şekilde kullanarak vagonunuza yüklediğiniz hayvanları sağlıklı bir şekilde bitiş noktasına götürün. Kaşif dora oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Tren Raylarını Yönet Tren Raylarını Yönet Tren raylarını birleştirerek trenlerin bağlantılarından kazasız bir şekilde geçmesini sağlamalı ve dikkatli olmalısınız. Oyun ilerledikçe zorlaşacak birden çok treni kontrol etmek zorunda kalacaksınız. Beceri oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Tren Park Etme Tren Park Etme START GAMEyazısına tıklayarak oyunumuza başlayacaksınız. Oyunumuzdaki göreviniz treni istenilen istasyona park etmek olacak. Treni yönlendirmek için MOUSE kullanacaksınız. Aşağıdaki YEŞİL ve KIRMIZI butonlarıda kullanarak viteslerini değiştirebilirsiniz. Bazı raylar kırık o yüzden size uyarı verilecek, Treni ordan uzak tutmalısınız. Beceri oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Tehlikeli Yarış Tehlikeli Yarış Play butonuna basıp yeni yani New yazan yere tıklayıp Next diyorsunuz. Arabanızın başınıza geldiğinizde isterseniz arabanızı baştan aşağa değiştirebilir, yeni marka arabalar alabilirsiniz. Car colors yazan yere tıklarsanız arabanızın rengini değiştirebilirsiniz. Performance Upgrades yazan yerden arabanızı geliştirebilir, Car yazan yerden arabanızın markasını değiştirebilirsiniz. Texture yazan yerden de arabanızın dövmelerini değiştirebilirsiniz. Bunları yaptıktan sonra Race yazan yerlere tıklayıp oyuna başlayabilirsiniz. Arabanızı klavyedeki yön tuşları, boşluk ve Z tuşuyla nitorunuzu ateşleyebilirsiniz. Araba oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Tehlikeli Tren Yolu Tehlikeli Tren Yolu PLAY THE GAME yazısına tıklayarak oyunu başlatabilirsiz.Oyunumuz 24 bölümden oluşuyor. 1. Bölüme tıklayarak ilk bölümden başlayalım .Trene binen çocukları inanılmaz bir tehlike bekliyor..Adacıkların arası uçurum size verilen köprüleri doğru ve dikkatli boşluklara koyacağız ki çocuklarımıza zarar gelmesin. Macera oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.