Aslı ile Kerem

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Aslı ile Kerem Oyunu Oyna

Aslı ile Kerem ; Play Game butonuna basarak oyuna başlayın. Keremin, Aslı'sına kavuşması için bütün bölümleri geçmelisiniz. Çok zorlu yolda yabani domuzlar, uçurumlar, keskin çiviler sizleri bekliyor. Bütün kirapları ve gülleride toplayıp levellerin hepsini geçiniz. Kerem yukarı yön tuşuyla zıplar,diğer yön tuşlarıylada hareket eder. Bakalım iki sevgiliyi birbirine kavuşturabilecek misiniz. Macera oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Aslı ile Kerem Oyunu 500 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 0 Macera Oyunları

Aslı ile Kerem Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zombilerle Basket Maçı Zombilerle Basket Maçı İskelet ve zombilerle oynanan zevkli bir basketbol oyunu. Basketbol oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Zombileri Vur Zombileri Vur Oyun yüklendikden sonra sol üstteki PLAY ardından NEW GAME butonuna basarak oyuna başlayın. Binanın balkonundaki adam sizsiniz kendinize ateş etmeyin.:) aşağıdan binaya doğru gelen zombileri mause ile ateş edin etkisiz hale getirin. Savaş oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Zombileri Öldür Zombileri Öldür Üstünüze koşan zombileri haklayın. Eğer sizi yakalarlarsa hiç hoş şeyler yapmıyorlar. Savaş oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Zombileri Düşür Zombileri Düşür Tahtaları çekerek zombileri mezara düşürün. Mouse ile oynanır. Caillou oyunu iyi eğlenceler diler.

Yaşlı Tavşanı Boya Yaşlı Tavşanı Boya Önce sağdaki renk paletinden bir renk seçin. Sonra resim üzerinde boyamak istediğiniz bölge üzerine farenizle gelip tıklayın. Sonra başka bir renk alıp, başka bir bölge üzerine tıklayın. Boyama oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Yaramaz Sınıf Öğrencileri Yaramaz Sınıf Öğrencileri Öğrencilerden biri çok yaramazdır. Kendine görev edindiği bazı kötü haylazlıkları vardır. Bu haylazlıkları yapmanız için mause(fare) ile gerekli yerlere tıklayıp 3 görevi yerine getiriniz. Oyuna başlamak için START yazısına tıklamanız yeterlidir. Öğretmenin siz bu yaramazlıkları yaparken sizi görmemesi lazım. Önünüzdeki kıza vurabilirsiniz. içinde kurbağa olan fanusun camını kırıp kurbağanın öğretmenin üzerine atlamasını sağlayabilirsiniz. Bu sadece bir oyundur unutmayalım çocuklar.Gercek hayatınızda bunu denemeyin. Komik oyunlar Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Winx Sevgilileri Giydir Winx Sevgilileri Giydir Winx Club üyesi olan sevgilileri sağ ve solda bulunan butonları kullanarak istediğiniz gibi giydirebilirsiniz. Winx oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Uzaydan Gelen Aile Uzaydan Gelen Aile Uzaydan Gelen Aile Oyunumuzda, uzaydan dünyaya tatile gelen aile tam gidecekleri zaman çocuklardan birinin kaybolduğunu farketti. Eşyaların üstüne tıklayarak bulmacaları çözün ve uzaylı babanın çocuğunu bulmasına yardımcı olun. OYUN NASIL OYNANIR ? oyun MOUSE ile oynanır. Zeka oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Ünlü Zombiler Ünlü Zombiler Limuzini korumalı ve ünlü zombilerin yaklaşmasına izin vermemelisin. Arabanın arkasındaki silahı kullanarak onlara ateş edebilir ve hızlı bir şekilde Boşluk tuşunu basarak üzerinize atlayan zombileri arabadan atabilirsiniz. Aksiyon oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.