Sütçü inek

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Sütçü inek Oyunu Oyna

Sütçü inek ; Süt toplayıcısı inek havada asılı tüm sütleri toplamakla görevlendirilmiş space ile 4 ayak üstüne duruyor yön tuşları ile hareket ediyor. Komik oyunlar Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Sütçü inek Oyunu 1181 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -4 Komik Oyunlar

Sütçü inek Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Vampir inek Vampir inek Oyun güneş doğmadan önce toplayabildiğiniz kadar şeker toplamaktır. Vampir ineği ok tuşlarıyla kontrol ediyorsunuz ve boşluk tuşu ile vuruş yapıyorsunuz. Sandık, saman, bal kabağı ve lastikleri parçalayarak içinden dökülen şekerleri toplayın. Şeker topladıkça soldaki şeker çılgınlığı göstergesi dolacaktır, şeker çılgınlığına ulaşırsanız vampir inek delirecek ve önüne geleni yıkmaya başlayacak :) daha da fazla şeker toplayabileceksiniz. Eğer beklerseniz vampir inek şekersizlikten delirmeye başlar :) eğer ineği delirtirseniz onu susturmak için boşluk tuşuna ard arda basarak onu sakinleştirmelisiniz :) Güneş doğmadan ineği şekerleyin. Komik oyunlar Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Uçan inek Uçan inek Oyunda traktörler üzerinden uçarak rekor kırmaya doğru koşuyor. Ona bu atlayışında destek olmanız gerekli A ve S tuşları - Koşmak için, D tuşu - Zıplamak vede F tuşu - Geri çekilme için kullanılacaktır. Komik oyunlar Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Sütçü inek Sütçü inek Süt toplayıcısı inek havada asılı tüm sütleri toplamakla görevlendirilmiş space ile 4 ayak üstüne duruyor yön tuşları ile hareket ediyor. Komik oyunlar Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Sütçü Ben 10 Sütçü Ben 10 Süt taşıyan ben 10 a yardımcı olarak onun sütleri dökmeden taşımasını sağlamak. Oyun yüklendikten sonra Play butonuna basarak oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. Klavyedeki yön tuşları ile ilerlerken Shift butonu ile turbonuzu etkinleştirebilirsiniz. Ben 10 oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Sivrisinek Avı Sivrisinek Avı Sivrisinekleri temizleme zamanı geldi.Fare ile boy yüksekliğine göre tıklayarak sivrisinekleri vurmaya çalışın. Beceri oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Sinekleri Avla Sinekleri Avla Bu güzel şirin garsonumuz restoranta girmiş olan sinekleri avlaması gerek. Her bir avladığınız sinek size puan olarak geri dönecektir. Komik oyunlar Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Sinek Yakala Sinek Yakala Oyunumuz Çin Lokantasında geçiyor. Çorbamızın üstüne gelen sinekleri öldürmeye çalışıyoruz. Beceri oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Sinek Avı Sinek Avı Elinizdeki sineklik ile şekere gelen sinekleri öldürün. Komik oyunlar Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Osuran inek Osuran inek Elimizdeki süpürge yardımı ile havanın kirlenmesine yol açan gazları süpürüyoruz. Komik oyunlar Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.