Pis Eşek

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Pis Eşek Oyunu Oyna

Pis Eşek ; Eşek samanları yedikten sonra pencereden çıkan insanların üzerine pislik atıyor. Sizde hedefi tutturmasında eşeğimize yardımcı olacaksınız.Oyunu boşluk tuşu ile oynuyorsunuz. Komik oyunlar Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Pis Eşek Oyunu 634 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -1 Komik Oyunlar

Pis Eşek Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Yumurta Pişirme Yumurta Pişirme Start spillet e tıkla. Önce 3 yumurta yı kaba kır. sonra sütü dök ve karıştır. iyice karıştıktan sonra ocağı yak ve tavayı ateşe koy. sonra karışımı tavaya dök. kapagını kapat. süre dolunca hemen al tavayı ve tabaga koy. sonra tekrar aynı şeyleri yap.. süre bitene kadar ne kadar çok ve güzel yumurta pişirirseniz o kadar çok puan alırsınız, yakarsanız aldığınız puan azalır. Yemek oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Sinirli Eşek Sinirli Eşek Sinirli eşek ona takılanları uçuruyor , eşeğe saygısızlık yapanları tekme ile uzaklaştırınız :) tam zamanında tuşa basınız Fare sol tık ile tekme atabiliyorsunuz. Komik oyunlar Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Pistte Yarış Keyfi Pistte Yarış Keyfi Virajlı pistte dikkat etmeli ve virajlara dengeli girmelisiniz. Mouse ve yön tuşları ile oynanır. Caillou oyunu iyi eğlenceler diler.

Pist Şampiyonu 2 Pist Şampiyonu 2 Oyun yüklendikden sonra JOUER butonuna basın ve daha sonra aracınızı seçin ve tekrar JOUER butonuna basarak yarışa başlayın. Araba oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Pist Şampiyonu Pist Şampiyonu Oyun yüklendikden sonra JOUER butonuna basın ve daha sonra aracınızı seçin ve tekrar JOUER butonuna basarak yarışa başlayın. Araba oyunları Ciftlik-oyunlari.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Pis Eşek Pis Eşek Eşek samanları yedikten sonra pencereden çıkan insanların üzerine pislik atıyor. Sizde hedefi tutturmasında eşeğimize yardımcı olacaksınız.Oyunu boşluk tuşu ile oynuyorsunuz. Komik oyunlar Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Pis Çocuk Pis Çocuk Yaramaz ve şımarık olan çocuğun canı sıkılıyor ve kötü bir şaka yapmak aklına geliyor. Binanın çatı katına çıkıp aşağıdan gecenlere tükürüp rahatsız etmeye çalışıyor.:) Bu yaramaz çocuğa yardımcı olun. Not: Gerçek hayatınızda bunu denemeyin. Oyunu mause yardımı ile oynayabilirsiniz. Soldaki ok uzaklığı gösterir. Komik oyunlar Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Pis Adam Pis Adam Sokakta herkesi rahatsız eden adam polis tarafından yakalanmaya çalışırken o iğrençliklerine devam ediyor. A S D tuşlarını kullanabişirsiniz. Komik oyunlar Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Peynirli Kek Pişir Peynirli Kek Pişir Peynirlik kek pişirmek için malzemeleri kullanmalısınız. Mouse ile oynanır. Caillou oyunları iyi eğlenceler diler.