Osuran Adam

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Osuran Adam Oyunu Oyna

Osuran Adam ; Arabalar geçerken ses yüksek iken boşluk tuşuyla gaz çıkar. Yanındaki adam sesini duymasın. Sol tuşa basarak da basıncı düşür. Komik oyunlar Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Osuran Adam Oyunu 1953 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -2 Komik Oyunlar

Osuran Adam Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Yeşil Adam Yeşil Adam Hulk Oyun acildiginda SKIP diyerek oyuna basliyorsunuz daha sonra asagidaki START GAME tiklayarak oyuna basliyor ve mouse ile oynuyorsunuz. Mouse sol tik yaparak ziplayip dusmanlari yok edebilirsiniz. Çizgi film oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Sünger Adam Sünger Adam Oyun yüklendikten sonra PLAY butonuna tıklayınız. Oyun yön tuşları ile oynanmaktadır. Süngerbob oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Sinirli Adam Sinirli Adam sinirli adam yine aksiyonlu hayatına devam ediyor. Aksiyon oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Silahlı Çöp Adam Silahlı Çöp Adam Özel ajan çöp adamı oyun dünyasındaki bütün çocuklar tanır şimdi silahıyla yeni bir maceraya başlamalı, görevler onu bekliyor. Oyun ''Z'' ''X'' tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Çocuk oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Plastik adam Plastik adam PLAY tuşuna basın. Plastik adam yukarı yön tuşu ile zıplar, aşağı yön tuşu ile eğilir, ileri yön tuşu ilede küp şeklini alır düzeneklerin aralarından geçebilir. Oyunda toplam 3 hakkınız bulunmaktadır. Engelelre 3 defa çarparsanız oyun sona erecektir ve tekrar başlamak için TRY AGAIN yazan yere tıklayınız. Engellerden geçerken objeleride toplayıp iyi puanlar kazanabilirsiniz. Çizgi film oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Pis Adam Pis Adam Sokakta herkesi rahatsız eden adam polis tarafından yakalanmaya çalışırken o iğrençliklerine devam ediyor. A S D tuşlarını kullanabişirsiniz. Komik oyunlar Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Pantolonsuz Adam Pantolonsuz Adam Pantolonunu bulamayan adam evden dısarı çıktı ve pantolununu arıyor. Ama yolda yürürken insanlar ona gülüyor ve adam utanıyor. Siz adamı gülen insanlardan koruyun SPACE tusu ile adamı gülen insanlardan saklayın. Komik oyunlar Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Osuran inek Osuran inek Elimizdeki süpürge yardımı ile havanın kirlenmesine yol açan gazları süpürüyoruz. Komik oyunlar Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Osuran Adam Osuran Adam Arabalar geçerken ses yüksek iken boşluk tuşuyla gaz çıkar. Yanındaki adam sesini duymasın. Sol tuşa basarak da basıncı düşür. Komik oyunlar Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.