Komik Sirk

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Komik Sirk Oyunu Oyna

Komik Sirk ; PLAY yazısına basıyoruz ardından 1 .bölümü seçip oyuna başlıyoruz oyunun amacı kafes içindeki aynı hayvanları aynı kafesteki hayvanların üzerine bırakmak FARE kullanarak oynayabiliryosunuz.3 kafes üstüste getirerek patlatın. Komik oyunlar Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Komik Sirk Oyunu 816 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 2 Komik Oyunlar

Komik Sirk Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Sirk Motoru Sirk Motoru Sirk içerisinde motor gösterisi sergilemeniz gerekmektedir. Oyuna başladıktan sonra oyun içerisinde sirk gösterinizi klavyenizin yön tuşlarını kullanarak gösterebilirsiniz. Oyuna başladıktan sonra oyun içerisinde klavyenizin yön tuşlarını kullanarak oyunda ilerlerken karşınıza pek çok engel çıkmakmaktadır ve bu engellere takılıp düşmeden engeller ile sirkte bazı hareketler yaparak gösterinizi güzelleştirmeniz gerekmektedir. Motor oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Sirk Gösterisi Sirk Gösterisi Sirkte çalışabilmek için çok yetenekli olmak gerekir. Haydi hemen oynamaya başlayın ve ne kadar becerikli olduğunuzu ölçün. Çocuk oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Komik Vuruş Komik Vuruş Durakta bekleyen insanları rahatsız etmek için komik vuruş oyunu oynamalısın. şişman adamı durakta rahatsız ederek puan kazan. Komik oyunlar Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Komik Tilki Komik Tilki Komik tilki seçeceğiniz bir zaman yolculuğuna girerek zaman tünelinden ortama düşüyor. Fakat asıl senaryo burada başlıyor. Tilki yoldaki birnbir türlü bomba ve TNT lerden sıyrılarak hedefine gitmesi gerek. Komik oyunlar Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Komik Sirk Komik Sirk PLAY yazısına basıyoruz ardından 1 .bölümü seçip oyuna başlıyoruz oyunun amacı kafes içindeki aynı hayvanları aynı kafesteki hayvanların üzerine bırakmak FARE kullanarak oynayabiliryosunuz.3 kafes üstüste getirerek patlatın. Komik oyunlar Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Komik Napolyon Komik Napolyon Komik Napoleon önünüzdeki koşan adamı etkisiz hale getirmeniz gerekiyor okları atın ve yukarda gördüğünüz bonusları vurarak güçlü oklar alın ve onu öldürün sonra oyun sonunda yön tuşları ile bayanlarla dans edin. Siz komik domuzun üstündesiniz. Komik oyunlar Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Komik Market Komik Market Bu markette zaman sandığınız gibi sıkıcı değil munzur market görevlisi çeşitli şakalar ile gelen müşterilere takılıyor, biraz komik biraz muzur şakalar yapıyor. etraftaki objeleri doğru sıralama ve kombinasyonlar ile tıklayıp müşterilere şakalar yapmaya çalışın. Oyunu mouse ile oynayabilirsiniz. Komik oyunlar Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Komik Kovboy Komik Kovboy Kovboyumuz siz ateş ettikce değişik hareketler yaparak kurşunlarınızdan kaçıyor. Onu yakalayabilecekmisiniz bakalım. Aksiyon oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Komik Karıncalar Komik Karıncalar Komik karıncaları yukarıda gösterilen yerlere yerleştireceksiniz. Fakat amaç karıncaların üzerine tıkladığınız aşağadaki yılan , maymun , ahtapot vs şekillerinin çıkması gerekiyor. Ancak o şekilde karıncaları yukarıda taşıyabilirsiniz. Oyunu mouse ile oynayacaksınız. Komik oyunlar Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.