İtfaiye

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

İtfaiye Oyunu Oyna

İtfaiye ; Şehirdeki yanan yerleri su ile söndürün. Su deposu bitince fill e basarak deponuzu dolrudurn. Oyunu Mouse ile oynayabilirsiniz. Komik oyunlar Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

İtfaiye Oyunu 1063 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -1 Komik Oyunlar

İtfaiye Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Kırmızı İtfaiye Kamyonu 2 Kırmızı İtfaiye Kamyonu 2 Şehirde kaos hakim heryer birbirine girmiş durumda sizin göreviniz ise yangın yanan eve en hızlı şekilde ulaşmak ve yardımcı olmak. Araba oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Kırmızı İtfaiye Kamyonu Kırmızı İtfaiye Kamyonu Şehirde kaos hakim heryer birbirine girmiş durumda sizin göreviniz ise yangın yanan eve en hızlı şekilde ulaşmak ve yardımcı olmak. Araba oyunları Ciftlik-oyunlari.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Kırmızı itfaiye Arabası Kırmızı itfaiye Arabası Büyük itfaiye kamyonu yangınları söndürmek için son sürat hareket ediyor sizin göreviniz ona bu zor macera'da yardımcı olmak. Oyun yüklendiğinde sol'da PLAY butonuna basarak oyuna başlayabilirsiniz. zorlu yolda aracı devirmeden yangına varın yangın yerine geldiğinizde space(boşluk) tuşuna basınca yangını söndürmek için su fıskiyesini açınız. Araba oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Kahraman itfaiyeciler Kahraman itfaiyeciler Kahraman itfaiyeci yangından etkilenen insanları kurtarmaya çalışıyor. Aksiyon oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

İtfaiyeci ile Alevleri Söndür İtfaiyeci ile Alevleri Söndür NEW GAME yazısına tıklayarak oyuna başlıyoruz. Oyun ile ilgili açıklamaları geçmek için OK yazısına tıklıyoruz. Oyunumuzda size 5 tane su damlası verilecek. Bu su damlalarını mause ile iyi hedef alarak alevleri söndürmeye çalışacaksınız.Su damlalarınız bittiğinde oyunda biter. O yüzden su damlalarını atarken çok dikkatli olmalısınız. Bölümlerdeki alevleri söndürünce diğer levellerede geçebileceksiniz. Beceri oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

İtfaiyeci İtfaiyeci New Game ardından Ok yazan yere tıklayarak oyunu başlatıyorsunuz. Karşınızda duran ateşi hortumuzdan çıkan su ile engellere rağmen söndürmeniz gerekmektedir. Fışkırtacağınız suyu mause(fare) ile nişan alıp,atış hızını ayarlardıktan sonra Mause(fare) sol tuşuna basıyorsunuz. Ateşi söndürebilirseniz Next Level diyerek yeni levele başlıyorsunuz. Macera oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

İtfaiye İtfaiye Şehirdeki yanan yerleri su ile söndürün. Su deposu bitince fill e basarak deponuzu dolrudurn. Oyunu Mouse ile oynayabilirsiniz. Komik oyunlar Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.