Böcek Yakalama

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Böcek Yakalama Oyunu Oyna

Böcek Yakalama ; Play yazısına tıklayın yön tuşları ile yolda ilerleyin ve karşınıza çıkan böcekleri boşluk tuşuna basarak yakalayın. Komik oyunlar Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Böcek Yakalama Oyunu 692 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 0 Komik Oyunlar

Böcek Yakalama Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Uğur Böcekleri Uğur Böcekleri Oyunda etrafınızdaki uğur böceklerinin üstüne zıplayarak onların uçmasını sağlamalısınız. Oyunu Mause ile oynayabilirsiniz. Çocuk oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Renkli Uğur Böcekleri Renkli Uğur Böcekleri Renkli uğur böcekleri ormanın içinde saklanmışlar. Haydi büyütecinizi alın ve uğurböceklerini bulun. Beceri oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Oyuncak Yakalama Oyuncak Yakalama Oyuncak yakalam oyunu çok güzel bir çocuk oyunu. Oyun merkezlerinde gördüğünüz para atarak oyuncak yakalamaya çalıştığınız bir oyun. Kıskacı doğru hizaya getirerek hedeflediğiniz oyuncağı yakalayın.Yön tuşları ve enter tuşu ile oynayın. Çocuk oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Odie Top Yakalama Odie Top Yakalama Garfield in sevimli köpeği odie ile şimdi topları yakalamaya çalışacaksınız.. toplar kapıya doğru atılıyor. Topların doğrultusunda mause ile odie yi harekete geçirip topları tutmasını sağlayacaksınız. Bakalım en kısa sürede kaç top yakalayabileceksiniz. Beceri oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Maceracı Böcek Maceracı Böcek Maceracı Böcek Oyunumuzda, savaşçı böcek düşmanlarına karşı savaşıyor. Düşmanlarının saldırılarına karşı tepki vererek onları öldürün ve yıldızı kazanın. OYUN NASIL OYNANIR ? oyun MOUSE ile oynanır. Savaş oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Karıncaları ve Böcekleri Öldür Karıncaları ve Böcekleri Öldür Oyun ekrana geldiği zaman önünüzdeki yiyecekleri almaya gelen karınca ve böcekleri yiyecekleri ellemeden öldürmeniz gerekiyor.Oyunumuzdaki amaç kısacası yiyecekleri korumak. Beceri oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Hamam Böcekleri Hamam Böcekleri Sevimli kızın evini hamam böcekleri, kalorifer böcekleri, karafatmalar istila etmiş elinizdeki böcek ilacı ile istilacı haşerelerden kurtulmaya çalışın. Yükleme tamamlandıktan sonra PLAY butonu ile oyuna başlayın, mouse ve soltıklama ile böcekelri öldürerek oyunu oynayın. Komik oyunlar Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Gizli Böcekler Gizli Böcekler Gizli Böcekleri odada gizlendikleri yerden bulup puan kazanmaya başlayın. Çocuk oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Çilek Kız Kelebek Yakalama Çilek Kız Kelebek Yakalama Çilek Kız bu kez kelebeklerin peşinde. Kelebekleri yakından incelemek için onları yakalaması gerekiyor. Oyuna START a basarak başla. YÖN TUŞLARI ile Çilek Kızı yönlendir, BOŞLUK tuşu ile kelebekleri yakala. Çilek kız oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.