Akıllı Balık

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Akıllı Balık Oyunu Oyna

Akıllı Balık ; NEW GAME ile başlıyorsunuz misineli solucanlara dikkat edin misinesiz olanları yemeye çalışın diğer balıklara ve yengeclere yem olmayın. Komik oyunlar Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Akıllı Balık Oyunu 616 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 0 Komik Oyunlar

Akıllı Balık Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Misafir Oyuncu
Cuma 28 Ekim 2011
+0

çooooooooooooooook güzel :D

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Top Canavarı Balık Top Canavarı Balık Top canavarı balık denizde yüzerken yukarıdaki cisimleri yok etmek zorunda. Bunun için topa balığın sırtıyla vurarak cisimleri yok etmesini ve puanlar kazanmasını sağlamalısınız. Beceri oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Mangalda Balık Pişir Mangalda Balık Pişir karda balık mangal keyfi sanal da olsa ne güzle olur. Yemek oyunları Ciftlik-oyunlari.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Kayu Caillou Balık Tutma 2 Kayu Caillou Balık Tutma 2 BAŞLA butonuna basın. Oyun sadece mause(fare) ile oynayabilirisniz. Kayu'nun oltasına bakıp, kancanın ucu balıkların üzerine denk geldiği zaman mause(fare) ile tıklayınız. Bu şekilde bütün balıkları yakalayarak iyi puanlar kazanabilirsiniz. En aşağıdaki farklı renkteki balıkların verdiği puan daha fazladır. Gereken para miktarı kadar balık tutarsanız leveli geçebilirsiniz. Kayu Caillou oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Kayu Caillou Balık Tutma Kayu Caillou Balık Tutma BAŞLA butonuna basın. Oyun sadece mause(fare) ile oynayabilirisniz. Kayu'nun oltasına bakıp, kancanın ucu balıkların üzerine denk geldiği zaman mause(fare) ile tıklayınız. Bu şekilde bütün balıkları yakalayarak iyi puanlar kazanabilirsiniz. En aşağıdaki farklı renkteki balıkların verdiği puan daha fazladır. Gereken para miktarı kadar balık tutarsanız leveli geçebilirsiniz. Çizgi film oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Kayu Balık Tutma Kayu Balık Tutma Kayu Balık Tutma Oyunumuzda, Kayu ile yeni bir oyun sizleri bekliyor. Bu oyunda tatilde balık tutma zevkini yaşamak için sizden yardım bekliyor. Yapmanız gereken sadece oltayı balıkların olduğu yere atarak puan kazanmak. Size gerekli puanı tamamlamak için tüm balıkları yakalayın. Kayu oyunu Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Gizli Balıkları Bul Gizli Balıkları Bul Gizli Balıkları Bul Oyunumuzda, odadan çıkabilmek için öncelikle balıkları bulmanız gerekiyor. Balıkları bulabilmeniz için size sorulan bilmeceleri bilmeniz gerekmektedir. OYUN NASIL OYNANIR ? oyun MOUSE ile oynanır. Beceri oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Deniz Örümceği Balık Avında Deniz Örümceği Balık Avında Deniz Örümceği Balık Avında Oyunumuzda, deniz yıldızı balıkların ağa takılmasını bekliyor. Balıkları ağa doğru yönlendirin ve kayaların altında sürprizler var. OYUN NASIL OYNANIR ? oyun MOUSE ve YÖN TUŞLARI ile oynanır. Çocuk oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Büyüyen Balık Büyüyen Balık Büyüyen balık oyununa playa basarak başladıktan sonra kontrol ettiğiniz kırmızı balıkla vahşi denizde yaşmanız tek yolu büyümek. Büyümek için ise ufak balıkları yemelisiniz. Sizden büyük balıklara diikat etmeli ve yem olmamalısınız. Beceri oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Balıkçı Teknesi Balıkçı Teknesi Ufak balıkçı teknenizle denize açılıyorsunuz. Akşam eve en fazla balıkla dönmeye çalışacaksınız. Oyunu mouse ve klavye ile oynayabilirsiniz. Beceri oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.