Acı Biber Yeme Yarışı

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Acı Biber Yeme Yarışı Oyunu Oyna

Acı Biber Yeme Yarışı ; Oyunu Start Game ile oyuna başlayın. Mouse ile press butonuna sürekli tıklayarak rakibinizden fazla biber yemeye çalışın. Komik oyunlar Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Acı Biber Yeme Yarışı Oyunu 373 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 0 Komik Oyunlar

Acı Biber Yeme Yarışı Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zombilerle Basket Maçı Zombilerle Basket Maçı İskelet ve zombilerle oynanan zevkli bir basketbol oyunu. Basketbol oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Yol Yarışı Yol Yarışı Oyun yüklenince sırasıyla Play,Skip intro,start mission deyiniz. Oyun yön tuşları ve Q,S tuşları ile oynanıyor. Araba oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Yılbaşı Çam Ağacı Yılbaşı Çam Ağacı Yılbaşı Çam Ağacı Oyunumuzda, yılbaşı gecesi için çam ağacınızı kategorilerden seçimler yaparak süslemeniz ve ışıklandırmanız gerekiyor. OYUN NASIL OYNANIR ? oyun MOUSE ile oynanır. Beceri oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Yiyecek Kapma Yarışı Yiyecek Kapma Yarışı yukarıdan gelen meyveleri zıplayarak yemege çalışın arkadaşlarınız sizden önce yakalamaya çalışacak dikkat ediniz. Çocuk oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Yetenek Yarışı Yetenek Yarışı Arabanız ile birlikte yarış yaparak ne kadar yetenekli olduğunuzu kanıtlamanız gerekmektedir. Oyuna başladıktan sonra oyun içerisinde klavyenizin yön tuşlarını kullanarak yetenek yarışı arabasının kontrolünü sağlayabilir ve oyun içerisinde ilerleyebilirsiniz. Oyun içerisinde ilerlerken karşınıza bir çok engel çıkmaktadır ve bu engellere çarptığınızdan dolayı hızınız azaldığından dolayı engellere çarpmamalısınız. Ayrıca oyun içerisinde hiç biryere çarpmadan hızlanarak giderseniz bir sonraki bölümlere geçebilirsiniz. Araba oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Yemekteyiz Yemekteyiz Oyundaki amacınız birbirinden güzel börekleri hazırlamaktır. Mouseniz yardımıyla size gösterilen şekilde oynamaktır. Yemek oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Yemek Tarifleri Yemek Tarifleri Yemek kitabındaki tarifleri yardımcınızla beraber sırayla yapmaya başlıyorsunuz. En sonunda yaptığınız yemek için puan alıcak ve diğer aşçıları geçmeye çalışacaksınız. Yemek oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Yemek Savaşı 2 Yemek Savaşı 2 Takımınızı kurun daha sonra aldığınız yemekleri rakiplerinize fırlatın. Oyunda kimler mi var derseniz Sam, Jerry, Barny, Ayı Yogi gibi sevimli kahramanlarımız vardır. Oyuna girmek için PLAY butonuna basınız. Sonra OK işaretlerine mause ile tıklayıp takımınızı oluşturup Fight butonuna basınız. Oyunda yemeklerin üzerine koşuyorsunuz ve yemeğe dokunduğunuzda elinize geçiyor. Daha sonra onu rakibinize fırlatmak için Space(boşluk) butonuna basınız. Takım arkadaşınızla yer değişmek için B tuşuna basınız. Yemek oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Yemek Savaşı Yemek Savaşı Takımınızı kurun daha sonra aldığınız yemekleri rakiplerinize fırlatın. Oyunda kimler mi var derseniz Sam, Jerry, Barny, Ayı Yogi gibi sevimli kahramanlarımız vardır. Oyuna girmek için PLAY butonuna basınız. Sonra OK işaretlerine mause ile tıklayıp takımınızı oluşturup Fight butonuna basınız. Oyunda yemeklerin üzerine koşuyorsunuz ve yemeğe dokunduğunuzda elinize geçiyor. Daha sonra onu rakibinize fırlatmak için Space(boşluk) butonuna basınız. Takım arkadaşınızla yer değişmek için B tuşuna basınız. Yemek oyunları Ciftlik-oyunlari.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.