Odayı Temizle

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Odayı Temizle Oyunu Oyna

Odayı Temizle ; PLAY yazısına basıp dağınık odamızı düzenlemeye başlıyoruz FARE kullanarak oynayabilirsiniz.Önce çöpleri toplayın,duvarları boyayın yeni eşyalarla odayı düzenleyin. Kız oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Odayı Temizle Oyunu 647 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 1 Kız Oyunları

Odayı Temizle Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Tavşanla Ev Temizle Tavşanla Ev Temizle Sevimli tavşanımızın evi çok kirlenmiş. bütün evi temizlemeye hazırlanıyor. ve bir an önce temizlemeli, yoksa kocası sinirlenir. Kız oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Polly Çöpleri Temizle Polly Çöpleri Temizle Polly ile nehirden düşen çöpleri , sağ taraftaki çöp bidonlarına atacaksınız. Renklerinin aynı olmasına özen gösterin. Bu işi gerçekten iyi yaparsanız diğer bölümlere geçersiniz. Kız oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Odayı Topla Odayı Topla Oyunumuzda odaları düzenleyeceksiniz. Bazı eşyaların çiftini bulup kaldıracaksınız, bazılarını renklerine göre ayırıp bazılarını kendi kutularına koyacaksınız. Her odada yapmanız gereken farklı farklı şeyler var. Kız oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Odayı Temizle Odayı Temizle PLAY yazısına basıp dağınık odamızı düzenlemeye başlıyoruz FARE kullanarak oynayabilirsiniz.Önce çöpleri toplayın,duvarları boyayın yeni eşyalarla odayı düzenleyin. Kız oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Odanı Temizle Odanı Temizle Odandaki dağınıklığı ve pislikleri toplaman gerekiyor bunlar için anneniz size kızabilir heryerin temiz olması gerekiyor doğru eşyaları doğru yerine koyun. Eşyaları nereye koymanız gerektiğini zaten size oyunda gösteriliyor. Kız oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Kar Temizle Kar Temizle Klavyenizin Yön Tuşlarını Kullanarak Alanda bulunan bütün Karları temizlemeye çalışın. Araba oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

inek Temizle inek Temizle Oyununda ahırda bulunan inek çok ama çok kirlenmiş.Etrafımızdakileri doğru sıra ile kullanıp ineği temizlememiz gerekmektedir. Komik oyunlar Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Evi Temizle Evi Temizle Yeni taşındığı evi temizlemek isteyen minik kızın yardıma ihtiyacı var. Mouse ile yardımcı olabilirsiniz. Caillou oyunları iyi eğlenceler diler.

Çocuk Odası Temizle Çocuk Odası Temizle Çocuğun odası çok dağınık ve toplaması gerekiyor.Çöpleri atın,kıyafetleri dolaba koyun,kitapları düzeltin,odayı süpürün ve camları silerek odayı tertemiz yapın. Kız oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.