Evi Temizle

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Evi Temizle Oyunu Oyna

Evi Temizle ; Yeni taşındığı evi temizlemek isteyen minik kızın yardıma ihtiyacı var. Mouse ile yardımcı olabilirsiniz. Caillou oyunları iyi eğlenceler diler.

Evi Temizle Oyunu 733 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 2 Kız Oyunları

Evi Temizle Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Tenis Topu Çevir Tenis Topu Çevir Tenis topları ile ilgili küçük bir oyun.Oyunu yön tuşu ile oynanır. Beceri oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Tavşanla Ev Temizle Tavşanla Ev Temizle Sevimli tavşanımızın evi çok kirlenmiş. bütün evi temizlemeye hazırlanıyor. ve bir an önce temizlemeli, yoksa kocası sinirlenir. Kız oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Tatil Evi Düzenle Tatil Evi Düzenle Tessanın tatil evi oyununda amacın, evi istediğin gibi dekore etmek ve süslemek. Çocuk oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Sevimli Sincap Sevimli Sincap Oyun'da yerdeki fındıkları toplamalı ve sincabın evine doğru yol almalısınız.Yolda sizi engelemeye çalışsan hayvanlar olacaktır.Onları durdumanız için yerden aldığınız fındıkları Space(boşluk) tuşuyla üzerlerine atmalısınız.Yırtıcı hayvanların dışında nehre düşmemelisiniz.Daha yükseğe zıplamak için iki kere yukarı yön tuşuna basmalısınız.Oyunu oynamayı düşünüyorsanız başlamak için Start,Play, Startbutonlarına basınız.Zorluk seviyesini seçiniz.Daha sonra Continue yazan yere tıklayarak devam ediniz. Macera oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Sevimli Makyaj 17 Sevimli Makyaj 17 Güzel kız için yeni makyaj stili yaratın. Mouse ile oynanır. Caillou oyunları iyi eğlenceler diler.

Sevimli Kız Boya Sevimli Kız Boya Güzel ve sevimli kızı boyayın. Boyama oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Sevimli Kedi Sevimli Kedi Yukarıdaki ihtiyaçların hangisi bitmek üzereyse kedinizi mause(fare) ile gitmesi gereken yere tıklayarak oraya yönlendiriniz.Kedi banyo ister,kedi yemek yemek ister,uyumak ister,tuvalet ihtiyacı olur bunların hepsini yapmalısınız. Bakıcı oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Sevimli Kaykaycı Köpek Sevimli Kaykaycı Köpek Oyunumuzda göreceğiniz köpek hep aynı şeyleri yapmaktan bıkmıştır ve kaykay yaparak adrenalin yaşamak ister. Kaykay ve kaskı aldıktan sonra yolda başlar kaymaya.. Kaykaycı köpek gibi yoldaki çöplere , objelere çarpmamaya özen gösterin yoksa sevimli köpeğin canı yanar. Sizin toplamanız gereken şeyler sandaviçler ve kemikler. Spor oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Sevimli Kahramanlar Sevimli Kahramanlar Oyun oldukca eğlenceli ve komik. Aşağıdan yönü ve uzaklığı ayarlayıp karşı tarafın sallarını batırın. Çizgi film oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.