Dora Hafıza Kartları

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Dora Hafıza Kartları Oyunu Oyna

Dora Hafıza Kartları ; Dora ve arkadaşlarının resimleri kapalı şekilde duruyor siz o resimleri acıp eşlerini bulmalısınız. GÜzel bir dora zeka kartları oyunu. Kaşif dora oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Dora Hafıza Kartları Oyunu 465 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 0 Kaşif Dora Oyunları

Dora Hafıza Kartları Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Trenci Dora Trenci Dora Play seçeneğine tıklayıp oyunu başlatın. Daha sonra ise sağ altta bulunan makinist hareket kollarını kullanmanız gerekecek. En sağda duran kol hareket hızını arttırmaya ve azaltmaya yarıyor. Hemen bir yanında bulunan kol ise ani fren içindir. Sonrasında tren kornası ve son olarak hız göstergesi bulunmaktadır. Bunları düzgün ve uygun şekilde kullanarak vagonunuza yüklediğiniz hayvanları sağlıklı bir şekilde bitiş noktasına götürün. Kaşif dora oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Tom ve Jerry Hafıza Kartı 3 Tom ve Jerry Hafıza Kartı 3 Çizgi film kahramanlarından tom ve jerry yani birbirlerinle hiç anlaşamayan ama birbirlerini çok seven kedi ve faremizin oldukça güzel ve eğitici bir oyunu. Bu oyunda sıralanmış kapalı kartları mause yardımı ile tıklayıp eşlerini bulmaya çalışacaksınız. Türkçe oyunlar Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Tom ve Jerry Hafıza Kartı Tom ve Jerry Hafıza Kartı Çizgi film kahramanlarından tom ve jerry yani birbirlerinle hiç anlaşamayan ama birbirlerini çok seven kedi ve faremizin oldukça güzel ve eğitici bir oyunu. Bu oyunda sıralanmış kapalı kartları mause yardımı ile tıklayıp eşlerini bulmaya çalışacaksınız. Çizgi film oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Sünger Bob Hafıza Kartı Sünger Bob Hafıza Kartı PLAY butonuna basınız.Oyun açıldığında Sünger Bob çizgi film karakterlerinin resimleri vardır. Her birinden iki tane aynı resmi bulup eşleştirme yapmanız gerekiyor. Eşleştirme sırasında baloncukların yerleri değişiyor ve oyunu daha da çok zorlaştırıyor. Bütün hepsini bulup yeni seviyeye geçebilirsiniz. Süngerbob oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Sünger Bob Hafıza Sünger Bob Hafıza Sünger Bob ve arkadaşlarının resimleri eşleştirin.Bölüm ilerledikçe kartlar çoğalacak. Süngerbob oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Pepe Hafıza Kartı 3 Pepe Hafıza Kartı 3 Pepe ve arkadaşlarının kartlarını eşleştirin. Türkçe oyunlar Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Pepe Hafıza Kartı Pepe Hafıza Kartı Pepe ve arkadaşlarının kartlarını eşleştirin. Çizgi film oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Mario Hafıza Mario Hafıza Mario hafıza oyunu. Güzel bir hafıza zeka oyunu olup, sizi biraz yoracaktır. Oyun içinde parçaları yerlerine doğru sürükleyin. Mario oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Kayu Oyun Kartları 2 Kayu Oyun Kartları 2 Sevimli kahramanımızın caillou birbirinden farklı 12 farklı oyun kartının olduğu çok güzel bir zeka ve hafıza karışımı oyunumuz ile karşınızdayız. Aynı kartları eşleştirerek en yüksek puanı almak için çalışacağız. Bu oyunumuz hafızanızı ölçen çok güzel ve eğlenceli bir kurguya sahip olma özeliği taşıyor. Kayu Caillou oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.