Giydirme Oyunları

0/6

Giydirme Oyunları

Parti Çifti Parti Çifti Partiye giden çifti birbirine uyumlu olarak giydireceksiniz. Giydirme oyunları Ciftlik-oyunlari.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Parmak Giydirmece Parmak Giydirmece Eğlenceli ve değişik oyunlar oynaoyun.net te olmaya devam ediyor.. Bu oyunumuzda parmağınıza kıyafetler giydireceksiniz. Aksesuarlarla süsleyebilirsiniz. Oldukça ilginç bir oyun. Giydirme oyunları Ciftlik-oyunlari.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Anne ve Çocuk Giydir Anne ve Çocuk Giydir Oyunda yapmanız gereken gezintiye çıkmak için hazırlanan anne ve bebeğe yardımcı olmak. Annenin elbise, etek, ayakkabı, takı gibi bir çok aksesuarını istediğiniz tarzda değiştirebilir, bebeğin arabasını ve kıyafetinide seçebilirsiniz. Giydirme oyunları Ciftlik-oyunlari.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Şarkıcı Kadın Şarkıcı Kadın Güzel solist kızı dilediğiniz gibi diydirebilirsiniz. Giydirme oyunları Ciftlik-oyunlari.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Pepee Pepee Trt Çocuk kanalının sevilen animasyon kahramanı pepee şimdi parmaklarınızın ucunda. Yeni kıyafet seçimlerinizde yeniliklere açık olan pepee sizleri bekliyor. Giydirme oyunları Ciftlik-oyunlari.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Ofisteki Güzel Kız Ofisteki Güzel Kız Kız kıyafetleri arasından en güzellerini kendi zevkinize göre seçerek giydirmelisiniz. Giydirme oyunları Ciftlik-oyunlari.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Çilek Kız Giydir Çilek Kız Giydir Muhteşem çilekkız oyunlarımız ile devam ediyoruz. Oyun'da istediğiniz kızı seçip ona uygun kıyafetleri, çantasını, gözlüğünü, ayakkabı ve çoraplarını seçin ve güzelleştirin. Giydirme oyunları Ciftlik-oyunlari.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Kovboy Kız Kovboy Kız START Daha sonra yıldızların içindeki elbiseleri seçiniz ve yıldızların solunda ve sağında duran silahların üzerine tıklayınız. Bu şekilde kovboy kızın üzerinde bütün eşyaları tek tek deneyebilirsiniz. Kızı giysi tasarımı yaptıktan sonra yeşil işarete tıklayınız. Oyun tamamlanınca da kovboy kız size atıyla poz verecektir. Giydirme oyunları Ciftlik-oyunlari.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Pepee Giydir Pepee Giydir Pepee'nin şapkasını, ayakkabısını, eldivenlerini, gözlüklerini, deniz gözlüklerini, maskesini ve diğer aksesuarlarını üzerinde deneyebilirsiniz. Yapmanız gereken sadece mause(fare) ile tutup Pepee'nin üzerine sürüklemektir. Giydirme oyunları Ciftlik-oyunlari.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Hürrem Sultanı Giydir Hürrem Sultanı Giydir Milyonlarca insanın ilgi ve merakla takip ettiği Muhteşem Yüzyıl dizisinin tartışmasız en dikkat çekici ismi olan Güzel Hürrem Sultan'ı Sultan Süleyman'a güzel görünmesi için en güzel kıyafetler ile giydirmelisiniz. Giydirme oyunları Ciftlik-oyunlari.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Gelin ve Damat Gelin ve Damat Gelin ve damat'ı bu mutlu günlerinde sizde memnun edin ve kıyafetleri seçmelerinde yardımcı olun. Kıyafetlere bak ve beğendiğinin üzerine tıkla. Gelinin tacını tut ve kafasının üzerine çek. Giydirme oyunları Ciftlik-oyunlari.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Tatlı Bebek Tatlı Bebek Annesi gelene kadar tatlı bebeği güzelce hazırlamalısınız. Dolapdan en güzel elbiseleri giydirin. Oyun mause ile oynanmaktadır. Haydi şimdi oyuna başlayın ve sevimli bebeği en şirin kıyafetlerle giydirin. Giydirme oyunları Ciftlik-oyunlari.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Romantik Gece Romantik Gece Güzel kızın akşam bir toplantıya katılması gerekiyor ancak ne giyeceğini bilmiyor. Bu konuda ona yardımcı olun. Giydirme oyunları Ciftlik-oyunlari.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Manken Hemşire Manken Hemşire Oyun'da hem güzellik ile baş edecek hemde hayvanlarını seçecek. En favori pet hayvanınız ve en güzel beğendiğiniz giysiyi seçerek oyuna başlayın. Giydirme oyunları Ciftlik-oyunlari.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Pelin Tatilde Pelin Tatilde Pelin tatil beldesindeki en güzel kız olmak istiyor. Şimdi hemen sağ ve sol taraftaki kutucuklardan kıyafetlerini incele ve en güzelini seç. Sonra şapka seçimini yap. Kolye ve küpelerini unutma. Evet Ada artık tatile hazır. Giydirme oyunları Ciftlik-oyunlari.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Kızlar Alışverişte Kızlar Alışverişte Hangi kıyafetler onlara yakışacak ve hangilerini alsınlar sen karar ver. Sağ taraftaki kıza sağ taraftaki dolaptan, sol taraftaki kıza da sol taraftan kıyafet seç ve giydir. Ayakkabı ve çanta seçmeyi unutma. Giydirme oyunları Ciftlik-oyunlari.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Hizmetci Giydirme Hizmetci Giydirme PLAY düğmesine basarak oyuna başlayabilirsiniz. Oyuna başladıktan sonra dolap raflarının altında bulunan siyah renkteki düğmelere tıklayarak kızımızı giydirebilirsiniz. Oyun içerisindeki butonlar ile kızımızın ten rengini değiştirebilir, kolye ve küpe takabilir, eline bardak, toz bezi, fırça gibi aksesuarlar ekleyebilir ve ayaklabılarını değiştirebilirsiniz. Dilerseniz oyunu tamamladıktan sonra ekranın sol alt kısmında bulunan yazıcı simgesine tıklayarak,giydirmiş olduğunuz hizmetçiyi çıktı alarak, hatıra olarak saklayabilirsiniz. Giydirme oyunları Ciftlik-oyunlari.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Farmville Kızları Farmville Kızları Çifrtlikte yaşayan genç kız kardeşleri sağ ve solda bulunan butonları kullanarak istediğiniz gibi giydirebilirsin. En sevdiğiniz çiftlik hayvanını da yanlarına koyduktan sonra fotoğraf butonuna tıklayarak kızların en son halini görebilirsiniz. Giydirme oyunları Ciftlik-oyunlari.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Köylü Kızı Giydir Köylü Kızı Giydir PLAY yazısının yanındaki oka tıklıyoruz. Ardından köylü kızının bakışlarına kadar düzeltme yapıyoruz. Daha sonra aynı panelden oka tıkladığımızda elbise bölümüne geçmektedir. Diğer seçenekleride yine oka tıklayarak bulabilirsiniz. Oyun bittikten sonra finish yazısının yanındaki oka tıklıyoruz ve köylü kızı ailesiyle karşınıza çıkıyoruz. Giydirme oyunları Ciftlik-oyunlari.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Sporcu Kız Sporcu Kız Kızlar spor yaparak güzel bir görünüme ve fit kalmaya özen gösterirler ki üzerlerine giydikleri giysiler de iyi dursun. fitness yapan bu genç kız düzgün fiziği ile yeni giysileri deneyecek. Giydirme oyunları Ciftlik-oyunlari.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Dj Kız Dj Kız Güzel kızımızın gece çıkacağı sahne performansı öncesinde hazırlık yapmaya karar verir. DJ 2 kızı sol kenarda bulunan butonlara tıklayarak istediğiniz gibi kıyafetleri giydirebilirsiniz. Giydirme oyunları Ciftlik-oyunlari.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Şirine Giydir Şirine Giydir Sevimli şirine yine yeni giysi seçimi konusunda kararsız. Yeni kıyafetleri ile güzel şirin güne vede diğer şirinlere gidecek. Giydirme oyunları Ciftlik-oyunlari.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Sosyete Kızlar Sosyete Kızlar Güzel kızların kıyafetleri giymelerinde yardım edin. Giydirme oyunları Ciftlik-oyunlari.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

2011 Paris Yaz Modası 2011 Paris Yaz Modası 2011 - 2012 Paris yaz modası başladı bir çok insan bu yaz ne giyeceğine karar verdi ama bizim bu oyundaki minik kızımız yazın gelmesiyle pariste ne moda neler giyilir neler giyilmez neler yapılmalı hiç bir bilgisi yok bu konularda ona siz yardımcı olacaksınız ve güzelce giydirmeye çalışacaksınız. Oyun yüklenince alt tarafta PLAY yazıyor oraya tıklayın. Daha sonra oyun hemen başlayacak.Oyunda parise ait 6 farklı kıayafet yeri var gece lambalarına tıklarsanız oyunndaki kıyafetleri sırayla giydirebilir ve paristeki eyfer kulesinin önünde güzel bir şov yapmış olabilirsiniz. Giydirme oyunları Ciftlik-oyunlari.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Dansçı Kızlara Kıyafet Giydir Dansçı Kızlara Kıyafet Giydir PLAY tuşuna tıklayın. Ardından gelen sayfada tekrar PLAY yazısına tıklayıp oyuna başlıyoruz. Oyun mause ile oynanıyor. Üç tane dansçı kızımız var bu kızlar gösterilere çıkmadan önce kendi zevkimize göre giydirip sahneye çıkartıyoruz. Giydirme oyunları Ciftlik-oyunlari.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Atlı Karınca Atlı Karınca Şirin kızımızı giydirmek için sol kısımda ki menülerden dilediğimizi seçiyoruz. Kızımızı giydirmekten hariç atlı karıncamızı hatta onun arka planını bile değiştirebiliyoruz. Çalan dinlendirici müzik ile beraber atlıkarınca oyunu oldukça eğlenceli. Giydirme oyunları Ciftlik-oyunlari.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Sevgili Rihanna Sevgili Rihanna PLAY tuşuna basın. Oyun hemen başlıyor ve Rihanna'yı dilediğiniz gibi giydirmeye başlıyorsunuz. Oyundaki eşya dolabından Rihannaya saç ekleyip, elbiseler giydirip, aksesuarlarla harika bir tasarım yaptıktan sonra DONE yazan yere tıklayıp oyunu tamamlıyorsunuz. Daha sonra oyunu tekrar oynamak için Play Again ya da oyun resminin çıktısını almak için Print yazan yere tıklayınız. Giydirme oyunları Ciftlik-oyunlari.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Soğuk Kış Modası Soğuk Kış Modası PLAY yazan yere tıklayın. Oyunda yapmanız gereken karlı havadaki kızı giydirmek ve bayan kış giysilerini öğrenmektir.Kış giysileri ile çok havalı tasarımlar elde edebilirsiniz. Mause(fare) ile mankenin üzerine giysileri denedikten sonra aklınıza fikir gelmiyorsa Done yazan kutuğun üstündeki kutucuğa tıklayabilirsiniz. Oradan farklı tasarımları gördükten sonra sol üst köşedeki X yazan yere basıp oyuna dönebilirsiniz. Oyunu tamamlamak için DONE yazan yere tıklayınız. Giydirme oyunları Ciftlik-oyunlari.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Dövmeli Kız Dövmeli Kız Oyun'da masada bulunan dövme ve piercing modellerini kullanarak model kızı giydirebilir, sağ alt köşede bulunan Create Tattoo yazısına tıklayarak kendi dövmenizi çizebilirsiniz. Giydirme oyunları Ciftlik-oyunlari.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Rus Bebeği Rus Bebeği Oyuna başladıktan sonra oyun içerisinde ekranın sol kısmında bulunan resimli menüleri kullanarak rus bebekleri giydirebilirsiniz. Ayrıca oyun içerisinde kurbağa simgeli menüye tıklayarak rus bebeklerin ellerine değişik cisimlerin gelmesini sağlayabilirsiniz. Üstelik oyun içerisinde rus bebekleri giydirdikten sonra READY düğmesine tıklayarak hazırlamış olduğunuz rus bebeğin son halini görebilir ve gelen ekran üzerinde sol üst kısımda bulunan menüleri kullanarak yapmış olduğunuz rus bebeğin resimini yazıcınızdan çıktı alabilirsiniz. Giydirme oyunları Ciftlik-oyunlari.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Kovboy Kızı Giydirme Kovboy Kızı Giydirme Kızımızı Kovboy Kıyafetleri ile Süslüyoruz. STAR Yazısı ile Oyunu Başlatıyoruz. Oyunu MOUSE ile Oynuyoruz. Giydirme oyunları Ciftlik-oyunlari.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Snowboard Kız Snowboard Kız Oyun yüklendikden sonra art arda gelen PLAY butonlarına tıklayınız. Daha sonra oyun açıldığında snowboard tahtasındaki kızı giydirmeye başlayabilirsiniz. Snowboard kızı ve tahtasını süsleyip, giydirdikten sonra SHOW butonuna tıklayıp oyunu tamamlayabilirsiniz. Oyunu tekrar oynamak içinde REPLAY yazan yere tıklayın. Giydirme oyunları Ciftlik-oyunlari.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Dora Giydirme Dora Giydirme Bücür kızımız o kadar nazlı ki.:) Hazır elbiseleri bile giymeye eriniyor.Ona yardımcı olun yine de siz.Şöyle öpülesi bi hale gelsin. Giydirme oyunları Ciftlik-oyunlari.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Kolejli Kızı Giydir Kolejli Kızı Giydir Elbiseler, etekler ve gömlekler içinde favori formanı sen yarat. Okulun en şık kızı sen ol. Giydirme oyunları Ciftlik-oyunlari.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Giysi Giydirme Giysi Giydirme Dolabında güzel giysileri olan bu kıza hangisini seçmesi gerektiği konusunda yardım edin, onu giydirin. Giydirme oyunları Ciftlik-oyunlari.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Elbise Giydirme Elbise Giydirme Moda elbiseler ve ayakkabılar giydirilmek üzere sizi bekliyor. Oyundaki kızı baştan yaratın!. Giydirme oyunları Ciftlik-oyunlari.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

0/6