Dini Oyunlar

0/0

Dini Oyunlar

Önemli Tarihler Önemli Tarihler İslamiyet ile alakalı bilgilerinizi test edebilirsiniz güzel dini vede zeka, hafıza oyunudur. Dini oyunlar Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Cennet Yolu Cennet Yolu Bütün müslümanların hedefi ALLAH rızasını kazanmaktır. Bu yüzden ALLAH'ın yasakladıklarını yapmamak emrettiklerini de yapmalıyız. Oyundaki sorular bize emir ve yasaklar hakkındaki bilgimizi ölçüyor. Cennete Giden yolda bakalım ne gibi sorular var. Dini oyunlar Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Kayu Abdest Alma 2 Kayu Abdest Alma 2 Çizgi Film Kahramanımız Kayu Caillou yine eğitici bir oyunu ile karşımızda. Abdest almayı öğreniyor, ancak sizin yardımına ihtiyacı var abdest alırken sorulara doğru cevap verin ve sıralamayı doğru bilin ve oyunu kazanın. Oyuna başlayabilmek için OYUNA BAŞLA butonuna basın. Dini oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Dini Sorular Dini Sorular Sorulan sorulara cevap vererek oyun sonunda % kac doğru cevap verdiğinizi öğreneceksniz. Dini oyunlar Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Dini Bilgi Yarışması Dini Bilgi Yarışması Yarışma ve yarışmalar insanlar için vazgeçilmez bir olgudur. İnsanın içerisindeki bencillik duygusu ve hırs duygusu insanın kodlarından gelen yarışma duygusunun ortaya çıkmasına neden olur. Aile içerisinde kardeşler arasında mücadele, okulda öğrenciler arasında mücadele, işte çalışanlar arasında mücadele hep insanın içinde sahip olduğu yarışma duygusundan kaynaklanır. Dini Bilgi yarışmasıda bunlardan biridir. Bizden sizin bilginizi ölçmek için sizlere güzel bir dini yarışma oyunu. Dini oyunlar Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Hadis Kelebekleri Hadis Kelebekleri Gökyüzünde uçuşan kelebeklerin üzerinde yazan kelimelerdem bazıları, Peygamberimizin bir hadisini oluşturan kelimelerdir. Bu kelimelerin yazılı olduğu kelebeklerin üzerine tıklayıp hadisi bul. Doğru kelebeği tıkladığında kelebeğin etrafında yeşil bir halka oluşacak, eğer yanlış kelebeği seçersen bir hakkın eksilecek. Unutmayın sadece 3 hakkın var. Dini oyunlar Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Dinin Gücü Dinin Gücü Oyun'da yapmanız gereken dini kelimeleri hızlı ve doğru bir şekilde yazarak canavarı öldürün iyi eğlenceler. Dini oyunlar Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Abdest Alma Abdest Alma Kahramanımız abdest alırken yapılacak hareketlerin şıklarını karıştırmış şıkların içinde sırası gelen hareketleri seçerek ona yardımcı olun. Dini oyunlar Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Namaz Kılma Namaz Kılma Kahramanımız namazda yapılacak hareketlerin okunacak duaların şıklarını karıştırmış şıkların içinde sırası gelen hareketleri seçerek ona yardımcı olun. Dini oyunlar Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

0/0