Küçük Kurbağa

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Küçük Kurbağa Oyunu Oyna

Küçük Kurbağa ; Minik kurbağa çevresindeki güzel çiçekleri korumak ister. Kurbağayı kontrol ederek sinekleri çiçeklerden uzak tutunuz. Çocuk oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Küçük Kurbağa Oyunu 679 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -1 Çocuk Oyunları

Küçük Kurbağa Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Minik Kurbağa Minik Kurbağa Oyun içerisinde bulunan sinekleri yiyerek oyunda puan toplamanız gerekmektedir. Oyuna başladıktan sonra oyun içerisinde sürekli olarak sinekler sizin yakınınıza doğru gelmektedir ve sizde oyun içerisinde yakınınıza gelen sineklere dilinizi uzatarak onları yemeniz gerekmektedir. Oyun içerisinde size yaklaşan sineklere farenizin yardımı ile kurbağayı döndürdükten sonra farenizin sol tuşuna tıklayarak dil uzunluğunu ve atış hızını belirledikten sonra sineklerin üzerine fırlatarak onları yemeniz gerkemektedir. Ayrıca oyun içerisinde yemmiş olduğunuz her sinek için 50 puan kazanmaktasınız. Beceri oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Kurbağa Prens Kurbağa Prens Büyücü prens'e büyü yapar ve kurbağa'ya çevirir prenses ise bulupların üzerinde ilerlerken aşağıdaki kurbağaların ustune gelip mause ile seri şekillde tıklarsa tekrar eski haline döer. ama dikkat edin prensesi zorlu bir yol bekliyor. Çizgi film oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Kurbağa Ameliyatı Kurbağa Ameliyatı Oyun'da Biyoloji derslerinden hatırlayacağınız kurbağa ameliyatı şimdi bilgisayar ekranında hemde interaktif bir program ile bizzat kendiniz ameliyata katılıyorsunuz. Ameliyat oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Küçük Vampir Küçük Vampir Garip insanları öldürmeniz gerekmektedir. Oyun içerisinde yarasaya benzer bir vampir olduğunuzdan dolayı oyun içerisinde uçarak gitmek istediğiniz yerlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Oyun içerisinde klavyenizin yön tuşlarını kullanarak ilerleyebilir ve klavyenizin yukarı tuşu ile uçabilirken klavyenizin aşağı tuşu ile aşağıya inebilirsiniz. Oyun içerisinde ayrıca karşınıza çıkan garip insanları klavyenizin space yani boşluk tuşuna bastıktan sonra ölmelerini sağlayabilirsiniz. Oyun içerisinde ilerlerken karşınıza garip simgeler çıkmaktadır ve bu simgeleri toplayarak oyun içerisindeki görevinizi tamamlayabilirsiniz. Aksiyon oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Küçük Sırlar Küçük Sırlar Küçük Sırlar dizisinin başrol oyuncusu Su sizler için poz verdi. Oyunun alt kısmında yer alan 4 ve 5 numaralarını azaltarak ya da artırarak oyunu zorlaştırıp kolaylaştırabilirsiniz. Parçaların ters dönmesini istemiyorsanız Rotate seçeneğini boş bırakın. Solve e tıkladığınızda parçalar otomatik olarak yerlerine yerleşecektir. Stop a basarak kaldığınız yerden kendiniz devam edebilirsiniz. Beceri oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Küçük Motor Küçük Motor Minik motoruyla engelleri aşmaya çalışan bir sürücüye yardım etmelisiniz. Bitiş noktasına ulaşana kadar motorun üstünde kalmalı ve yolunuza devam etmelisiniz. Motor oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Küçük Midilli Küçük Midilli Midilliyi süslemek için süs malzemelerini mouse ile kullanabilirsiniz.

Küçük Mario Sevgilisini Öpüyor Küçük Mario Sevgilisini Öpüyor Şirin Bebek mario muz kraliçe olan sevgilisini öpüyor. Ancak sevgilisini öperken kötü mantara yakalanmamalıdır. Oyun yüklendiğinde PLAY ardından tekrar PLAY leyerek oyuna başlıyoruz. Koltuk'da oturan sevgilileri mantara yakalanmadan yarcımcı olun. Mantar sizin sağ tarafınız'da kraliçe'nin yanından çıkıcak. Oyunu tekrar oynayabilmek için TRY AGAIN butonuna basın. Aşk oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Küçük Kurbağa Küçük Kurbağa Minik kurbağa çevresindeki güzel çiçekleri korumak ister. Kurbağayı kontrol ederek sinekleri çiçeklerden uzak tutunuz. Çocuk oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.