Hastane

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Hastane Oyunu Oyna

Hastane ; Hastanenin dekorasyonu size kalmış.Uygun yerlere eşyaları ve insanları koyup zevkinize göre yerleştirin. Çocuk oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Hastane Oyunu 923 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -2 Çocuk Oyunları

Hastane Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Hastane Odaları Hastane Odaları Karnınız çok aç ve hastane odalarında gezip yiyecek birşeyler bulmaya çalışacaksınız. Ameliyat oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Hastane Müdürü Hastane Müdürü Hastanenin müdürü olarak sizi atadılar. Müdür olmak kolay bir meslek değil. Hastanede her şey doğru yolunda gitmesi gerekiyor. Yanlış bir şey yaparsanız kovulabilirsiniz. Oyun mouse ile oynanır. Caillou oyunu ekleyen sitemiz sizler için en yeni caillou oyunu oyna kategorileri ile sizlerle.

Hastane Hastane Hastanenin dekorasyonu size kalmış.Uygun yerlere eşyaları ve insanları koyup zevkinize göre yerleştirin. Çocuk oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Akıl Hastanesi Akıl Hastanesi Akıl hastanesinden kurtulmak burada çok zor oyunda üç karakteri yönlendirebilirsiniz. Herbiri farklı görevler yapabilir ve herbiri diğer ikisinin kaçmasına yardım edebilir. Yani hep birlikte hareket etmek zorundalar. Oyunda MOUSE kullanacaksınız ayrıca altta bulunan toolbarda yakınlaştırma ve uzaklaştırma seçeneklerini de kullanmalısınız. Ameliyat oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.