Çocuk Oyunları

5/5

Süt Mısırı Süt Mısırı Süt mısırını istediğiniz kıyafetleri ve aksesuarları takarak dilediğiniz şekle sokabilirsiniz. Çocuk oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Neşeli Kedicik Neşeli Kedicik Neşeli kedicik ev ortamında sahibi ile top oynarken fotoğraflanıyor. Sizin yapmanız gereken ise bu kediyi ve ortamı renklendirmekdeğiştirmek olacak. Size verilen malzemelerin tümünü kullanarak yeni bir ortam yaratmalısınız. Çocuk oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Köpekli Piyano Köpekli Piyano Köpek piyanonun üzerine atlıyor. Bastığı notalara şaşırmadan sizde basmalısınız. Oyun gittikçe zorlaşıyor. Çocuk oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Oyuncak Yakalama Oyuncak Yakalama Oyuncak yakalam oyunu çok güzel bir çocuk oyunu. Oyun merkezlerinde gördüğünüz para atarak oyuncak yakalamaya çalıştığınız bir oyun. Kıskacı doğru hizaya getirerek hedeflediğiniz oyuncağı yakalayın.Yön tuşları ve enter tuşu ile oynayın. Çocuk oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Sindy Okula Gidiyor Sindy Okula Gidiyor Sindy ye okula gitmesi için yardımcı olmak istermisin?Önce anahtarı bulup kapıyı açın. Sonra trafik ışıklarından karşıya geçin. Köpeğe kemik verip ondan kurtulun. Otobüsteki ıslak yeri kağıt mendille silip, okula yetişin. Çocuk oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Sirk Gösterisi Sirk Gösterisi Sirkte çalışabilmek için çok yetenekli olmak gerekir. Haydi hemen oynamaya başlayın ve ne kadar becerikli olduğunuzu ölçün. Çocuk oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Minişler Kuaför Salonu Minişler Kuaför Salonu Minişler güzelleşmek istiyorlar.Minişlerin saçlarını istedikleri gibi yapın. Çocuk oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Temizlik Yapan Tavşan Temizlik Yapan Tavşan Temiz Tavşan evi temizlemeye çalışıyor ama ev çok kirlenmiş. Onun için yardımınıza ihtiyacı var. Haydi ona yardım edin ve evi tertemiz yapın. Bu arada toplanması gereken şeyleri de yerlerine yerleştirmelisiniz. Çocuk oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Çiftçi Çocuk Çiftçi Çocuk Oyunumuzda, zor çiftlik işlerinde yapmaya çalışan çocuğa yardım edin.Mouse(Fare) ile çiftçi çocuğu yönlendirin. Çocuk oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Cüceyle Yarış Cüceyle Yarış Cüceyle Yarış Oyunumuzda, cüce ile birlikte ilerlemeli ve yoldaki yıldızlara toplayın engelleri aşmanız gerekiyor. OYUN NASIL OYNANIR ? oyun MOUSE ve YÖN TUŞLARI ile oynanır. Çocuk oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Deniz Örümceği Balık Avında Deniz Örümceği Balık Avında Deniz Örümceği Balık Avında Oyunumuzda, deniz yıldızı balıkların ağa takılmasını bekliyor. Balıkları ağa doğru yönlendirin ve kayaların altında sürprizler var. OYUN NASIL OYNANIR ? oyun MOUSE ve YÖN TUŞLARI ile oynanır. Çocuk oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Bebek Yıkama Bebek Yıkama Oyunda şirin bebeğe banyo yaptırmanız gerekiyor. Bunu yaparken size gösterilen adımları teker teker yapmalısınız. Küveti doldurmalı, bebeği içine koymalı, şampuan koyup köpürtmeli, kurulamalı ve daha sonra ise dilediğiniz şekilde giydirmelisiniz.

Bebek Yıkama Oyunu Bebek Yıkama Oyunu Size emanet edilen bebeğin bakımını yapmanız gereken bir oyundur. Mouse ile bakım yapabilirsiniz. Caillou oyunları iyi eğlenceler diler.

Yastık Kavgası Yastık Kavgası Yastık kavgası yapan kızı giydirin. Mouse ile oynanır. Caillou oyunları iyi eğlenceler diler.

Rio Online Rio Online Kızgın kuşların Rio versiyonudur. Mouse ile oynanır. Caillou oyunları iyi eğlenceler diler.

Duvardaki Şekillerden Geç Duvardaki Şekillerden Geç Duvarda beliren şekillerden geçmeye çalışacaksınız. Mouse ile oynanır. Caillou oyunları iyi eğlenceler diler.

Sevimli Bebek 3 Sevimli Bebek 3 Bebek için yeni bir stil yaratmalısınız. Mouse ile oynanır. Caillou oyunları iyi eğlenceler diler.

Baytar Lisa Baytar Lisa Baytar lisa oyunumuzda minik ve sevimli hayvanların bakımını üsteneceksiniz onları mutlu etmenin tek yolu bu. Oyunu mouse ile oynayabilirsiinz. Caillou oyunu iyi eğlenceler diler.

Süslü Çocuk Süslü Çocuk Süslü çocuk yine dışarı çıkacaktır. Ancak bu sefer ne giyeceğine tam karar veremiyor. Kızı yandaki elbiselerden giydirelim. Oyun mouse ile oynanır. Caillou oyunu ekleyen sitemiz sizler için en yeni caillou oyunu oyna kategorileri ile sizlerle.

5/5