Tazmanya Canavarı

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Tazmanya Canavarı Oyunu Oyna

Tazmanya Canavarı ; Taz yine iş başında ve uçmaya çalışıyor. Geriye doğru gelerek sapanı gerdirin ve en uzağa uçmaya çalışın. Sol yön tuşuna seri şekilde basıp bırakın istediğiniz gerginliğe ulaştığında Space (Boşluk) tuşuna basın ve fırlatın. Çizgi film oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Tazmanya Canavarı Oyunu 541 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 0 Çizgi Film Oyunları

Tazmanya Canavarı Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Trafik Canavarı Trafik Canavarı Bir grup genç trafiği birbirine katıyor. Tam kalabalık trafiğin üstlerine yaptıkları göndermelerle zincirleme kaza olmasını sağlayıp puan kazanıyorlar. Araba oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Top Canavarı Balık Top Canavarı Balık Top canavarı balık denizde yüzerken yukarıdaki cisimleri yok etmek zorunda. Bunun için topa balığın sırtıyla vurarak cisimleri yok etmesini ve puanlar kazanmasını sağlamalısınız. Beceri oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Tazmanya Canavarı Yamyamlara Karşı Tazmanya Canavarı Yamyamlara Karşı Tazmanya canavarı yamyamlardan kurtulmak istiyor ancak sizin ona yardım etmeniz gerekiyor. Nedersiniz bu zor macera dolu serüvende tazmanya canavarına yardım etmek istemezmisiniz. Çizgi film oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Tazmanya Canavarı Kaykay Tazmanya Canavarı Kaykay START yazısına tıkladıktan sonra kendinize bir kaykay seçiniz.İlk bölümde puanınız olmadığı için diğer kaykayları açamıyorsunuz. Locked yazan yerlerin orda almak istediğiniz kaykayların fiyatları yazıyor.Taz ile klavyedeki yön tuşları ve Space(boşluk) tuşu harika kaykay gösteri yapabilirsiniz. Kaykay ile düşmeden demirlerin üzerinden geçiniz, engellerin üzerinden atlayınız ve harika puanlar kazanınız. Çizgi film oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Tazmanya Canavarı Tazmanya Canavarı Taz yine iş başında ve uçmaya çalışıyor. Geriye doğru gelerek sapanı gerdirin ve en uzağa uçmaya çalışın. Sol yön tuşuna seri şekilde basıp bırakın istediğiniz gerginliğe ulaştığında Space (Boşluk) tuşuna basın ve fırlatın. Çizgi film oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Obur Tazmanya Canavarı Obur Tazmanya Canavarı PLAY yazısına tıklayarak oyuna başlayınız daha sonra diğer çizgi film kahramanlarımızın attığı yiyecekleri siz alttan yiyeceksiniz. Bombaları sakın yemeyin :) Patlarsınız. Komik oyunlar Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Ben 10 Deniz Canavarı Ben 10 Deniz Canavarı Benten rehineleri kurtarmak için denize dalıyor ve teknenin peşinden gidiyor siz de ona yardımcı olun. Onu yönlendirerek rehineleri kurtarmasına yardım edin. Ben 10 oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.