Pepe Hafıza Kartı

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Pepe Hafıza Kartı Oyunu Oyna

Pepe Hafıza Kartı ; Pepe ve arkadaşlarının kartlarını eşleştirin. Çizgi film oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Pepe Hafıza Kartı Oyunu 521 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 0 Çizgi Film Oyunları

Pepe Hafıza Kartı Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Tom ve Jerry Hafıza Kartı 3 Tom ve Jerry Hafıza Kartı 3 Çizgi film kahramanlarından tom ve jerry yani birbirlerinle hiç anlaşamayan ama birbirlerini çok seven kedi ve faremizin oldukça güzel ve eğitici bir oyunu. Bu oyunda sıralanmış kapalı kartları mause yardımı ile tıklayıp eşlerini bulmaya çalışacaksınız. Türkçe oyunlar Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Tom ve Jerry Hafıza Kartı Tom ve Jerry Hafıza Kartı Çizgi film kahramanlarından tom ve jerry yani birbirlerinle hiç anlaşamayan ama birbirlerini çok seven kedi ve faremizin oldukça güzel ve eğitici bir oyunu. Bu oyunda sıralanmış kapalı kartları mause yardımı ile tıklayıp eşlerini bulmaya çalışacaksınız. Çizgi film oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Sünger Bob Hafıza Kartı Sünger Bob Hafıza Kartı PLAY butonuna basınız.Oyun açıldığında Sünger Bob çizgi film karakterlerinin resimleri vardır. Her birinden iki tane aynı resmi bulup eşleştirme yapmanız gerekiyor. Eşleştirme sırasında baloncukların yerleri değişiyor ve oyunu daha da çok zorlaştırıyor. Bütün hepsini bulup yeni seviyeye geçebilirsiniz. Süngerbob oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Sünger Bob Hafıza Sünger Bob Hafıza Sünger Bob ve arkadaşlarının resimleri eşleştirin.Bölüm ilerledikçe kartlar çoğalacak. Süngerbob oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Pepee Uçak Pilotu Pepee Uçak Pilotu Pepee Uçak ile Balon Topla oyununa başlamak için ilk adım olarak Pepee yazısının altındaki yuvarlak renkli butona basınız, ardından oyun kontrol edebilceğimiz yön tuşlarını görürsünüz ve oyuna girmek için kontrol tuşlarını kullanınız. Pepee Uçak ile Balon Topla oyununda uçakla balonları toplayınız dikkat etmeniz gereken siyah renkteki balonları toplamayınız eğer toplarsanız eksi puan alırsınız.Diğer renkteki bütün balonları toplayabilirsiniz. Uçakla yerden gitmek istediğinizde ağaçlara çarpmamaya dikkat edin ve uçağın benzine ihtiyacı olduğunda benzin bidonunu almanız gerekmektedir. Çizgi film oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Pepee Saklı Sayılar 3 Pepee Saklı Sayılar 3 Hepimizin sevdiği kahramanlardan pepee bu seferde zeka ve hafıza oyunu ile karşınızda. Türkçe oyunlar Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Pepee Saklı Sayılar Pepee Saklı Sayılar Hepimizin sevdiği kahramanlardan pepee bu seferde zeka ve hafıza oyunu ile karşınızda. Çizgi film oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Pepee Puzzle Pepee Puzzle TRT Çoçuk kanalının sevimli minik Türk kahramanı Pepee nin dilimli yapboz oyunu.,Disney Oyunları,Pizza dilimleri şeklinde kesilmiş resimlerini doğru bir şekilde dizip, tamamlamaya çalışıyoruz. Oyun fare ile oynayın. Çizgi film oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Pepee Labirent Macerası 2 Pepee Labirent Macerası 2 Oyunda yavru uğurböceğini annesinin yanına labirentte doğru yolu bularak ulaştırmanız gerekmektedir. Uğurböceğiniz kontrol etmek için klavyede yön tuşlarını kullanabilirsiniz. Oyuna girmek için OYUNA BAŞLA ardından mause(fare) ile uğurböceğinize bir renk seçiniz ve tekrar OYUNA BAŞLA yazan yere tıklayarak oyuna başlayabilirsiniz. Bu yolculukta yapmanız gereken yanlış yollara sapmamaktır. Oyun süreli olduğu için yanlış yola saptığınızda süreden dolayı uğurböceğinizi anne uğurböceğine yetiştiremeyip oyunu kaybedebilirsiniz. Dikkatlice bakarsanız hangi yolların doğru yol olduğunu görürsünüz. En güzel ve yeni pepee oyunları Oynaoyun.Net adresinde bulabilirsiniz. Çocuk oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.