Duck Robotlara Karşı

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Duck Robotlara Karşı Oyunu Oyna

Duck Robotlara Karşı ; Yön tuşları ile kahramanımızı yönlendiriyoruz.CTRL ile sopa sallıyoruz robotlara. Tabi başta NEXT lerle ilerliyoruz oyuna giriş için. Çizgi film oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Duck Robotlara Karşı Oyunu 409 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 0 Çizgi Film Oyunları

Duck Robotlara Karşı Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Yaratıklara Karşı Yaratıklara Karşı Yaratıklara Karşı Korkusuz ve manyak bir yaşlı S.W.A.T ajanı bir gün işinden evine gelir ve tam uyuyacağı sırada evine giren bir zombi görür. Manyak adam pencereden baktığındaysa şehrin her yerini zombilerin sardığını görür. Ama kaçmak ve saklanmak yerine şehrin tehlikeli sokaklarına korkusuzca dalar. Oyun yüklendikten sonra New Game butonuna basınız ve sonraki enranda alt kısımdan Start diyip oyuna başlayınız. Oyuncumuzu yönlendirmek için A, S, D ve W tuşlarını kullanıyoruz. Ateş etmek için sol mouse (fare) tuşuna basıyoruz. Silah değişimini Q tuşu ile sırayla ya da 1, 2, 3 tuşlarıyla yapıyoruz. Aksiyon oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Tazmanya Canavarı Yamyamlara Karşı Tazmanya Canavarı Yamyamlara Karşı Tazmanya canavarı yamyamlardan kurtulmak istiyor ancak sizin ona yardım etmeniz gerekiyor. Nedersiniz bu zor macera dolu serüvende tazmanya canavarına yardım etmek istemezmisiniz. Çizgi film oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Taz Yamyamlara Karşı Taz Yamyamlara Karşı Çizgifilm kahramanımız yamyamlardan kurtulmak istiyor ancak sizin ona yardım etmeniz gerekiyor. Çizgi film oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Sünger Bob Karşıya Geç Sünger Bob Karşıya Geç Sünger Bob bu oyunda fillerin arasından karşıya geçmeye çalışıyor. Ama tek başına başarılı değil, sizlerin yardımlarına ihtiyacı var. Kahramanımızı YÖN TUŞLARI ve SPACE tuşunu kullanacaksınız. Fillere değdiğiniz zaman ne yazık ki oyun biter. Karşıya geçme oyunumuz 5 farklı bölümden oluşuyor. Sorunsuz karşıya geçerseniz diğer bölümlerde de ilerleme hakkına sahip olursunuz. Süngerbob oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Sünger Bob  Domateslere Karşı Sünger Bob Domateslere Karşı Starta basarak oyuna başlayın.Sünger bob yukarıdan gelen domateslerden kaçması gerekiyor.Eğer domateslere yakalanırsanız yanarsınız.Again e basıp yeniden başlayın. Süngerbob oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Sue Cadılara Karşı 2 Sue Cadılara Karşı 2 Play, Start, Start,Continue yazan yerlere tıklamalısınız. Sue ormanda kaybolmuştur. Ormanda çıkması için ona yardım etmelisiniz.Sue'yi kontrol etmek için klavyedeki yön tuşlarını kullanınız. Cadıların üzerine zıplayarak onları yok edebilirsiniz. Orman canlılarına dokunmadan geçmelisiniz yoksa canınızı yakabilirler. Etraftaki şekerleri toplayarak puan kazanabilirsiniz. Oyunda ki 9 leveli geçersiniz oyunu bitirirsiniz. Sue oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Sue Cadılara Karşı Sue Cadılara Karşı Play, Start, Start,Continue yazan yerlere tıklamalısınız. Sue ormanda kaybolmuştur. Ormanda çıkması için ona yardım etmelisiniz.Sue'yi kontrol etmek için klavyedeki yön tuşlarını kullanınız. Cadıların üzerine zıplayarak onları yok edebilirsiniz. Orman canlılarına dokunmadan geçmelisiniz yoksa canınızı yakabilirler. Etraftaki şekerleri toplayarak puan kazanabilirsiniz. Oyunda ki 9 leveli geçersiniz oyunu bitirirsiniz. Kız oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Scooby Doo Karşıya Geçme Scooby Doo Karşıya Geçme Yön Tuşlarını kullanarak engellere çarpmadan karşıya geçirmeniz gerekiyor. Korsanlara , bombalara ve diğer caddedeki nesnelere değerseniz ne yazık ki canlarınız eksilir. Sevimli köpeği , sahibinin yanına geçirdiğiniz zaman diğer bölüme geçmek için ek pencere açılayacak. Çizgi film oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Peter Pan Korsanlara Karşı Peter Pan Korsanlara Karşı Oyun yüklendikten sonra üst kısımdaki butona tıklayınız. Daha sonra çıkan belgenin altındaki yazıya tıklayınız. Oyun mouse ile oynanmakta. Beceri oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.