Bugs Bunny

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Bugs Bunny Oyunu Oyna

Bugs Bunny ; Bugs Buny değişim gecirmiş canavar sebzelerden kaçıyor. Yukarıdaki havuçları toplarken canavarlara yakalanmayın. Çizgi film oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Bugs Bunny Oyunu 569 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 0 Çizgi Film Oyunları

Bugs Bunny Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Koş Bugs Bunny Koş Koş Bugs Bunny Koş PLAY daha sonra oyun başlarken bir kamyon yanışıyor ve kovboy kamyonun önünü kesiyor. Kamyon ani fren yaptığı için havuçlar etrafa saçılıyor. Sonra Bugs Bunny geliyor ve mause(fare) ile kontrol ediyorsunuz. Bugs Bunny'i zıplatmak içinse mause sol tuşuna basıyorsunuz. Oyunda havuçları toplarken boşluklara düşmemeye çalışınız. Önünüze çıkan diğer çizgi film kahramanlarına dokunmadan geçmelisiniz yoksa canınız gidecektir. Çizgi film oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Bugs Bunny ve Dev Bugs Bunny ve Dev Sevgili kahramanımız sarmaşığın dallarına zıplayarak en yukarıya çıkmaya çalışıyor ancak önüne elbette engeller takılıyor. Engelleri aşarak hedefe ulaşın. Çizgi film oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Bugs Bunny Maraton Koşusu Bugs Bunny Maraton Koşusu Kaplumbağa Bugs Bunny'yi geçebilir mi? Zorlu maraton koşusu başlıyor. Çizgi film oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Bugs bunny havuç gemisi Bugs bunny havuç gemisi Play Now yazan yere basın. Daha sonra oyun hemen başlayacaktır ve klavyenizdeki yön tuşları ile Bugs Bunny'nin havuç şeklinde yapılmış uzay gemisini kontrol etmekye başlayınız. Gemi ile ilerlerken çarpmamanız gereken, çarptığınızda geminizi parçalayacak etrafı sivri sarkıklarla donatılmış toplar olacaktır. Onlara dokunmadan ilerlemelisiniz. Eğer dokunursanız tekrar başlamak için Try Again yazan yere tıklayınız. Çizgi film oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Bugs Bunny Daff Duck Araba Takibi Bugs Bunny Daff Duck Araba Takibi Oyuna girmek için PLAY ve daha sonra ardından çıkan Click To Continue yazan yere tıklayınız. Oyunda keşif etmeniz gereken bir çok şey mevcuttur. Arabanızı kontrol etmek için klavyedeki yön tuşlarını kullanınız. Daha sonra arabaları arkanıza aldığınızda size dokunmalarını engellemek için yollardan aldığınız objeler vardır. Onları aktif etmek için Space(boşluk) tuşuna basınız. Dolaşırken araba gölgesi göreceksiniz oraya geldiniğinizde 2. round başlayacaktır. Çizgi film oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Bugs Bunny Bugs Bunny Bugs Buny değişim gecirmiş canavar sebzelerden kaçıyor. Yukarıdaki havuçları toplarken canavarlara yakalanmayın. Çizgi film oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Bug Bunny Süt iç Bug Bunny Süt iç Oyun Play Tuşu Başlıyor Sevgili tavşan ımız bugs bunny'nin süt icmesi gerekiyor sağlıklı beslenmesi icin ve boşluklardan cıkan süt bardaklarını mause ile hızlı şekilde tutup sütü içiriniz. Beceri oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.