Resim Çiz

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Resim Çiz Oyunu Oyna

Resim Çiz ; Ressamlık sanatınızı denemenin tam zamanı. Boyama oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Resim Çiz Oyunu 1114 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -1 Boyama Oyunları

Resim Çiz Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Winx Resim Winx Resim Bu oyun aynı zamanda eğitici bir oyundur. Matematik derslerinde size gösterilen problemleri eğlenceli şekilde öğrenebilirsiniz. Winx resimlerini görebilmek için sorulan sorulara doğru cevap vermeniz gerekiyor. Winx oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Resim Çiz Resim Çiz Ressamlık sanatınızı denemenin tam zamanı. Boyama oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Park Yolu Çiz Park Yolu Çiz Oyun içerisinde bulunan arabanın park etmesini sağlamanız gerekmektedir. Oyun içerisinde arabayı siz kontrol edemediğinizden dolayı arabayı park edemiyorsunuz. Bu yüzden dolayı oyun içerisinde arabanın kusursuz bir şekilde park edebilmesini sağlamak için arabanın üstünden başlayarak park alanına doğru, hiç bir yere çarpmayacak şekilde bir çizgi çiziyorsunuz ve çizgi çizme işlemi tamamlandıktan sonra ekranın üst kısmında bulunan GO düğmesine basarak arabayı harekete geçiriyorsunuz. Eğer araba kusursuz bir şekilde park edebilirse oyun içerisinde ilerleyen bölümlerde oynayabilirsiniz. Araba oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Harry Potter Resimleri Harry Potter Resimleri Harry Potterin resimlerini mouse yardımıyla boyamanız gereken bir oyundur. Caillou oyunları iyi eğlenceler diler.

Dora Resimleri Dora Resimleri Dora resimlerinin parçaları birbirine karıştı. Onları uygun yere yerleştirerek, resimi tamamlayın. Oyunda mause'yii kullanın. Farenin sol tuşu ile bir parçayı seçin ve değiştirmek istediğiniz parçaya tıklayıp yerlerini değiştirin. Kaşif dora oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Deniz Altında Resim Çek Deniz Altında Resim Çek Johnny adlı kahramanımız deniz altında resim çekmek istiyor, fakat deniz altı tehlikelerle dolu.Balıkların resmini çek, sualtı bombalarına dokunma.Mouse (fare) ile yönlendirin ve sol tık ile resim çekin. Çizgi film oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Çizme Giydirme Çizme Giydirme Güzel bayana çizmelerini seçmeleri konusunda yardımcı olur musun? Cevabın “evet” ise hemen sol taraftaki menüden önce çorap seçimini yap. Daha sonra hangi çizmenin daha şık ve güzel olduğuna karar ver ve giydir. Çizmelere güzel bir aksesuar seç ve son olarak bu şık çizmeleri tamamlayacak güzel bir kıyafet seç. Kız oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Çizgifilm Kahramanları Tenis Oynuyor Çizgifilm Kahramanları Tenis Oynuyor Oyun'da bir çok hayranı olduğunuz sevimli çizgi film kahramanlarından dilediğinizi seçebilirsiniz. Oyuna başlamak için yüklemesi tamamlandıktan sonra OK işaretine tıklayıp kendinize bir kahraman seçiyorsunuz. Topu atmak için Space(boşluk) tuşuna basıyorsunuz ve karakterinizi mause(fare) ile yukarı aşağı yaprak topu karşılıyorsunuz. Spor oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Çizgi yolu Çizgi yolu Arabamızı çizgi yolundan ilerlemesini sağlıyoruz. Araba oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.