Ben 10 Altın Avcısı

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Ben 10 Altın Avcısı Oyunu Oyna

Ben 10 Altın Avcısı ; START yazan tabelaya tıklayarak başlayabilirsiniz.Başlamanın Ben10 tren rakının üstünde vakonla durmaktadır. Vagonun içinde sallanan çekicinin altınlarla aynı izada olduğu an klavyenizde aşağı yön tuşuna basarak uzayıp altını toplayabilirsiniz. Sadece maden ocağında altın yoktur o yüzden diğer taş gibi şeyleri vakunuza doldurmamanız gerekmektedir. Oyun süreli bir oyundur süre bitmeden bütün altınları alıp diğer bölüme geçebilirsiniz. Ben 10 oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Ben 10 Altın Avcısı Oyunu 613 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 0 Ben 10 Oyunları

Ben 10 Altın Avcısı Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zombi Avcısı Zombi Avcısı PLAY ardından SKIP butonuna tıklayınız. Oyunun konusu virüs bulaşan insanlar zombiye dönüşmeye başlıyor. Virüslerin yayılmaması için komando ekibi devreye giriyor.Komando ekibinden biride sizsiniz. Size saldıran zombileri yok etmeniz gerekmektedir.Oyunun kontrolünü klavyedeki yön tuşlarıyla sağlayınız, Space(boşluk) tuşuyla ateş ediniz. Yerlerden aldığınız yeni silahları 1-2-3-4-5 tuşlarını kullanarak seçebilirsiniz. Zombileri öldürünce arkalarından çıkan bonusları toplayınız. Bombalı varillere ateş ederek,zombiler yanından geçerken patlatınız. Macera oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Yeraltındaki Mezarlıklar Yeraltındaki Mezarlıklar Yeraltındaki Mezarlıklar Oyunumuzda, koridor gibi yerlerden geçmelisiniz. Geçerken çok dikkatli olmanız gerekmektedir size tuzaklar kurulmuştur ve tuzaklar ölümcül olabilir. OYUN NASIL OYNANIR ? oyun MOUSE ve YÖN TUŞLARI ile oynanır. Beceri oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Yemek Avcısı Sünger Bob Yemek Avcısı Sünger Bob Sünger bob köprüde yiyecek avcılığına başladı.Kançayla yiyecekleri kendinize çekin.Oyunu fare ile oynayın. Süngerbob oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Tank Avcısı Tank Avcısı Savaş alanında size saldıran tanklara mause yardımıyla ateş ederek imha edin. Savaş oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Sütçü Ben 10 Sütçü Ben 10 Süt taşıyan ben 10 a yardımcı olarak onun sütleri dökmeden taşımasını sağlamak. Oyun yüklendikten sonra Play butonuna basarak oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. Klavyedeki yön tuşları ile ilerlerken Shift butonu ile turbonuzu etkinleştirebilirsiniz. Ben 10 oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Ramiz Dayı Zombi Avcısı Ramiz Dayı Zombi Avcısı Oyunumuzda, Ramiz Dayı işten geç vakitte eve döner. Yorgun olan Ramiz Dayı hemen uyur fakat gece yarısı üzerine bi yaratık saldırır. Dışarı baktığında ise her yer zombi ve yaratıklarla doludur. W, A, S, D tuşları ile hareket, 1, 2, 3 ve Q ile silah türü ve mouse ile ateş edeceksiniz. Savaş oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Peynir Avcısı Peynir Avcısı Peynir bulmak için uğraşan sevimli fareye yardım etmeli ve ekranda görünen peynirleri toplamalısın. Çocuk oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Palyaço Avcısı Palyaço Avcısı Yön tuşlari ve A ve S tuşlarını kullanarak bıçaklı palyançoları silahiniz ile vurun. Savaş oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Otoban Avcısı Otoban Avcısı Oyunumuzda hem hızlı akan bir trafikte ve otobanda araba kullanacaksınız, hem de çevrenizdeki arabalara ateş edeceksiniz. Ok tuşlarıyla hareket edip, A ve S tuşlarıyla sağa sola ateş ediyorsunuz. Bu arada yolunuzdaki benzin ve mermileri toplamayı unutmayın. Yoksa yolu tamamlayamazsınız. Araba oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.