Yük Treni

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Yük Treni Oyunu Oyna

Yük Treni ; Kömür yüklemeniz için bekliyor. Haydi hem yükleme hem de taşıma esnasında çok dikkatli olun ve yükü dökmeyin. Beceri oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Yük Treni Oyunu 547 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 2 Beceri Oyunları

Yük Treni Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Yüklü Araba Yüklü Araba Arabaya yük doldurmak bu sefer çok zor. Kadının verdiği bavul top gibi eşyaları arabanın üstüne dengeli bir şekilde yerleştirerek arabanın hareket etmesini sağlamalısınız. Araba oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Yükleri Yerine Taşı Yükleri Yerine Taşı Yükleri Yerine Taşı Oyunumuzda, arabanızla yükleri taşımanız gerekiyor. Her malzemeyi kendi yerine taşımalısınız. Her malzemede götüreceğiniz miktar bellidir. OYUN NASIL OYNANIR ? oyun MOUSE ve YÖN TUŞLARI ile oynanır. Araba oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Yük treni 3 Yük treni 3 Play, Play, Go yazan yerlere tıklamanız gerekmektedir. Ardından kitli olmayan bölüm olan şehire tıklayınız. Size verilen trenlerden birini seçiniz ve tekrar Go yazan yere tıklayınız. Her bölümün içinde ayrı ayrı 3 level vardır.Her 3 level bittikten sonra yeni bölüm açılıyor.Yüklerinizi taşıdıkça para kazanırsınız ve treninizi geliştirmek için "Shop" yazan yere tıklayınız. Oyunda taşıdığınız yükleri düşürmeden yerine teslim ederseniz ya da kaza yapmadan oyunu kazanırsınız. Beceri oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Yük Treni Yük Treni Kömür yüklemeniz için bekliyor. Haydi hem yükleme hem de taşıma esnasında çok dikkatli olun ve yükü dökmeyin. Beceri oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Yük Taşıyıcı 2 Yük Taşıyıcı 2 Oyun yüklendikten sonra oyuna başlayabilmek için ekranda görmüş olduğunuz START GAME düğmesine basarak oyuna başlayabilirsiniz. Oyuna başladıktan sonra oyunu klavyenizin yön tuşlarını kullanarak oynayabilirsiniz. Oyuna başladığınız zaman kamyonunuzun kasasına yük dolmaktadır ve bu yükleri oyunun sonuna doğru düşürmeden götürmeniz gerekmektedir. Eğer yükleri sorunsuz bir şekilde götürebilirseniz diğer bölümlerde yük taşıma hakkını kazanıyorsunuz. Araba oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Yük Taşıyıcı Yük Taşıyıcı Oyun yüklendikten sonra oyuna başlayabilmek için ekranda görmüş olduğunuz START GAME düğmesine basarak oyuna başlayabilirsiniz. Oyuna başladıktan sonra oyunu klavyenizin yön tuşlarını kullanarak oynayabilirsiniz. Oyuna başladığınız zaman kamyonunuzun kasasına yük dolmaktadır ve bu yükleri oyunun sonuna doğru düşürmeden götürmeniz gerekmektedir. Eğer yükleri sorunsuz bir şekilde götürebilirseniz diğer bölümlerde yük taşıma hakkını kazanıyorsunuz. Araba oyunları Ciftlik-oyunlari.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Yük Otobüsü Yük Otobüsü Oyun'da aracın üstüne yerden eşyaları dolduracak paneli alıyorsunuz ve yolda ilerlerken üstünüzde göreceğiniz asılı eşyaların altına gelerek Space(boşluk) tuşuna basıyorsunuz ve eşyalar arabanızın yük kısmına doluyor.Aracın hareket için kontrolünü yön tuşlarıyla yapıyorsunuz. Yollar çok kasisli olduğu için yüklediğiniz eşyaların düşme olasılığı çok yüksektir. O yüzden biraz daha yavaş gitmelesiniz. Oyuna başlamak için sağ alt köşedeki Play Game yazan yere tıklıyorsunuz ve Play dedikten sonra oyuna başlıyorsunuz. Araba oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Yük Kamyonu 4 Yük Kamyonu 4 PLAY ardından START 1 tıklıyorsunuz. Oyun başladığında yük kamyonunu kepçenin altına getiriyorsunuz. Daha sonra Space(boşluk) tuşuna basarak oyuna elmasları kamyonunuza yüklüyorsunuz. Bölüm sonuna kadar ilerleyip elmasları level yazısının altında yazan sayı kadar elmas götürebilirseniz bölümü geçebilirsiniz. Arabanızı klavyenizdeki yön tuşları ile kontrol ediyorsunuz. Araba oyunları Ciftlik-oyunlari.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Yük Dolu Savaş Kamyonu Yük Dolu Savaş Kamyonu Savaş kamyonunda cephanelerin olduğu kutular bulunmaktadır. Kutuları düşürmeyin ve biran önce düşmanlarınızı geçerek gösterilen yere kutuları teslim edin. Mouse ve yön tuşları ile oynanır. Caillou oyunu iyi eğlenceler diler.