Kuş Vurma

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Kuş Vurma Oyunu Oyna

Kuş Vurma ; Oyuna başlamadan önce isminizi yazın. Daha sonra kuşları vurmaya başlayın. Beceri oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Kuş Vurma Oyunu 642 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -1 Beceri Oyunları

Kuş Vurma Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Yavru Kuşları Besle Yavru Kuşları Besle Mouse yardımı ile yavru kuşları besleyin. Çocuk oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Şişe Vurma Şişe Vurma Havadan gelen şişeleri Mousenizle vurmaya çalışın SPACE tuşu ile mermilerinizi doldurun dikkat edin balıkları vurmayın yoksa kedinin gazabına uğrarsınız. Beceri oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Kusursuz Güzel Kız Kusursuz Güzel Kız BEGİN butonuna basarak oyuna başlayabilirsiniz. Çok güzel ve bir o kadar da kusursuz güzelliği olan bayanı giydirin ve makyajını yapın. Onu en güzel şekilde hazırlayın. Makyaj oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Kuşları Korkut Kuşları Korkut Kuşları korkutmaya çalışacaksınız. Mouse ile oynanır. Caillou oyunları iyi eğlenceler diler.

Kuşları Besle Kuşları Besle Bebek kuşların karnını doyurunuz. Kız oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Kuş Vurma Kuş Vurma Oyuna başlamadan önce isminizi yazın. Daha sonra kuşları vurmaya başlayın. Beceri oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Korkusuz Yarış Korkusuz Yarış E-5 otoyolunda 2 çılgın genç yarışıyorlar. İnsanlar korktukları için duruyor. Biri bu gençleri durdurması gerekiyor. Ancak durmuyorlar. Onları durdurmak size düştü. Arabalara çarparak onları durdurabilirsiniz. Oyun yön tuşları ile oynanır. Caillou oyunu ekleyen sitemiz sizler için en yeni caillou oyunu oyna kategorileri ile sizlerle.

Göçmen Kuşlar Göçmen Kuşlar PLAY butnuna basın ve oyuna başlayın. Kuşumuz yaz boyunca yan gelip yatmıştır. içkiside bitmiştir. Kış olduğunda güneşe doğru uçmaya karar verir.Fakat önünde çok engel vardır.uçarak ilerlerken başka kuş türleri onu rahat bırakmayacaktır. Sizinde kuşumuzu uçurmak için boşluk(speace) tuşuna art arda basmalısınız. Kuşumuz uçtuğunda yön tuşlarıyla hareket ettirebilir,boşluk tuşuyla ateş edebilirsiniz. Macera oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Gemi Vurma Gemi Vurma Uçağınızı Mouse ile kontrol edin SPACE tuşu ile denizdeki gemileri vurun 3 gemi vurunca diğer bölüme geçersiniz. uçakları vurmak için mousenizin sol tuşuna basın ve ateş edin. Savaş oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.