Küçük Domuzcuk

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Küçük Domuzcuk Oyunu Oyna

Küçük Domuzcuk ; Küçük domuzcuğu topun içinden fırlatın ve puanları almaya başlayın size gerekli puanları alamazsanız tekrar deneyin.Küçük domuzcukta yemekleri yesin. Beceri oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Küçük Domuzcuk Oyunu 405 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 0 Beceri Oyunları

Küçük Domuzcuk Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Uçan Domuzcuk Uçan Domuzcuk Domuzcuğu tavukların yumurtalarından kurtarmanız gerekiyor.Yumurtalara çarparsanız yanarsınız.Yön tuşları ile oynayın. Beceri oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Pembe Domuzcuk Pembe Domuzcuk Yön tuşları ile domuzcuğu yönetin ve havadan düşen çantaları tutmak için boşluk tuşunu kullanın. Çocuk oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Küçük Vampir Küçük Vampir Garip insanları öldürmeniz gerekmektedir. Oyun içerisinde yarasaya benzer bir vampir olduğunuzdan dolayı oyun içerisinde uçarak gitmek istediğiniz yerlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Oyun içerisinde klavyenizin yön tuşlarını kullanarak ilerleyebilir ve klavyenizin yukarı tuşu ile uçabilirken klavyenizin aşağı tuşu ile aşağıya inebilirsiniz. Oyun içerisinde ayrıca karşınıza çıkan garip insanları klavyenizin space yani boşluk tuşuna bastıktan sonra ölmelerini sağlayabilirsiniz. Oyun içerisinde ilerlerken karşınıza garip simgeler çıkmaktadır ve bu simgeleri toplayarak oyun içerisindeki görevinizi tamamlayabilirsiniz. Aksiyon oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Küçük Sırlar Küçük Sırlar Küçük Sırlar dizisinin başrol oyuncusu Su sizler için poz verdi. Oyunun alt kısmında yer alan 4 ve 5 numaralarını azaltarak ya da artırarak oyunu zorlaştırıp kolaylaştırabilirsiniz. Parçaların ters dönmesini istemiyorsanız Rotate seçeneğini boş bırakın. Solve e tıkladığınızda parçalar otomatik olarak yerlerine yerleşecektir. Stop a basarak kaldığınız yerden kendiniz devam edebilirsiniz. Beceri oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Küçük Motor Küçük Motor Minik motoruyla engelleri aşmaya çalışan bir sürücüye yardım etmelisiniz. Bitiş noktasına ulaşana kadar motorun üstünde kalmalı ve yolunuza devam etmelisiniz. Motor oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Küçük Midilli Küçük Midilli Midilliyi süslemek için süs malzemelerini mouse ile kullanabilirsiniz.

Küçük Mario Sevgilisini Öpüyor Küçük Mario Sevgilisini Öpüyor Şirin Bebek mario muz kraliçe olan sevgilisini öpüyor. Ancak sevgilisini öperken kötü mantara yakalanmamalıdır. Oyun yüklendiğinde PLAY ardından tekrar PLAY leyerek oyuna başlıyoruz. Koltuk'da oturan sevgilileri mantara yakalanmadan yarcımcı olun. Mantar sizin sağ tarafınız'da kraliçe'nin yanından çıkıcak. Oyunu tekrar oynayabilmek için TRY AGAIN butonuna basın. Aşk oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Küçük Kurbağa Küçük Kurbağa Minik kurbağa çevresindeki güzel çiçekleri korumak ister. Kurbağayı kontrol ederek sinekleri çiçeklerden uzak tutunuz. Çocuk oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Küçük Kızı Boya Küçük Kızı Boya Küçük ve tatlı kızımızı en güzel şekilde boyamak ister misiniz. Boyama oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.