Köpek Balığı

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Köpek Balığı Oyunu Oyna

Köpek Balığı ; Oyun yüklendikden sonra New Game'e tıklayın sonra Skip'i tıklayın ve Play'e tıklayın. Yön tusları ile köpek balığını ilerletin. Z tusu ile köpek balığının daha fazla hızlanmasını sağlayın ve X tusunu tıklayarak sudaki tüm küçük balıkları yiyin. Beceri oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Köpek Balığı Oyunu 604 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 0 Beceri Oyunları

Köpek Balığı Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Yunus Balığı Zuma Yunus Balığı Zuma START GAME butonuna tıklayın.Aynı renkteki topları yanyana getirmeye çalışacağız. Balonların yok olması için en az 3 balon yanyana olmak zorunda. Beceri oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Yunus Balığı Şovu Yunus Balığı Şovu Yunus balığı ile sirkte gösteriye hazırmısınız. Bu oyunda yapmanız gereken gösteri yapan yunusu yönlendirerek puanlar toplamalısınız. Macera oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Süper Köpek Süper Köpek START GAME yazan kemiğe tıklayınız. Ardından açıklamaların geçtiği slaytı izlemek istemiyorsanız SKIP yazan yere tıklayınız. Oyun kontrolünü A, S ve klavyedeki yön tuşlarıyla sağlıyorsunuz. Yön tuşlarını inceledikten sonra Speace(boşluk) tuşuna tıklayınız. Karşınıza çıkan kedilerin kafasına zıplayarak yok edebilirsiniz. Diğer seviyelerde vuruş yapmak için "S" tuşun kullanırsınız. Macera oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Şirin Köpekler Şirin Köpekler Leydi ve sokak köpeği filminin şirin köpeklerinin olduğu resimlerdeki gizlenmiş harfleri bul. Eğitici oyunlar Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Sevimli Kaykaycı Köpek Sevimli Kaykaycı Köpek Oyunumuzda göreceğiniz köpek hep aynı şeyleri yapmaktan bıkmıştır ve kaykay yaparak adrenalin yaşamak ister. Kaykay ve kaskı aldıktan sonra yolda başlar kaymaya.. Kaykaycı köpek gibi yoldaki çöplere , objelere çarpmamaya özen gösterin yoksa sevimli köpeğin canı yanar. Sizin toplamanız gereken şeyler sandaviçler ve kemikler. Spor oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Koşan Çocuk ve Köpek Koşan Çocuk ve Köpek Aşağıda olan boyalarla resmi zevkinize göre boyayın. Bakıcı oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Köpekli Piyano Köpekli Piyano Köpek piyanonun üzerine atlıyor. Bastığı notalara şaşırmadan sizde basmalısınız. Oyun gittikçe zorlaşıyor. Çocuk oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Köpekbalığı Saldırısı Köpekbalığı Saldırısı PLAY GAME yazısına tıklayarak oyuna başlayınız daha sonra denizdeki köpekbalığı sizsiniz ve yüzen insanları hayvanları CTRL B yiceksiniz. Macera oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Köpek Yetiştiricisi Köpek Yetiştiricisi PLAY daha sonra 3 tane sevimli köpekten birini seçiniz ve NEXT yazan yere tıklayınız. Ardından köpeğinize What name is your cute dog? yazan yerin altındaki yere tıklayarak isim veriniz ve White veya Gold renklerinden birini seçip tekrar NEXT butonuna tıklayınız. Oyunun ilk bölümünde köpeğinizi mause(fare)nin ucu el şeklinde olduğunda sevmeye başlıyorsunuz.Köpeğinizi sevip ilk bölümü bitirdikten sonra diğer bölümde diğer ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyorsunuz. Bakıcı oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.