Hazine Avı

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Hazine Avı Oyunu Oyna

Hazine Avı ; Sevimli çizgifilm kahramanımız duck duck gemisinle hazine avına çıkarıyor. Ona hazineleri toplamasında yardımcı olun. Oyunu Mause ile oynayabilirsiniz. Beceri oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Hazine Avı Oyunu 528 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 2 Beceri Oyunları

Hazine Avı Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zombi Avı Zombi Avı Play linki ile mezarlıkta oyuna başlayın. Mezardan kalkan zombiler sizin üstünüze yürümeye başlayacak. Amaç onları öldürüp kendinizden uzak tutmak yoksa omuriliğinizi alıp götürürler :) Adamınız olduğu yerde sabit durur ve nişan alacağınız yeri mouseunuzla belirlersiniz, tıklayarak ateş ederiniz. Zombileri kafalarından vurursanız daha kolay öldürürsünüz. Merminiz bittiğinde şarjör değiştirmek için herhangi bir yere tıklamanız yeterli. Savaş oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Uçak Avı Uçak Avı Kameranız eşliğinde binaya saldıran uçakları düşüreceksiniz. Mouse ile oynanır. Caillou oyunları iyi eğlenceler diler.

Terörist Avı Terörist Avı Helikopterinizden teröristleri avlayın. Sivillere dikkat edin. Savaş oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Tavuk Avı Tavuk Avı Mouseniz ile çıkan tavuklara ateş edin ve tavukları öldürmeye çalışın. Beceri oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Sivrisinek Avı Sivrisinek Avı Sivrisinekleri temizleme zamanı geldi.Fare ile boy yüksekliğine göre tıklayarak sivrisinekleri vurmaya çalışın. Beceri oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Sinek Avı Sinek Avı Elinizdeki sineklik ile şekere gelen sinekleri öldürün. Komik oyunlar Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Porky pig ile pizza avı Porky pig ile pizza avı START butonuna basın daha sonra oyun açıldığında oyun introsunu izleyeceksiniz. Oyunda Porky pizza dağıtıcısıdır fakat pizzaları dağıtmak istersen kapıların kapalı olduğunu görür. Onu engellemek isteyen Duffy Duck'tır. Porky'nin aklına bir fikir gelir pompalarla tırmanmaya başlar. Sizde Porkyi kontol etmek için klavyenizdeki yön tuşlarını kullanınız. Çizgi film oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Ocean ile Hazine Ocean ile Hazine Oyunumuza başlamak için START yazısına tıklayacaksınız. Oyunun açıklamalarına baktıktan sonra PLAY yazısına tıklayarak oyun sayfasına ilerleyin. Ardından oyun ekranlarınıza geldiğinde yön tuşları ile kahramanımızı yönlendireceksiniz. Denizin içerisindeki büyük balıklara ve aynı zamanda elektirikli yılan balıklarına çok dikkat edin. Yukarıda toplamanız gereken objeler gösteriliyor. Denizin derinliklerinde istenilenleri toplamaya çalışın. Çizgi film oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Nesquik Avı Nesquik Avı Görev verilen gizli nesnelerin Nesquik'in içeceğine ulaşmasını sağlamak için görevlerini yerine getirmesi gerekiyor. ilk bölümün sırrını vereyim, önce kapıyı aç, yol ortasında duran kütüğü al, dondurmayı patenci çocuğun eline ver, har makinasını al yoldaki dolguyu tamamla, zıplama kütüğünü yerine koy ve son olarak nesquik yazısına tıklayarak kahramanımızın bölümü tamamlamasını sağlamış olacaksın. Çizgi film oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.