Diş Çekme

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Diş Çekme Oyunu Oyna

Diş Çekme ; Dişler çürümüş haydi hemen doktora gidelim ne diyorsunuz. Diş hekimleri sizleri bekliyor. Bu oyunda çürük dişerli bulmanız isteniyor. Oyunu Mouse un sol tuşu ile oynuyorsunuz. Dikkat edin sağlam dişleri çekmeyin. Beceri oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Diş Çekme Oyunu 1005 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -1 Beceri Oyunları

Diş Çekme Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zor Frikik Çekme Zor Frikik Çekme Önünüzdeki barajı aşarak frikik i gole çevirin. Futbol oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Yeni Frikik Çekme Yeni Frikik Çekme Oyna butonuna tıklayınız. Daha sonra karşınıza takım seçme paneli gelecektir. Yön işaretlerinin bulunduğu yerlere tıklayıp istediğiniz ülkeden istediğiniz takımı seçebilirsiniz.Arkasından rakibinizle ilk maçınızın başlaması için Devam et yazan yerlere tıklamalısınız. Oyunda hangi takıımı seçtiyseniz o takımın oyuncusu ile firikik kullanacaksınız. Oyun mause(fare) ile oynanıyor. Futbol oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Sağlıklı Dişler Sağlıklı Dişler Oyun'da diş doktorumuz sonic simon ile hastalarımız , sağlılıklı dişlere kavuşuyor. Mause ile dişleri iyice beyazlatın. Eğitici oyunlar Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Puppyred  Diş Sağlığı Puppyred Diş Sağlığı Oyunumuzda bu çocuk çok şeker yemiş ve dişleri çürümüş. Siz bu çocuğun ağzında gezen kötü tartarları temizlemeye çalışacaksınız. Mause ile hareket ederken savunmanızıda mause ile yapacaksınız. Kötü tartarlar üzerinize doğru gelip sizi öldürmeye çalışacaklar. Siz onlardan kaçıp onu öldürmelisiniz.. İlerleyen zamanda uçan nesneler geLecek sakın onları almayan onlarda bir tuzak. Çizgi film oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Kurtlar Vadisi Filistin Kurtlar Vadisi Filistin Oyun'da Polat Alemdar Filistinde ajanlara karşı. amacın onları öldürerek yok etmek fareniz ile ateş edin a,s,d,w tuşları ile hareket edin ve 1,2,3 tuşları ile silah seç geçemediğiniz yerleri silahınız ile patlatın ajanlara dikkat edin. Savaş oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Kopya Çekme Kopya Çekme Okulda sinav zamanı ve birileri sınava calışmayıp oyun oynamayı tercih eder. Öğretmene yakalanmadan sınıf arkadaşlarınızın kağıdına bakmaya çalışın. Oyunda arkadasınıza bakmak için MOUSE kullanabilirsiniz. Bu oyundaki öğrenciye yardım edin ama siz sınavlarınıza ve derslerinize çalışmayı ihmal etmeyin. Çocuk oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Hadis Kelebekleri Hadis Kelebekleri Gökyüzünde uçuşan kelebeklerin üzerinde yazan kelimelerdem bazıları, Peygamberimizin bir hadisini oluşturan kelimelerdir. Bu kelimelerin yazılı olduğu kelebeklerin üzerine tıklayıp hadisi bul. Doğru kelebeği tıkladığında kelebeğin etrafında yeşil bir halka oluşacak, eğer yanlış kelebeği seçersen bir hakkın eksilecek. Unutmayın sadece 3 hakkın var. Dini oyunlar Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Goril Dişcide Goril Dişcide Gorilimizin çürük dişleri için yardım edin o size çürük olanları gösterecek sonra siz bir doktor gibi unutmadan ve diğer dişleri acıtmadan doğru yani çürük olanları çekiyoruz. Ameliyat oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Disney Toon Town Shoot Disney Toon Town Shoot Oyununa giriş yapmak için pembeli karektere tıklayacaksınız. Bölüm içerisinde 4 hakkınız olacak. Amacımız karşıdan gelen robot adamları yanınıza gelmeden etkisiz hale getirmek. Aşağıdaki sembolleri kullanarak robotların üzerine doğru atacaksınız. Oyunu MOUSE ile oynayacaksınız. Robotların hepsini yok ettiğinizde diğer bölüme geçebileceksiniz. Beceri oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.