Civciv Tarlası

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Civciv Tarlası Oyunu Oyna

Civciv Tarlası ; Oyunda tarlamızdan civcivleri uzak tutmaya çalışacağız. Şirin tüylü yaratıklarda pek uslu değiller. Yön tuşlarını kullanarak kullanacakları alanları daraltmalısınız. Beceri oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Civciv Tarlası Oyunu 492 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 1 Beceri Oyunları

Civciv Tarlası Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Süper Civciv Mario Süper Civciv Mario Tavuk düşmanı mcdonalds ve kfc şirketlerine karşı mario gibi kahramanca mücadele etmek isteyen civcive yardım et. Mario oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Silahşör Civciv Silahşör Civciv Tavukları korumak rambo civcive düşmüştür. Tavuklara yukarıdan saldıralarla kaçırmak ve yok etmek isteyeceklerdir. Sizde elinizdeki silahlarla onları vurup durdurmalısınız. Oyun kontrol tuşları A,W,S,D,Space(boşluk) ve mause(fare) dir. Oyuna girmek için PLAY ve START butonlarına basınız. Zor durumda kaldığınızda sağ alt köşedeki telsiz işaretine tıklayınız ve sizlere diğer kuşlar yardım edebilsin. Savaş oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Mayın Tarlası Mayın Tarlası Mayınların üzerine basmadan mayın tarlası dışına çıkmanız gerekmektedir. Oyun içerisinde ekranın üst kısmında menüleri kullanarak verdiğiniz komutların yardımı ile oyun içerisinde ilerleyebilirsiniz. Oyun içerisinde Step seçeneği normal adım atmanıza, Jump seçeneği oyun içerisinde biraz geniş adım atmanıza, Leap seçeneği oyun içerisinde geniş adım atmanıza ve Pray seçeneği oyun içerisinde dizlerinizin üzerinde durmanıza yardımcı olmaktadır. Oyun içerisinde mayın tarlasını geçmeyi başarabilirseniz sizi zorlu mayın tarlaları beklemektedir. Beceri oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Düşen Civcivleri Topla Düşen Civcivleri Topla Yuvadan düşen civcivleri topla. Çünkü henüz uçamıyorlar ve yuva çok yüksekte. Aşağıya yavaş inmeleri için onları tutmanız gerekiyor. Bu arada yukarıdan bonuslar da düşüyor, onları toplayın. Fakat dikkat edin elmalar ve arılar tehlikeli. Beceri oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Civcivleri Topla Civcivleri Topla Civcivleri Topla ve etapları tamamla. Her etapta toplamanız gereken en az civciv belli. Bundan fazlasını toplarsanız bonus puanlar kazanıyorsunuz. Beceri oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Civcivler Kümese Civcivler Kümese En kısa sürede civcivleri kümese yerleştirin. Yoksa her an tilki kapabilir! Mouse ile civcivlere tıklayarak kümese girmeleri sağlıyoruz. Her levelde civciv sayısı ve süre artıyor. Beceri oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Civciv Tarlası Civciv Tarlası Oyunda tarlamızdan civcivleri uzak tutmaya çalışacağız. Şirin tüylü yaratıklarda pek uslu değiller. Yön tuşlarını kullanarak kullanacakları alanları daraltmalısınız. Beceri oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.