Can Kurtaran

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Can Kurtaran Oyunu Oyna

Can Kurtaran ; START Tuşu ile oyunu başlatıyorsunuz oyun mause ile oynanıyor. Denizin ortasında yardıma ihtiyacı olan insanlara yardımcı olun. Beceri oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Can Kurtaran Oyunu 464 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -1 Beceri Oyunları

Can Kurtaran Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Uçan Sincap Uçan Sincap Uçan sincap oyununda kontrol tuşlarını oyun içerisinde görüceksiniz. Bu oyunda engelleri aşıp altınları toplamalı ve oyun sonuna ulaşmaya çalışmalısınız. Beceri oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Uçan Postacı Uçan Postacı PLAY GAME yazısına tıklayarak oyunumuza başlıyoruz. Oyun ile açıklamaları ilerletmek için START yazısına tıklayacaksınız.Oyunumuzdaki göreviniz binalardan yardım isteyen insanları alacaksınız ve aşağıdaki posta kutusunun içerisine atacaksınız. Kahramanımız otomatik olarak uçuyor siz yönünü belirleyip oyunu başarı ile tamamlamaya çalışın. Bölüm içerisindeki ihtiyacı olan tüm insanları toplamalısınız.Oyunu yön tuşları ve boşluk tuşu ile oynuyorsunuz. Beceri oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Uçan Meyveler Uçan Meyveler Meyveler yere düşene kadar meyvelerin önüne çıkan tüm baloncukları toplamalısınız. Çemberlerin içindeki şeillere göre meyveleri sıralayıp içinden geçmelisiniz. Eğlenceli meyveler yere düşünceye kadar en yüksek puanı siz toplamalısınız. Yemek oyunları Ciftlik-oyunlari.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Uçan Mario Uçan Mario START ile başlıyoruz. Level 1- yada - Level 2 tıkla Haklarını kaybetmeden puanlarını topla. Çizgi film oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Uçan Kuzular Uçan Kuzular PLAY GAME yazısına tıklıyoruz ardından FARE kullanarak sapana koyduğumuz yumurtaları uçan kuzulara atıp onları düşürüyoruz. Komik oyunlar Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Uçan Korsan Uçan Korsan Oyunu PLAY ardından tekrar PLAY butonuna basarak oynayın. Gülle yardımı ilekorsanı fırlatarak gidebildiğiniz kadar uzağa gitmelisiniz. Oyun içerisinde deniz üzerinde bombalar, yunuslar, kuşlar vb. gibi bir çok canlı ve cansız engel bulunmaktadır. Bu tür engeller oyun içerisinde sizin daha fazla hızlanmanızı ve daha fazla uzağa gitmenizi sağlamaktadır. Oyun içerisinde kendinizi fırlatabilmek için güllenin açısını belirledikten sonra farenizin yardımı ile atış hızını belirleyerek kendinizi fırlatabilirsiniz. Üstelik havada uçarken oyun içerisinde bulunan sarı simgeleri toplayarak puan toplayabilirsiniz. Aksiyon oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Uçan Jip Uçan Jip Space ile gaz veriyorum.Sağ-sol yön tuşları ile dengeliyoruz.Tepelerden uçuyoruz. uyarı:sakın ha ters dönmemeye dikkat edin. Araba oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Uçan inek Uçan inek Oyunda traktörler üzerinden uçarak rekor kırmaya doğru koşuyor. Ona bu atlayışında destek olmanız gerekli A ve S tuşları - Koşmak için, D tuşu - Zıplamak vede F tuşu - Geri çekilme için kullanılacaktır. Komik oyunlar Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Uçan Fifi Uçan Fifi Fifi ile havadaki çiçekleri toplamalısın. Mause'yi kullanarak oynadığın oyunda çiçekten çiçeğe zıplayarak gökyüzüne doğru ilermelisin. Çocuk oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.