Buz Kırma

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Buz Kırma Oyunu Oyna

Buz Kırma ; Karşınıza çıkan buzdan duvarlara yumrukla vurarak bütün hepsini kırmak. Mouseun sol tuşuna basarak yumruk atabilirsiniz. Sağ alt köşede sırada kaç tane duvar kalmış takip edebiliyorsunuz. Beceri oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Buz Kırma Oyunu 440 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 0 Beceri Oyunları

Buz Kırma Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Topuk Kırmaca Topuk Kırmaca Güzel kızımızın ayakbasındaki topukları ona zarar vermeden kırmalısınız. Kız oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Topuk Kırma Topuk Kırma Oyunda amaç yüksek topuklu ayakkabilar giymiş hanımların dengelerini bozmadan yere düşürmeden ayakkabılarının topuklarını çekiç yardımıyla kırmak. Oyun yüklendikten sonra START GAME butonuna basın, soltaraftaki çekiç sürekli olarak aşağı ve yukarı hareket ediyor, uygun bir zamanda maouse un sol tuşunu tıklayarak vuruşunuzu yapıp ayakkabının topuğunu uygun yerden kırıp dengeyi bozmamaya çalışın, tabi birde verilen zaman içerisinde en fazal sayıda topuk kırmaya çalışmalısınız. Komik oyunlar Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Rekor Kırma Rekor Kırma START yazısına basınca oyun başlıyor. Oyun yön tuşlarıyla oynanıor. Oyundaki amacımız en hızlı şekilde etapları geçip rekor kırmak. Araba yarışı oyunlarından hoşlanan insanların seveceği güzel bir oyun. Araba oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Buzda Park Buzda Park Buzlu yollarda aracı park etmek o kadar kolay olmayacak. Yön tuşları ile oyunu oynayabilirsiniz. Caillou oyunları iyi eğlenceler diler.

Buzda Motor Sür Buzda Motor Sür Buzda Motor Sür Oyunumuzda, motoru dengeli bi şekilde kullanıp engellere aşarak bitişe varmanız gerekiyor. OYUN NASIL OYNANIR ? oyun MOUSE ve YÖN TUŞLARI ile oynanır. Motor oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Buz ve Ateş Buz ve Ateş Oyunda karşınıza çıkacak elmasları alıp buz veya ateş adama dönüşerek karşınıza cıkabilecek engelleri aşmalısınız. Macera oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Buz Kraliçesi Oyunu Buz Kraliçesi Oyunu Buz kraliçesini en güzel kıyafetler ile giydiriniz. Mouse ile oynanır. Caillou oyunları iyi eğlenceler diler.

Buz Kırma Buz Kırma Karşınıza çıkan buzdan duvarlara yumrukla vurarak bütün hepsini kırmak. Mouseun sol tuşuna basarak yumruk atabilirsiniz. Sağ alt köşede sırada kaç tane duvar kalmış takip edebiliyorsunuz. Beceri oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Buz Hokeyi Buz Hokeyi Oyunda buz hokeyi kalecisi sizi zorluyor. Fakat siz de bir o kadar usta bir atıcısınız. Şimdi kaleyici yi yenme zamanı. Spor oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.