Balık Yakalama

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Balık Yakalama Oyunu Oyna

Balık Yakalama ; Yüzerek balık yakalamaya ne dersiniz yön tuşlarını kullanarak suyun dibinde balık tutmalısınız. Beceri oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Balık Yakalama Oyunu 505 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -1 Beceri Oyunları

Balık Yakalama Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Top Canavarı Balık Top Canavarı Balık Top canavarı balık denizde yüzerken yukarıdaki cisimleri yok etmek zorunda. Bunun için topa balığın sırtıyla vurarak cisimleri yok etmesini ve puanlar kazanmasını sağlamalısınız. Beceri oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Oyuncak Yakalama Oyuncak Yakalama Oyuncak yakalam oyunu çok güzel bir çocuk oyunu. Oyun merkezlerinde gördüğünüz para atarak oyuncak yakalamaya çalıştığınız bir oyun. Kıskacı doğru hizaya getirerek hedeflediğiniz oyuncağı yakalayın.Yön tuşları ve enter tuşu ile oynayın. Çocuk oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Odie Top Yakalama Odie Top Yakalama Garfield in sevimli köpeği odie ile şimdi topları yakalamaya çalışacaksınız.. toplar kapıya doğru atılıyor. Topların doğrultusunda mause ile odie yi harekete geçirip topları tutmasını sağlayacaksınız. Bakalım en kısa sürede kaç top yakalayabileceksiniz. Beceri oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Mangalda Balık Pişir Mangalda Balık Pişir karda balık mangal keyfi sanal da olsa ne güzle olur. Yemek oyunları Ciftlik-oyunlari.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Kayu Caillou Balık Tutma 2 Kayu Caillou Balık Tutma 2 BAŞLA butonuna basın. Oyun sadece mause(fare) ile oynayabilirisniz. Kayu'nun oltasına bakıp, kancanın ucu balıkların üzerine denk geldiği zaman mause(fare) ile tıklayınız. Bu şekilde bütün balıkları yakalayarak iyi puanlar kazanabilirsiniz. En aşağıdaki farklı renkteki balıkların verdiği puan daha fazladır. Gereken para miktarı kadar balık tutarsanız leveli geçebilirsiniz. Kayu Caillou oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Kayu Caillou Balık Tutma Kayu Caillou Balık Tutma BAŞLA butonuna basın. Oyun sadece mause(fare) ile oynayabilirisniz. Kayu'nun oltasına bakıp, kancanın ucu balıkların üzerine denk geldiği zaman mause(fare) ile tıklayınız. Bu şekilde bütün balıkları yakalayarak iyi puanlar kazanabilirsiniz. En aşağıdaki farklı renkteki balıkların verdiği puan daha fazladır. Gereken para miktarı kadar balık tutarsanız leveli geçebilirsiniz. Çizgi film oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Kayu Balık Tutma Kayu Balık Tutma Kayu Balık Tutma Oyunumuzda, Kayu ile yeni bir oyun sizleri bekliyor. Bu oyunda tatilde balık tutma zevkini yaşamak için sizden yardım bekliyor. Yapmanız gereken sadece oltayı balıkların olduğu yere atarak puan kazanmak. Size gerekli puanı tamamlamak için tüm balıkları yakalayın. Kayu oyunu Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Gizli Balıkları Bul Gizli Balıkları Bul Gizli Balıkları Bul Oyunumuzda, odadan çıkabilmek için öncelikle balıkları bulmanız gerekiyor. Balıkları bulabilmeniz için size sorulan bilmeceleri bilmeniz gerekmektedir. OYUN NASIL OYNANIR ? oyun MOUSE ile oynanır. Beceri oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Deniz Örümceği Balık Avında Deniz Örümceği Balık Avında Deniz Örümceği Balık Avında Oyunumuzda, deniz yıldızı balıkların ağa takılmasını bekliyor. Balıkları ağa doğru yönlendirin ve kayaların altında sürprizler var. OYUN NASIL OYNANIR ? oyun MOUSE ve YÖN TUŞLARI ile oynanır. Çocuk oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.