Altın Madeni

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Altın Madeni Oyunu Oyna

Altın Madeni ; Yukarıda bulunan madenci sizsiniz. Elinizdeki sallanan kancayı altınlara dönük olduğu anda aşağı ok tuşuna basarak yollayın. Eğer altını tutturabilirseniz o altını çekersiniz ve para kazanırsınız. Büyük altınlar doğal olarak daha çok para verir. Ancak altın toplarken taşlara, domuzlara, iskeletlere, dinamitlere dikkat edin çünkü onlar size zaman kaybı yaratır. Beceri oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Altın Madeni Oyunu 702 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 0 Beceri Oyunları

Altın Madeni Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Yeraltındaki Mezarlıklar Yeraltındaki Mezarlıklar Yeraltındaki Mezarlıklar Oyunumuzda, koridor gibi yerlerden geçmelisiniz. Geçerken çok dikkatli olmanız gerekmektedir size tuzaklar kurulmuştur ve tuzaklar ölümcül olabilir. OYUN NASIL OYNANIR ? oyun MOUSE ve YÖN TUŞLARI ile oynanır. Beceri oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Mario Yağmur Altında Mario Yağmur Altında Mario gökyüzünden gelen altın ve beton küpleri ayırt edip, küplerden kaçıp altınları yakalayarak seviye atlamaya çalışıyor. Mario oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Mario Altın Yarış 2 Mario Altın Yarış 2 Yapmanız gereken yarışa başlamadan yarışacağınız adamı ve bölümü seçerek yarışı birinci sırada bitirmeye çalışmalısınız. Yarış oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Mario Altın Yarış Mario Altın Yarış Yapmanız gereken yarışa başlamadan yarışacağınız adamı ve bölümü seçerek yarışı birinci sırada bitirmeye çalışmalısınız. Mario oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Mario Altın Avcısı Mario Altın Avcısı Start ile başlayıp mouse ile yönetiyorsunuz. Ne kadar altın o kadar dolar kazanıyorsunuz. Mario oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Kayu Altın Madencisi Kayu Altın Madencisi Kayu Altın Madencisi Oyunumuzda, BAŞLA yazısına tıklayarak oyunumuza giriş yapıyoruz. Kayu' yu bu sefer maden ocağında görüyor ve elmasları toplamasına yardım edeceğiz. Elinde tuttuğu mıknatıs sağa ve sola ilerleyip duracak siz ise elmasları hedef alarak toplamaya başlayacaksınız. Topladığınız kayalardan +10 puan, elmaslardan daha çok puan alacaksınız. Bölüm içerisinde tüm elmasları topladığınız zaman farklı bir bölümde yeniden elmasları toplamaya çalışacaksınız. Oyunu MAUSE ile oynayacaksınız. Bakalım siz, size verilen süre içersinde kaçıncı seviyeye ulaşacaksınız. Kayu oyunu Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

indiana Jones Altın Avcısı indiana Jones Altın Avcısı Oyun içerisinde İndiana Jones'in karşısına çıkan engellerden kurtulmasını sağlamalısınız. Mause yardımı ile zıplayabilirsiniz sonra oyunda bulunan altınları toplamasına yardımcı olmanız gerekmektedir. Oyuna başaldıktan sonra oyun içerisinde İndiana Jones kendiliğinden ilerlediğinden dolayı karşısına çıkan bütün altınları almasını sağladıktan sonra karşınıza çıkan kayaları, suları ve uçurumları atlamasını sağlamalısınız. Oyun içerisinde bulunan engellere yaklaştıktan sonra farenizin yardımı ile ekranın herhangi bir yere farenizin sol tuşu ile tıkladıktan sonra İndiana Jones'un ilerlemesini sağlayabilirsiniz. Macera oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Harry Potter Altın Yumurta Peşinde Harry Potter Altın Yumurta Peşinde Altın yumurtayı almak için ejderha'ya karşı. Ejderhanın alevinden kaçın. Çizgi film oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Dora Altın Avında Dora Altın Avında Dora ve Diego nun mağaraya girmeleri için etraftaki gizlenmiş altınları bulması gerekiyor. Altınlar etrafa dağılmış onları fare ile toplayın. Kaşif dora oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.