3 Boyutlu At yarışı

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

3 Boyutlu At yarışı Oyunu Oyna

3 Boyutlu At yarışı ; 3d At yarışı oyununda atları ve at yarışlarını seviyorsanız bu oyun tam size göre. Oyuna başlamak için yapmanız gereken art arda gelen PLAY butonlarına basmaktır. Yarış için at seçeceğiniz panel karşınıza geldiğinde atlardan birini mause(fare) ile seçiniz ve HORSE NAME yani adınızın ismi olan bölüme bir isim giriniz. Son olarak o panelde gördüğünüz RACE butonuna tıklayınız ve yarışa başlayınız. Yarışta yapmanız gereken atınızın enerjinisi doğru zamanlarda kullanmaktır. Oyun yön tuşları ve Space(boşluk) tuşu ile oynanıyor. Beceri oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

3 Boyutlu At yarışı Oyunu 680 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 0 Beceri Oyunları

3 Boyutlu At yarışı Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zorlu ATV Hareketleri Zorlu ATV Hareketleri Zorlu ATV Hareketleri Oyunumuzda, zorlu atv hareketleri sizi bekliyor. Yollarda bonus toplamayı unutmayın. OYUN NASIL OYNANIR ? oyun YÖN TUŞLARI ile oynanır. Motor oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Zor Ameliyat Zor Ameliyat Oyununda ameliyat malzemelerini kullanarak gereken işlemi yapmalısınız. Ameliyat oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Zıplayan Mario 3 Zıplayan Mario 3 Oyunu oynamak için oyun dili için herhangi bir bayrak seçtikten sonra PLAY butonuna basınız. Oyun açılacaktır ve ok işaretinde altın paralar göreceksiniz. Oyunda süper Mario'yu kontrol etmek için klavyenizdeki yön tuşlarını kullanarak altınların üzerinden gök yüzüne uçurmalısınız. Mario oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Yüzme Olimpiyatı Yüzme Olimpiyatı Oyuna başladıktan sonra oyun içerisinde havadan aşağıya atlayarak, havadaylen değişik hareketler yaparak suya atlamanız gerekmektedir. Oyun içerisinde hızınızı alabilmek için zıplamanız gerekmektedir. Oyun içerisinde zıplayabilmek için klavyenizin space yani boşluk tuşunu kullanabilirsiniz. Ayrıca havadayken değişik hareketler yapabilmek için klavyenizin X, C, V tuşlarını kullanabilir ve havada dönebilmek için klavyenizin sağ ve sol yön tuşlarını kullanabilirsiniz. Spor oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Yük treni 3 Yük treni 3 Play, Play, Go yazan yerlere tıklamanız gerekmektedir. Ardından kitli olmayan bölüm olan şehire tıklayınız. Size verilen trenlerden birini seçiniz ve tekrar Go yazan yere tıklayınız. Her bölümün içinde ayrı ayrı 3 level vardır.Her 3 level bittikten sonra yeni bölüm açılıyor.Yüklerinizi taşıdıkça para kazanırsınız ve treninizi geliştirmek için "Shop" yazan yere tıklayınız. Oyunda taşıdığınız yükleri düşürmeden yerine teslim ederseniz ya da kaza yapmadan oyunu kazanırsınız. Beceri oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Yol Yarışı Yol Yarışı Oyun yüklenince sırasıyla Play,Skip intro,start mission deyiniz. Oyun yön tuşları ve Q,S tuşları ile oynanıyor. Araba oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Yiyecek Kapma Yarışı Yiyecek Kapma Yarışı yukarıdan gelen meyveleri zıplayarak yemege çalışın arkadaşlarınız sizden önce yakalamaya çalışacak dikkat ediniz. Çocuk oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Yetenek Yarışı Yetenek Yarışı Arabanız ile birlikte yarış yaparak ne kadar yetenekli olduğunuzu kanıtlamanız gerekmektedir. Oyuna başladıktan sonra oyun içerisinde klavyenizin yön tuşlarını kullanarak yetenek yarışı arabasının kontrolünü sağlayabilir ve oyun içerisinde ilerleyebilirsiniz. Oyun içerisinde ilerlerken karşınıza bir çok engel çıkmaktadır ve bu engellere çarptığınızdan dolayı hızınız azaldığından dolayı engellere çarpmamalısınız. Ayrıca oyun içerisinde hiç biryere çarpmadan hızlanarak giderseniz bir sonraki bölümlere geçebilirsiniz. Araba oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Yarış Atı Yarış Atı Oyun içerisinde size ufak miktarda bir para verilmektedir ve bu para ile oyun içerisinde at ve yiyecek satın alarak kendi çiftliğinizi kurmanız gerekmektedir. Çiftliğinizi kurduktan sonra oyun içerinde menü kıskından tracking düğmesini seçerek oyun içerisinde at yarışı yaparak yaptığınız yarışlar üzerinden para kazanarak oyun içerisindeki çiftliğinizi geliştirerek daha pahalı atlar satın almalısınız. Ayrıca oyun içerisindeki satın aldığınız atlara isim vererek hangi yarışta hangi atı kullanmak istediğinize daha kolay karar verebilirsiniz. Spor oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.