Dünya Basketbol Şampiyonası

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Dünya Basketbol Şampiyonası Oyunu Oyna

Dünya Basketbol Şampiyonası ; Oyun yüklendikten sonra oyuna başlayabilmek için ekranda görmüş olduğunuz NEW GAME düğmesine basarak oyuna başlayabilirsiniz. Oyuna başladıktan sonra oyun içerisinde bulunan basketbol toplarını potaya sokmanız gerekmektedir. Oyunu mause yani farenizin yardımı ile oynayabilirsiniz. Mause imlecinizde çıkan şekilleri potanıza gelecek şekilde ayarladıktan sonra farenizin sol tuşuna tıklayarak atışı gerçekleştirebilirsiniz. Basketbol oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Dünya Basketbol Şampiyonası Oyunu 874 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 0 Basketbol Oyunları

Dünya Basketbol Şampiyonası Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Yeni Dünya Yeni Dünya Oyun içinde yeni bir yer seçerek, insanlar ve askerler oluşturarak - onları eğiterek yavaş yavaş kendi krallığınızı kurabilir onu yönetebilrsiniz. Oyuna New Game ile başlayın. Daha sonra mevcut yerlerden biri seçin. Oyun başında verilen 50 bonus u para, yiyecek silah gibi malzemeler için kullanmaya başlayın. Bu alışveriş siz ve askerleriniz için gerekli. Sağ tarafdan bütçeniz doğrultusunda insan ve bina seçerek onları oyun içine yerleştirin. Oyunu keşfetmeye başlayın. Oyunu mause ile sürükleyerek oynayın. Aksiyon oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Tenis Şampiyonası Tenis Şampiyonası Turnuvada bir çok değerli oyuncu var. Bu oyuncuları yenmek için ciddi çaba sarfedin. Oyunu MAUSE ile raketi kontrol ederek oynayın. Spor oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

NBA Basketbol NBA Basketbol Güzel bir basket oyunu. Yön tuşları ile hareket edip, SPACE butonu ile şut atıyoruz. Boşluk tuşuna bir süre tıklayıp bıraktığımızda şut atıyor. Basketbol oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Mario Yeni Dünya Mario Yeni Dünya Mario yeni dünya oyununda bildiğimiz mario maceraları devam edioyor. Bölümleri geçip prensesi kurtarmalısınız. Mario oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Mario Farklı Dünya Mario Farklı Dünya Mario'nun şimdi farklı dünyalardaki bölümleri geçmesi gerekiyor. Çünkü prenses kurtulmak için onu bekliyor. Oyun yüklendikden sonra birçok bölümü Sapce boşluk tuşu ile geçiceksiniz. Oyun başladığında ise A tuşu ile zıplayabilirsiniz. Mario oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Kral Basketbol Kral Basketbol Start Tuşu ile oyna başlıyorsunuz istediğiniz oyuncunun üstüne gelip mause ile tıklamanız yeterli olur. Basketbol oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Hapisde Basketbol Hapisde Basketbol En popüler olanlardan birisi basketbol. Şimdi hünerleriniz sergileme zamanı geldi.. Ok yön tuşları - Hareket. Ctrl tuşu - Atış yapma. Basketbol oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Gwen Basketbol Gwen Basketbol Ben 10 oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Dünyayı Ağaçlandır Dünyayı Ağaçlandır PLAY START tusları ile ilerliyorsunuz Karakterin Farenin yönünde koşar ve sol tıklamanla zıplar. Dünya üzerindeki fidanları topla ve delik olan yerlere koşarak ek. Tavşanlara dokunmamalısın üzerlerinden zıplayın. Beceri oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.