Barbie İp Atlıyor

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Barbie İp Atlıyor Oyunu Oyna

Barbie İp Atlıyor ; Barbie ye sende katılmak istermisin.Yön Tuşları ile Barbie yi Sağa ve Sola ilerlet. Space Tuşu ile Barbie yi zıplat. Barbie oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Barbie İp Atlıyor Oyunu 1053 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 1 Barbie Oyunları

Barbie İp Atlıyor Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zıpla Barbie Zıpla Barbie Oyunda Mause (Fare)nizi kullanarak yönlendireceğiniz küçük Barbie, oyun kağıtlarını alarak daha yukarı zıplayabiliyor. Sırayla kağıtları toplayarak ulaşabildiğiniz en yüksek noktaya ulaşmaya çalışmalısınız. Barbie oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Wipe Out Wipe Out wipe out yarışmasında olduğunuzdan dolayı karşınıza birden fazla değişik bölümler çıkmaktadır ve bu bölümlerin içerisinde kimi bölümde elinizdeki cisimleri en uzağa fırlatmanız, kimisinde en uzağa koşmanız ve kimisinde en uzağa atlamanız gerekmektedir. Oyuna başladıktan sonra oyun içerisinde adın atarak koştuğunuzdan dolayı klavyenizin sağ ve sol yön tuşlarına sıra ile sürekli basarak oyun içerisinde adamın ilerlemesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca oyun içerisinde bulunan engellerin üzerinden ve atlama yarışlarında klavyenizin space yani boşluk tuşunu kullanarak engellerin üzerinden atlayabilir ve en uzak mesafeye zıplayabilirsiniz. Spor oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Uçan Jip Uçan Jip Space ile gaz veriyorum.Sağ-sol yön tuşları ile dengeliyoruz.Tepelerden uçuyoruz. uyarı:sakın ha ters dönmemeye dikkat edin. Araba oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Turbo Ekip 2 Turbo Ekip 2 Oyunda para kazanmak için istenilen arabayı patlatmalı ve diğer arabalara zarar vermeden yoluna devam etmeli. Oyunda hedef olarak gösterilen arabayı bulup, onu yoketmelisiniz. Araba oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Turbo Ekip Turbo Ekip Oyunda para kazanmak için istenilen arabayı patlatmalı ve diğer arabalara zarar vermeden yoluna devam etmeli. Oyunda hedef olarak gösterilen arabayı bulup, onu yoketmelisiniz. Araba oyunları Ciftlik-oyunlari.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Sünger Bob Ve Barbie 2 Sünger Bob Ve Barbie 2 Bu harika hazıza kartı oyununda başarılar dileriz. Yapmanız gereken size verilen süre içerisinde aynı nesneleri bulmak. Süngerbob oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Sünger Bob Ve Barbie Sünger Bob Ve Barbie Bu harika hazıza kartı oyununda başarılar dileriz. Yapmanız gereken size verilen süre içerisinde aynı nesneleri bulmak. Barbie oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Sue Klip Çek Sue Klip Çek Oyun yüklendiğinde START yazısına tıklayıp oyunu başlatıyoruz. Kahramanımız Sue'yi Sağ Tarafta Bulunan Menuler Araciliği İle Klibe Hazırlayip PLAY tuşuna basıyoruz. Sue oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Star Barbie Star Barbie Star Barbie'yi elbiseleri kullanarak istediğiniz gibi giydirebilirsiniz. Barbie oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.