Süper Büyük Babaanne

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Süper Büyük Babaanne Oyunu Oyna

Süper Büyük Babaanne ; Bakıcı büyükanne kızından ikiz bebekleri alıyor. Onları mutlu etmek, karınlarını doyurmak, yaramazlık yapmasınlar diye başında durmak zorundadır. Oyun girmek istiyorsanız PLAY butonuna tıklayınız. Arkasından yine PLAY butonuna tıklayarak oyua başlayınız. Oyundaki bir bebek genelde sizden oyuncaklar ister. Oyunca isterse hani oyunca ise onun üzerine tıklayıp bebeğe vermelisiniz. Bebeklere iyi göz kulak olun,oynadıkları yerin yanında kocaman bir akvaryum vardır ve bebekler öyle şeyleri düşürmeyi çok sever. Bakıcı oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Süper Büyük Babaanne Oyunu 1037 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 0 Bakıcı Oyunları

Süper Büyük Babaanne Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Süpermen Süpermen Her zamanki gibi metropolisi hain seytan Lex Luther in yarattigi facialardan kurtarmak, gokdelenin uzerinden dusen ufak parlari vurarak yok edin, tepeden dusen buyuk arcalari alttan tutup yukari oka surekli basip cekerek dusemelerini durdurmaya calisin. Çizgi film oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Süpercan Süpercan Oyunumuz ekranlarınıza geldiğinde parçaları değiştirerek resimi tamamlamaya çalışacaksınız.Resmin nasıl olduğunu tahmin edemiyor musunuz? O halde size ipucu, yukarıdaki ? sembolune tıklayarak resmi görebilirsiniz. Eğitici oyunlar Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Süper Yarış 2 Süper Yarış 2 Süper Arabalar yarışıyor. Sizin seçiminiz ile birlikte vede etabı belirlemeniz sonrası yarışa hemen başlayın. Araba oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Süper Yarış Süper Yarış Süper Arabalar yarışıyor. Sizin seçiminiz ile birlikte vede etabı belirlemeniz sonrası yarışa hemen başlayın. Araba oyunları Ciftlik-oyunlari.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Süper Spiderman Süper Spiderman Oyunumuzda en sevdiğiniz kahraman Spiderman sizleri bekliyor. Efsane örümcek adam, ağı ile binalara yapışarak ilerliyor ve giysilerinin parçalarını topluyor. Fare ile ağını nereye atacağını belirliyorsunuz. Çizgi film oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Süper Polis 2 Süper Polis 2 Becerikli polisimiz arabaların üstünde ilerliyor. Ok tuşlarıyla hareket edip, SPACE tuşuyla zıpladığınız bu oyunda karşıdan gelen tuzaklara karşı dikkatli olun ve düşmeyin. Araba oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Süper Polis Süper Polis Becerikli polisimiz arabaların üstünde ilerliyor. Ok tuşlarıyla hareket edip, SPACE tuşuyla zıpladığınız bu oyunda karşıdan gelen tuzaklara karşı dikkatli olun ve düşmeyin. Araba oyunları Ciftlik-oyunlari.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Süper Normal Süper Normal JUGAR yazısına tıklayarak oyunumuzu başlatıyoruz. Kahramanımızı yön tuşları ile hareket ettireceksiniz. Boşluk tuşunu kullanarak zıplatacaksınız. Karşınıza çıkan yaratıklardan uzak durun ve aynı zamanda yaratıkları öldürmek için üzerlerine çıkmanız yeterli olacaktır. Bölüm sonuna ulaştığınızda farklı bir bölümde maceraya devam edeceksiniz. Macera oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Süper motorcu Süper motorcu NEW GAME sonra motorun hangi tuşlarla çalıştığı ve ne tür hareketler yapabildiğini gösteren panel gelecektir. İnceleme işlemi yaptıktan sonra PLAY butonuna tıklayınız. Oyun başladığında sizi izleyen seyircilere motoru sürerken çeşitli artistlik hareketler yapıp onları çoşturursanız iyi puan alırsınız. Bölüm sonuna kadar düşmeden ilerlemeye çalışınız. Motoru kontrol etmek için klavyedeki yön tuşlarını ve geri-ileri yapmak için Space(boşluk) tuşunu kullanınız. Motor oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.