Çocuk bakma

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Çocuk bakma Oyunu Oyna

Çocuk bakma ; Kreş öğretmenleri gibi size teslim edilen çocuğa bakmalısınız. Onunla ilgilenmeli, beslemeli, altını değiştirmeli, eğlendirmeli, sevmelisiniz. Oyuna girmek için START ve arkasından New Game yazan yere tıklayınız ve oyuna başlayınız. Oyun mause(fare) ile oynanıyor. Gerekenleri yaparken çocuğuda istediğiniz yere mause(fare) ile tutup koyabiliyorsunuz. Bakıcı oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Çocuk bakma Oyunu 1056 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 3 Bakıcı Oyunları

Çocuk bakma Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Yaramaz Çocuk Yaramaz Çocuk Şımarık çocuğumuz babasına ders çalışıyor izlenimi veriyor. Babası gezete okurken Playstation oynuyor. Babası bakınca hemen bırakığ derslerine bakıyor.Babamıza yakalanmadan oyun oynamaya çalışacağız. Çocuk oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Walkman Çocuk Walkman Çocuk Oyunu Mouse ile oynuyorsunuz. Önünüze çıkan yaratıkları vurmaya çalışın dikkat edin yaratıklar size zarar vermesin yoksa piliniz biter. Çocuk oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Trt Çocuk Üçüzler Trt Çocuk Üçüzler Trt Çocuk TV de yayınlanan üçüzlerin harika oyununu oynamak isterseniz oyun yüklemesi bitince sağ alt köşedeki Jugar yazısına tıklamanız yeterlidir. Oyunda düşmanınız cadıdır. Sizin eşyaları, oyuncakları toplamanız gerekiyor fakat cadının size gönderdiklerine dikkat edip onları almaya çalışmamalısınız. Cadı size kaktüs, şemsiye gibi şeyler gönderecektir. Dokunduğunuzda canınızın yandığı. Dikkatli olup seviyeleri geçmeye çalışınız.Oyun kontrol tuşları klavyedeki yön tuşlarıdır. Çizgi film oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Trt Çocuk Rüzgar Gülü Trt Çocuk Rüzgar Gülü Trt Çocuğun sevilen programlarından biriside rüzgar gülüdür. Çizgi filmden esinlenmiş bu oyunu oynamak için yüklenmesi ardından PLAY yazan yere tıklayınız. Trt Çocuk Rüzgar Gülü oyununun alt panellerinden dilediğinizi seçip, güzel bir çocuk oyun bahçesi yaratabilirsiniz.Mause(fare) ile gereken araç gereçleri seçiyorsunuz ve bahçe kuruluyor. Çizgi film oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Trt Çocuk Ocuk ile Bocuk Trt Çocuk Ocuk ile Bocuk PLAY yazısına tıklayarak oyuna başlayabilirsiniz. Oyunumuzdaki amaç 4 kahramana vurmadan mor canavara vurmak. Mor canavara vurduğunuzda skorunuz artacak..Diğer kahramanlarımıza vurduğunuzda kazandığınız skor sayıları tek tek azalacak. Oyunu mause ile oynayacaksınız. Çizgi film oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Trt Çocuk Namnam Yapboz Trt Çocuk Namnam Yapboz Oyun'da KARIŞTIR VE BAŞLA yazısına tıklayarak yapboz oyunumuza başlayalım. Namnamın yapboz parçaları sağ tarafta yer alıyor. Ordan parçaları alıp resmin üzerine yerleştirin. Çizgi film oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Süslü Çocuk Süslü Çocuk Süslü çocuk yine dışarı çıkacaktır. Ancak bu sefer ne giyeceğine tam karar veremiyor. Kızı yandaki elbiselerden giydirelim. Oyun mouse ile oynanır. Caillou oyunu ekleyen sitemiz sizler için en yeni caillou oyunu oyna kategorileri ile sizlerle.

Şımarık Çocuk Şımarık Çocuk Yaramaz çocuğumuz babasına ders çalışıyor izlenimi veriyor. Babası gezete okurken Playstation oynuyor. Babası bakınca hemen bırakıp derslerine bakıyor.Babamıza yakalanmadan oyun oynamaya çalışacağız. Komik oyunlar Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Sincap Çocuk Sandaviç Makinesi Sincap Çocuk Sandaviç Makinesi Oyunumuzda sandaviç makinesinden sandaviç yapacak. Ama dikkat etmesi gereken şey yukarıda gösterilen malzemeleri, makinenin gösterdiği seçeneklerin içinden zamanında bulmak. Malzemeleri onaylamak için boşluk tuşuna basın.Size verilecek kısa bir zaman içinde malzemeleri onaylayıp sandaviçi yapmalısınız. Yoksa süre yetişmediği için sincap çocuk aç kalacak. Yemek oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.