Bebeklerin Bakımı

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Bebeklerin Bakımı Oyunu Oyna

Bebeklerin Bakımı ; Yapmanız gereken ise bebeklerin ağlamasına engel olmak ve onların istediklerini vermektir. Bu sayede oyunu başarılı bir şekilde tamamlamış olacaksınız. Bakıcı oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Bebeklerin Bakımı Oyunu 844 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -1 Bakıcı Oyunları

Bebeklerin Bakımı Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Kedi Bakımı Kedi Bakımı Oyunda kedimizi seçiyoruz, üsteki simgeleri kullanarak kedimize bakacağız ve mutlu edeceğiz. Bakıcı oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

inek Bakımı inek Bakımı Bu oyunda siz sevgili ziyaretcilerimizin çiftlik hayatına alışkın olmadığınızı düşünüyorum. En sevdiğimiz hayvanlardan birisi olan inek heleki küçük ve büyük yaşdaki herkezin sütünü içmesi gerekiyor. Ama hayvanımızında bakıma ihtiyacı var bu görev sizde. Beceri oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Hayvanların Bakımı Hayvanların Bakımı PLAY Oyun başlayınca karşımıza kedi ve köpek yavruları çıkacaktır. Onlar bizden ihtiyaçlarına göre yiyecek,içecek,süslenmek,sevdirmek gibi şeyler isteyeceklerdir. Bu istediklerini bir tıklamayla sağlayamıyoruz.İstediklerine iyi baktıktan sonra örneğin su istiyorlarsa suyu mause(fare) ile tutup kaba doldurup öyle sunmalıyız. Bakıcı oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Hayvan Bakımı Hayvan Bakımı Çiftlikteki hayvanların bakımlarını yapmanız gerekiyor. Bakıma ihtiyacı olan hayvanların üzerlerinde baloncuk işareti çıkacaktır. Mouse ile oynanır. Caillou oyunu iyi eğlenceler diler.

Çocuk Bakımı 2 Çocuk Bakımı 2 Çin yazılı butona tıklıyoruz. Ağlayan bebeğe git ve ne istiyorsa bebeği alarak oraya git sonrada geri yatır. Üzerinde kalp işareti çıkan bebekleri alıp tekrar kapıya götür ve bırak. Kız oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Çocuk Bakımı Çocuk Bakımı Çin yazılı butona tıklıyoruz. Ağlayan bebeğe git ve ne istiyorsa bebeği alarak oraya git sonrada geri yatır. Üzerinde kalp işareti çıkan bebekleri alıp tekrar kapıya götür ve bırak. Bakıcı oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Cilt Bakımı Cilt Bakımı Cilt bakımı salonunuza gelen müşterilere en güzel maskeler yapıp ciltlerinin güzelleştirmesini sağlayın.Çünkü ünlü bir cilt bakımı dükkanınız var bayanlar hep size geliyor..Onları mutlu etmek sizin göreviniz.Oyunumuza ile önce yüzümüzü yıkayarak başlayalım daha sonra maske işlemine geçelim.Oyunumuzu mause ile oynayacaksınız. Makyaj oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Çiftlik Hayvanlarının Bakımı Çiftlik Hayvanlarının Bakımı Çiftlik Hayvanlarının Bakımı hem zor hem de çok keyiflidir. Onların isteklerini ve ihtiyaçlarını zamanında karşılamanız gerekir. Bakıcı oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Bebeklerin Bakımı 2 Bebeklerin Bakımı 2 Bebeklerin bakımını yapmanız gerekiyor. Mouse ile oynanır. Caillou oyunları iyi eğlenceler diler.