Kalp Hırsızı Dinozor

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Kalp Hırsızı Dinozor Oyunu Oyna

Kalp Hırsızı Dinozor ; Aşk oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Kalp Hırsızı Dinozor Oyunu 710 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -2 Aşk Oyunları

Kalp Hırsızı Dinozor Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Sanal Kalp Ameliyatı Sanal Kalp Ameliyatı En güzel ve yeni ameliyat oyunları OynaOyun.Net adresinde bulabilirsiniz. Sanal Kalp Ameliyatı Bu sanal kalp ameliyatı daha çok İNGİLİZCE bilen arkadaşlarımızın oynayabileceği ve diğer sanal ameliyattan biraz daha gelişmiş bir oyun. Oyun yüklendikten sonra ENTER a basarak oyuna başlayabilirsiniz. Ameliyat oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Kokteyl Hırsızı Kokteyl Hırsızı İnsanlara yakalanmadan kokteyl yürütmeniz gerek. Dikkat edin yakalanmayın. Ok yön tuşları - Hareket. SPACE tuşu - Kokteyl al. Macera oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Kırık Kalpler Kırık Kalpler Çocuk oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Kalpli Kek Kalpli Kek Oyunumuz çok güzel ve eğlenceli bir pasta yapma oyunu. Haydi güzel, kırmızı bir kalple süsleyeceğiniz lezzetli pastanızı yapmaya hemen başlayın. Yemek oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Kalp Topla Kalp Topla Sağ-sol ok tuşları - Hareket et. Yukarı ok tuşu - Zıpla. Space - Atak.Mümkün olduğu kadar kalbi hızlıca topla. Düşmanlara karşı dikkatli ol. Kuşlara ve böceklere dokunmaktan kaçın. Space ile onlara saldırabilir ve yok edebilirsin. Beceri oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Kalp Pili Ameliyatı Kalp Pili Ameliyatı Ameliyat ekibine ameliyat boyunca ekrandaki yönergeleri izleyerek yardımcı olacaksınız. Ameliyat oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Kalp Nakli Kalp Nakli Oyun Türkçe olduğu için zorlanmadan oynayabilirsiniz. Oyunda kalp ameliyatı ekibine ameliyat boyunca ekrandaki yönergeleri izleyerek yardımcı olacaksınız, hasta hastaneye acil getirilen ve kalp nakli olması gereken ve hemen ameliyata alınması gereken bir hasta hata yapmamalı ve hastayı kaybetmemelisiniz. Oyun helikopterin hastaneye kalbi ulaştırması ile başlıyor. Ameliyat oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Kalp Hırsızı Dinozor Kalp Hırsızı Dinozor Aşk oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Kalp Hırsızı Balo Kalp Hırsızı Balo Balodaki tüm erkekleri kendinize aşık edip kul köle olmaya mahkum ediyorsunuz, hedefinizi belirleyip yakıcı aşk ışınlarınızı göndererek bütün erkeklerin kalplerini çalmaya çalışın, bu maceradaki rakiplerinizi yani balodaki diğer kızlarınıda hafife almayın. Mause nizi kullanarak ilerleyin, gördüğünüz erkeklere fare ve sol tıklama kullanarak aşk ışınlarınızı yönlendirip kalpleri sizin aşkınızla dolana kadar ışınlayın, rakiplerinizde aynı erkeğe nişan ala bilirler, bu durumda arka arkaya sol tıklama yaparak rakibinizin ışınlarını alt etmeye çalışın, belirlenen süre içerisinde ne kadar çok erkeği kendinize aşık edebilirsiniz o kadar çok puan alırsınız. Aşk oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.