Büyük Aşk

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Büyük Aşk Oyunu Oyna

Büyük Aşk ; Elinden geldiği kadar çok erkekleri tavlayın, kız arkadaşı olanlarında aklını çel, böyle bir durumda kız ile göze göze geldiğinde faren ile hızlı bir şekilde tıklayın. Aşk oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Büyük Aşk Oyunu 901 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -2 Aşk Oyunları

Büyük Aşk Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zombilerle Basket Maçı Zombilerle Basket Maçı İskelet ve zombilerle oynanan zevkli bir basketbol oyunu. Basketbol oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Yemek Aşkı Yemek Aşkı Sevgilinize yemek gidiyorsunuz.Ama bazı yemekler çok acı ,bazıları ise sevgilinizin size olan aşkını meydana çıkarıyor.Yemekleri tek tek yedirin. Komik oyunlar Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Yaz Aşkı Yaz Aşkı Birbirini çok seven bu güzel çifte en çok yakışan mayo ve bikinileri giydirin. Tabii uyumlu olmayı da istiyorlar. Giydirme oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Winx Aşk Oku Winx Aşk Oku Winx kızlarının resimleri gökyüzünde süzülürken sizde istediğinizi aşk okunuzla vurmaya çalışacaksınız. Winx oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Süper Büyükanne Süper Büyükanne Büyükanne ikiz bebekleri bakmak için onları annelerinden alıyor.Onları mutlu etmek,karınlarını doyurmak,yaramazlık yapmasınlar diye başında durmak zorundadır. Bakıcı oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Süper Büyük Babaanne Süper Büyük Babaanne Bakıcı büyükanne kızından ikiz bebekleri alıyor. Onları mutlu etmek, karınlarını doyurmak, yaramazlık yapmasınlar diye başında durmak zorundadır. Oyun girmek istiyorsanız PLAY butonuna tıklayınız. Arkasından yine PLAY butonuna tıklayarak oyua başlayınız. Oyundaki bir bebek genelde sizden oyuncaklar ister. Oyunca isterse hani oyunca ise onun üzerine tıklayıp bebeğe vermelisiniz. Bebeklere iyi göz kulak olun,oynadıkları yerin yanında kocaman bir akvaryum vardır ve bebekler öyle şeyleri düşürmeyi çok sever. Bakıcı oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Sue Aşk Yarışı Sue Aşk Yarışı Sağ taraftaki büyük pembe balona tıklayın. Yukarıdan inen şekilleri yön tuşları ile hareket ettirirek yarışmacıların puan toplamasını sağlayın. Sue oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Sokak Basketi Sokak Basketi Oyuna yüklenmesi bittikden sonra çıkan JOUER butonuna tıklayınız. Müzikli sokak basketi oyununundaki karaktinizle basket sayıları yapacaksınız. Sizi arkadaşlarınız ve aileniz büyük bir zevkle izliyor ve güveniyor. Oyunda basket atmak için basketbol potası topunuzun hizasına yaklaşında hemen mause(fare) sol tuşuna basınız. Oyunda 2 dakika içinde kaç kere basket sayısı yaptığınıza göre puan alırsınız. Basketbol oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Sınıfta Aşk Sınıfta Aşk Sevgilinizin yanında oturuyorsunuz ona masum şekilde yanağından öpmek istiyorsunuz ancak bunu öğretmeniniz sizi yakalamadan yapmanız gerekiyor. Aşk oyunları Caillouoyunu.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.